Przebiegi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siema VAZowe świry, ostatnio zastanawiałem się ile km robicie rocznie swoimi Ładami. Ja po kilkuletniej przerwie po renowacji używam Łady jako Daily i choć nie jest lekko w zatłoczonym centrum miasta to wzrok ludzi wynagradza cały trud. Także ja w tym roku od tak na prawdę od lipca zrobiłem 2 tys km. Pochwalcie się ile Wy robicie rocznie Waszymi oczkami w głowie
  
 
Ja robię około 30 tys rocznie ale mam nowszą Ładę więc nie wiem czy to się liczy
  
 
1000km od przeglądu do przeglądu
  
 
Ja swoją 05 posiadam rok. Stan licznika zwiększył się o 15kkm

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Też mnie to zaciekawiło więc postanowiłem otworzyć schowek Władkowy i wyjąć zaświadczenia o przeprowadzonych badaniach technicznych .A więc
2016 licznik 72989
2017 74068
2018 75865
2019 76128
Diagnosta zalecił mi sprzedaż Władka jakiemuś miłośnikowi motoryzacji , mówił że mogę za niego dostać dobry piniądz ...... . Zastanowię się nad zmianą diagnosty.
  
 
Dopóki nie kupiłem bardziej cywilizowanego auta to około 10k rocznie. Teraz pewnie będzie mniej.

Nowym autem w pół roku zrobiłem 8k..
  
 
Cytat:
leszczyna pisze:
Diagnosta zalecił mi sprzedaż Władka jakiemuś miłośnikowi motoryzacji , mówił że mogę za niego dostać dobry piniądz ...... . Zastanowię się nad zmianą diagnosty.


Tak zrób, gość cię normalnie obraził
  
 
Aaale tam , będę palił głupa. Trzymam się tej Drogi, albowiem ona jest godna i sprawiedliwa, słuszna i zbawienna. Amen.