Zlot LKP 2020 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moze tak byc jak piszesz.
Ja do kroczyc wkoncu nie pojechałem, odwolane zgrupowanie.
Nie ciagne tematu odnośnie spotkania bo kazdy widzi co jest grane
Mam tylko cicha nadzieje ze taki czas nastapi ze wkoncu.na spokojnie bedziemy mogli sie spotkać.
  
 
Biorąc pod uwagę warunki sanitarne podczas zlotu w okolicach Wielunia, można stwierdzić, że mamy w już doświadczenie w organizowaniu zlotów w warunkach zagrożenia biologicznego.
A co się odwlecze, to nie uciecze. Podobno
  
 
jak tak dalej pójdzie to może i zlot się odbędzie - jeśli będzie miał kto przyjechać
  
 
zgadzam się z Adamem - jest szansa aby zlot się odbył.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
A pewnie ze może. Przecież to wszystko jedna wielka ściema.
  
 
Jeszcze chwila czasu została, można realnie rozważyć temat o spotkaniu. Czy ktoś się podejmie zorganizowania maseczek z logo Łady?
  
 
Cytat:
2020-07-17 21:58:21, Cezary_84 pisze:
Jeszcze chwila czasu została, można realnie rozważyć temat o spotkaniu. Czy ktoś się podejmie zorganizowania maseczek z logo Łady?


W maskach pić się nie da ...

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Wystający wężyk do paliwa spod maski zdecydowanie pomaga
  
 
  
 
Mogę podpytac w Kroczycach........jezeli wracamy do tematu

[ wiadomość edytowana przez: PRZEMORdohc2 dnia 2020-07-20 23:25:39 ]
  
 
Witam.
Po rozmowie z forumowiczami do których miałem kontakt muszę stwierdzić, że chęci są. Mam na oku dwie miejscówki i w bardzo najbliższym czasie (niedziela lub poniedziałek) zadzwonię i dopytam o możliwości jak dla nas.
Info dla tych do których z którymi nie dałem rady się skontaktować: przy okazji zmęczenia i magii dnia piątek powstała idea spotkania czy zlotu w terminie 5-6 lub 4-5-6 września w okolicy Piotrkowa Tryb (błąd pomiarowy +111km, -65km). Ze względu na chłodne noce w grę wchodzą domki.
Jeśli ktoś wyraża chęć przybycia pomimo warunków obecnie panujących to niech rezerwuje czas, zdrowie, środki dezynfekujące do użytku zewnętrznego jak i od środka i bezołowiową dla kochanki włącznie i przybywa.
Szczegóły na dniach.
  
 
Bardzo dobra inicjatywa.

Pytanie za 100 pkt. Czy po ostatecznym ustaleniu miejscówki ktoś byłby w stanie zrobić taką minigrafikę ?



Może kilku młodych z facebookowych fan-page'ów się "nabierze" na to i przyjedzie Ładnymi na zlot.

Jeśli nie to ja odkurzę swoje graficzne umiejętności choć ładne to to raczej nie będzie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Taka drobna prośba z mojej strony do osób które chcą przyjechać a nie kontaktowałem się z nimi - proszę mi napisać w wiadomości prywatnej chęć pokazania się ewentualnie kontakt, bo mało nas i z miejscówką ciężko, trudno negocjować.
  
 
Ile osób jest już chętnych?
  
 
Mam potwierdzone 12 osób. Problemem jest jedna noc w domku albo ilość. 20 osób i nie ma problemu, w innym miejscu od 2 nocy w górę. Jest jedna miejscówka dobrze rokująca ale mało nas albo cena będzie odpowiednia. Poczekam chwilę i liczę, że znajdzie się wystarczające grono chętnych.
  
 
Napisałem info na fanpage Łada Fan Klub Polska (Grupa Prywatna 1,1 tys. członków). O dziwo było nawet niemałe zainteresowanie. Trochę się ludków odezwało. Zobaczymy.



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ja też umieściłem na stronie klubowej FB informację. Skopiowałem twoje info i wkleiłem. Tam z odzewem bardzo słabo.
  
 
To nic, najważniejsze, że poszło info. Dzięki. Jestem optymistą jeśli chodzi o liczbę os. na zlocie. No ale zobaczymy.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Dostałem wiadomość od Cezarego (na komórkę - szacun za chęci), że ma być zlot...
Rzadko tutaj zaglądam ale chętnie się pojawię pod jednym warunkiem...
Muszę wiedzieć GDZIE...
Więc Panowie czekam na konkrety...

pzdr
CHIO
  
 
Cytat:
2020-08-27 21:14:12, chio pisze:
Dostałem wiadomość od Cezarego (na komórkę - szacun za chęci), że ma być zlot... Rzadko tutaj zaglądam ale chętnie się pojawię pod jednym warunkiem... Muszę wiedzieć GDZIE... Więc Panowie czekam na konkrety... pzdr CHIO


Cezary84 i jak ma się sytuacja co gdzie i jak oraz ile zielonych ?