Zlot LKP 2020

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Skoro już jesteśmy w fazie planowania zlotu, pozwoliłem sobie założyć ten wątek

Coby nie było Sulejowa po raz kolejny, aktualnie rozpocząłem rozmowy ze Stanicą Harcerską "Krąg Przyjaźni" w Janowie k.Częstochowy, jednak zadano mi pytanie czy jest to towarzystwo pijące 😂😂😂
Nie za bardzo znam Was osobiście, więc w sumie nie za bardzo wiem co odpowiedzieć, a pewnie nie będziecie zadowoleni, jeśli będziecie musieli przetrwać cały zlot na trzeźwo
Co myślicie?
Mogę jeszcze zapytać stanicę harcerską w Białym Brzegu (to jest niedaleko Radomska), aczkolwiek Janów ma ciekawszą okolicę...
Dlaczego akurat o tych dwóch miejscach pomyślałem?
Bo tych ludzi znam osobiście i w tych miejscach byłem

Edit.:
Z wyżywieniem, czy bez?

[ wiadomość edytowana przez: MaciejLorekZHP dnia 2020-01-16 09:04:09 ]
  
 
primo to pijemy i chyba tu sie nic nie zmieni a alkohol czasami łagodzi obyczaje duo to ja bym sie nie spinał z tym zlotem a to dlatego żeby nie było jak w tamtym roku .....kolega NOWY sie postarał zarezerwował domki w sulejowie na plus minus 15 osób przybyło raptem sześciu wspaniałych których zapełniło jeden domek a dwa stały puste nie wspomne że właścicielka chciała nas obciążyć kosztami za puste kwatery i wogóle sytuacja do dupy......w tym roku o ile bedą chętni na spotkanie to najlepiej zrobić je w formule totalnie niezorganizowanej czyli najlepiej u jednego z nas który zorganizuje spotkanie a kto przyjedzie to przyjedzie....... będą 2 osoby to spoko będzie 15 też spoko tyle w temacie
  
 
Dobrym terminem jest max pierwszy weekend września, bo to co było ostatnim razem to jakaś porażka - zimno, za zimno, tylko ognisko z zebranych wspólnymi siłami chruścików ratowało sytuację. I oczywiście niezastąpiona piłka-scyzoryk kolegi Nowego_.
Na zeszłorocznym spotkaniu padło kilka propozycji miejsca, więc może poczekajmy co z tego się wyklaruje.
  
 
Rozwiązanie na to jest
Zebranie kasy przed zlotem, żeby potem właśnie nie było sytuacji, że się zarezerwuje, a tu zonk...
Ogólnie to odzew na grupie Łada Niva Polska Grupa był całkiem spory, więc może z tego wyjść dobry zlot.
Nie byłem na wcześniejszych, ale osobiście planuję to zrobić tak, jak to powinno wyglądać (jakiś harmonogram imprezy konkretny żeby był, bo za organizacyjnym burdelem nie przepadam, załatwi się też może vlepy, bo wiem z kim w tej sprawie gadać)
  
 
Daję moje błogosławieństwo tej szczytnej inicjatywie. Jak Zlot się odbędzie, to postaram się pojawić osobiście.
Odzew w Internecie jest z mojego punktu widzenia nie za wiele wart.
Pozdrawiam!
  
 
Cytat:
MaciejLorekZHP pisze: Ogólnie to odzew na grupie Łada Niva Polska Grupa był całkiem spory, więc może z tego wyjść dobry zlot.


Różnica między Klasykami a Niva'mi polega na tym, że klasyki jak się spotkają to robią (albo i nie) objazd po okolicy a potem piją. Niwy robią kompiele błotne a potem piją Różnica niby niewielka ale jednak - my jesteśmy mało zroganizowani i leniwi a oni poszukują przygód

Moim spromnym zdaniem, o ile do czekokolwiek dojdzie, Zlot zorganizowany przez Marchlowskiego w Boryszynie oraz wypadowy Zlot w Wieluniu to było TO i coś takiego było by najlepsze Jako że jest dopiero albo już styczeń, każdy z nas mógłby oglądnąć się w swoich okolicach za jakąś miejscówką, dużym parkingiem czy polaną w lesie, na której docelowo można by spocząć czy zalegnąć

Moglibyśmy się spotkać w jakimś miejscu w kraju, zrobić nie duży objazd o ile w okolicach są jakieś ciekawe miejsca i docelowo zajechać "na polanę" w celach konsumpcyjnych.

Pomimo naszego lenistwa i wygodnictwa - JEŚLI chcemy mieć zlot to trzeba się ogarnąć !
Same rzucanie propozycji że to czy tamto nie ma sensu. Co roku czytamy komentarze leni i wygodnickich, niezdecydowanych i niezainteresowanych .... generalnie dramat

No i termin - proponował bym go przesunąć w kierunku cieplejszych dni, bez wzglądu na to że to są wakacje czy komunie czy chyj wie co jeszcze. NIGDY nie trafimy ani w terminy zadawalające wszystkich, po prostu się nie da. We wrześniu pogada już jest z lekka kiepska, no chyba że na totalnym początku.

Dyskutujmy, byle sensownie. Popatrzmy w swoich (lub nie) okolicach za dogodnym miejscem i po minimalnym sprawdzeniu jakichś informacji rzućmy je tutaj
  
 
Miałem już mały biznes z Maciejem. Niestety, miło to nie wspominam, bo człowiek nie dotrzymuje słowa. Mam nadzieję, że być może tym razem chłopak stanie na wysokości zadania.

Co do słów Adama, zgadzam się że wszystkim. Ale mój typ złotów jest inny. Ja na zlotach nie zwiedzam okolic, bo za mało w sumie na to czasu. Wolę integrację przy ognisku, piwie i td.



-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2020-01-19 13:58:54, SzokoLada pisze: Ale mój typ złotów jest inny. Ja na zlotach nie zwiedzam okolic, bo za mało w sumie na to czasu. Wolę integrację przy ognisku, piwie i td.


zaczynasz mnie przekonywać
  
 
Ciebie zaczyna przekonywać, mnie juz przekonal
Koncze pomalu skladac motor do kupy, felgi kupione, jeszcze jakies oponki musze skompletować i w tym roku tak jak chyba to bylo 18 lat do tylu jade na zlot.....
W tamtym roku nie wypalilo, a szkoda bo fajnie spotkac sie z kims co ma tak samo porobione jak ja sam.
Mam nadzieje ze w tym roku sie spotkamy razem

[ wiadomość edytowana przez: PRZEMORdohc2 dnia 2020-01-20 02:26:20 ]
  
 
Cytat:
2020-01-16 20:59:21, MaciejLorekZHP pisze:
Nie byłem na wcześniejszych, ale osobiście planuję to zrobić tak, jak to powinno wyglądać




Gratuluję chęci! Oby szybko nie zniknęły.

Szkoloada przekonał nas już trzech, jak widzę.
PrzemorDOHC ludzi zarażonych Ladziarstwem nie brakuje

U mnie na dzień dziś , obie w stanie agonii, do kwietnia mam czas, aby jedną zrobić. W tym roku chyba zapowiada się ujma na honorze -> wyjazd na Złombol DF'em......
  
 
Chęci przy ognisku, piwie itp. Mi też odpowiadają. Tylko żeby to było w jakieś cieplejszym terminie.
  
 
Pierwszy zlot w mirowie....byłem
Drugi w sulejowie.....byłem
Trzeba w koncu wrocic do spotkań z ludzmi ktorzy tak na prawde w tych czasach normalni tak do konca nie sa
Oczywiscie bez obrazy
  
 
Kolega @SzokoLada widzę bardzo lubi publicznie obrabiać dupę...
Cóż, nie moja wina że urodziłem się biedny i musiałem zrezygnować z felg w ramach ważniejszych wydatków (bo zapewne o to chodzi)

Co do zlotu, planowałem raczej mniej picia, a więcej jakiegokolwiek działania, bo napić to się można wszędzie, a nie jest to najważniejsza rzecz w życiu
  
 
Bo pić trzeba umieć. Nie umiesz, nie pij.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2020-01-20 17:55:36, MaciejLorekZHP pisze:
Kolega @SzokoLada widzę bardzo lubi publicznie obrabiać dupę... Cóż, nie moja wina że urodziłem się biedny i musiałem zrezygnować z felg w ramach ważniejszych wydatków


Tu nie chodzi o publiczne obrabianie dupy ale o słowność. Sam kiedyś nie dogadałem się z Szokoladą i bardzo mi z tego powodu przykro było ale z kolegą się dogadałem.
  
 
Cytat:
2020-01-19 10:49:26, morphio pisze: No i termin - proponował bym go przesunąć w kierunku cieplejszych dni, bez wzglądu na to że to są wakacje czy komunie czy chyj wie co jeszcze.




-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2020-01-20 22:19:37, morphio pisze:
Tu nie chodzi o publiczne obrabianie dupy ale o słowność. Sam kiedyś nie dogadałem się z Szokoladą i bardzo mi z tego powodu przykro było ale z kolegą się dogadałem.



Nie wiem jak inaczej nazwać nazywanie mnie oszustem (co dla mnie jest akurat chyba największa obelgą z możliwych) na podstawie tego, że raz się nie dogadaliśmy, za co wtedy grzecznie przeprosiłem...
Najłatwiej jest dzielić świat na czarne i białe, a zwłaszcza ludzi, których się nie zna i nie znając ich sytuacji
  
 
Cytat:
2020-01-21 07:18:43, MaciejLorekZHP pisze:
Nie wiem jak inaczej nazwać nazywanie mnie oszustem (co dla mnie jest akurat chyba największa obelgą z możliwych) na podstawie tego, że raz się nie dogadaliśmy, za co wtedy grzecznie przeprosiłem... Najłatwiej jest dzielić świat na czarne i białe, a zwłaszcza ludzi, których się nie zna i nie znając ich sytuacji



Kolego, nie rozpędzaj się. Nikt cię nie nazwał oszustem. Nie dodawaj jak kobieta. Czytaj ze zrozumieniem, napisałem, że jesteś nie słowny. I chodziło tylko o to, że możesz tylko pogadać, a zlotu i tak nie organizujesz.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2020-01-21 07:46:03, SzokoLada pisze:
Kolego, nie rozpędzaj się. Nikt cię nie nazwał oszustem. Nie dodawaj jak kobieta. Czytaj ze zrozumieniem, napisałem, że jesteś nie słowny. I chodziło tylko o to, że możesz tylko pogadać, a zlotu i tak nie organizujesz.



No dobra, może faktycznie trochę się rozpędziłem...
Co do zlotu, zobaczymy
Dlatego się za ogarnianie wziąłem dużo wcześniej, żeby nie było robienia byle czego na szybko, tylko żeby to miało ręce i nogi, a gadam już od jakiegoś czasu z osobami, które zawiadują miejscówkami dobrymi na zlot, aktualnie czekam na odpowiedź co do zgody na organizację zlotu w jednym z tych miejsc 💪
  
 
Over Topic Alert.
Wątek jest o zlocie, wnoszę o nierozstrzyganie waśni na jego łamach i o zrobienie porządku w w/w.