Zlot LKP 2020 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cezary trza im polać a w sumie to nawet dobrze że jest dym bo przynajmniej coś sie dzieje
  
 
Mówisz alinixhi , że nieważne jak ważne, żeby o LKP po prostu mówili ?

Ja zanim przejdę do meritum tematu chciałbym przeprosić za moją nieobecność na poprzednim zlocie. Kasa wpłacona ale niestety nie pojawiłem się - z uwagi na sytuację, nazwijmy to, rodzinną. Ci co mnie znają bliżej, wiedzą dlaczego straciłem wtedy ochotę na przyjazd. Sorry !

Kończąc off-topic. Narzekacie na termin zlotu (za zimno). Rzucam propozycję zlotu wiosennego (np. koniec kwietnia, początek maja) i później ewentualne letniego (bądź jesiennego).

W skrócie - mobilizujemy się na zlot kwietniowy (majowy)i (jeżeli wypali frekwencyjnie) myślimy ewentualnie o II zlocie w roku.

PS Tak wiem - w maju jest czeski dlatego pomyślałem o kwietniu. Czerwiec, a szczególnie lipiec, sierpień może odpuśćmy - wakacje i tatusie będą zrzędzić. Uszanujmy to.

Co wy na taki pomysł ?



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
emde pisze: Rzucam propozycję zlotu wiosennego (np. koniec kwietnia, początek maja) i później ewentualne letniego (bądź jesiennego). W skrócie - mobilizujemy się na zlot kwietniowy (majowy)i (jeżeli wypali frekwencyjnie) myślimy ewentualnie o II zlocie w roku.


Emde organizuje zlot.
Koniec świata nadchodzi.
  
 
Jezelo o mnie chodzi to moge podpytac o wolne.miejsca w Kroczycach na jurze, tylko musielibysmy ustalic jakis termin.
Miejsce fajne, jest gdzie wyskoczyc w plener ai dojazd chyba tez nie najgorszy.
Tak czy inaczej w tym roku ja sie pisze
  
 
Cytat:
2020-01-23 21:41:13, morphio pisze:
Emde organizuje zlot.


Możemy zrobić nawet u mnie, na działkach.

Miejscówka do pogadania i wypicia jest. Tylko co z tego skoro niektórzy mają bliżej do Czech, Słowacji lub Niemiec niż do Łomży.

Wiadomo kiedy Czesi organizują swój zlot ? Gdzieś mi wcięło hasło do ichniejszego forum.



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2020-01-21 21:54:00, alinixhi pisze:
cezary trza im polać a w sumie to nawet dobrze że jest dym bo przynajmniej coś sie dzieje



Będzie dym, dyskusja na pol roku i znowu będzie "Najwiekszy Ogolnopolski Zlot Milosnikow Lady" - 6-osobowy.

Ja osobiście jestem za ostatnim tygodniem sierpnia lub pierwszym tygodniem września. Tatusiowie małych dzieci już wrócili z wakacji do szkoły. Starsi z żonami czy kochankami czy "Hustlerami" wrócili z Majorki z wygrzewania starych kosci.

Pic pijemy zawsze i kulturalnie. Bez Adama i jego wina się nie obejdzie, jak i bez innych trunkow.

Objechac cos zawsze można, ja to lubie, ale każdy może lezec w obozie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

Jak się nic nie uda zorganizowac, zawsze można przyjechać tam gdzie proponowałem ostatnio czyli do mnie. Ale to raczej w terminie co proponuje. Do Emde tez możemy, wiec sa awaryjne dwie miejscowki

Tak czy siak, ….. nie mogę doczekać się zobaczyć Wasze mordy. Tych kilku których znam i tych, których nie znam
  
 
Z tym winem to jest tak, że nie zawsze udaje się coś dobrego. Nie należy się jednak martwić, bo z tych pozostałych dobry grzaniec wychodzi. Na taką pogodę we wrześniu, jak znalazł.

Ciekawostką jest, że przeszliśmy się onegdaj z rana nad brzeg jeziora i... i wody nie było widać tylko morze traw. Trafiliśmy na historyczną niżówkę na zalewie Sulejowskim. Przez większość sezonu zrzucano więcej wody na zaporze w Smardzewicach niż dopływało Pilicą.

Termin wrześniowy jest łatwiejszy dla mnie.
Ssania wciąż nie ustawiłem. Nadal jest także luz w kierowniku.
Pozdrawiam
A13
  
 
a może by tak pojechać na Koniec Świata ?



link bezpośredni do Koniec Świata

[ wiadomość edytowana przez: morphio dnia 2020-02-16 15:19:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2020-02-16 17:51:36 ]
  
 
Jestem ZA

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
https://jaktoblisko.files.wordpress.com/2016/11/dsc_1145.jpg
  
 
trzeci tydzień bez odzewu, cała ta nasza organizacja .....
  
 
Na moja peopozycje tez nikt nie odpisal......
  
 
Na moja peopozycje tez nikt nie odpisal......
  
 
Ja tam jestem zgodny. Preferuję jednak termin wrześniowy.
  
 
Na moja peopozycje tez nikt nie odpisal......
  
 
Przemor, lokalizacja jest OK. Jak możesz to pociągnięć to rusz temat, ale na poważnie a nie tylko tytułem rzucenia pomysłu.
Jak sądzę nikt nie będzie przeciw. Ja osobiście jak mnie wirusy nie położą ( w ub. roku zdarzyło mi się to pierwszy raz od 2004 roku) to będę jak zawsze, niezależnie od lokalizacji.


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2020-03-05 16:40:50 ]
  
 
Od 6 kwietnia mam obóz szkoleniowy na jurze i bedziemy mieszkac w hotelu magda w kroczycach.
Tak jak juz wczesniej pisalem hotel naprawde ok, podpytam o mozliwosc rozlozenia namiotu jezeli kogos taka forma bedzie interesowac, dopytam jak wychodzi cenowo za pokoj.
Pokoje sa z tego co pamietam nawt 6 osobowe.
Hotel ma stronke na necie takze mozecie podpatrzec jak to wyglads.
Wieczorem jest mozliwosc posiedzenia pezy ognisku, mozliwosc zamowienia kociolka, i tak naprawde w okolicy jest gdzie podjechac bo okolica naprawde piekna.
Mysle ze kazdy znajdzie cos dla siebie i nikt nie bedzie zawiedziony.
Zastanowcie sie , wejdzcie na strone hotelu, zobaczcie jak wyglada okolica dajcie znac jak to widzicie
Mysle ze termin wrzesniowy jest jak najbardziej ok, ale jezeli ktos ma jakies inne propozycje to temat do dyskusji


  
 
jestem za.
Termin i się widzimy
  
 
Cytat:
2020-03-06 06:59:37, glod pisze:
jestem za. Termin i się widzimy



Jesteś za Premorem czy Morphio?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2020-03-05 23:22:19, PRZEMORdohc2 pisze:
Od 6 kwietnia mam obóz szkoleniowy na jurze i bedziemy mieszkac w hotelu magda w kroczycach. Tak jak juz wczesniej pisalem hotel naprawde ok, podpytam o mozliwosc rozlozenia namiotu jezeli kogos taka forma bedzie interesowac, dopytam jak wychodzi cenowo za pokoj. Pokoje sa z tego co pamietam nawt 6 osobowe. Hotel ma stronke na necie takze mozecie podpatrzec jak to wyglads. Wieczorem jest mozliwosc posiedzenia pezy ognisku, mozliwosc zamowienia kociolka, i tak naprawde w okolicy jest gdzie podjechac bo okolica naprawde piekna. Mysle ze kazdy znajdzie cos dla siebie i nikt nie bedzie zawiedziony. Zastanowcie sie , wejdzcie na strone hotelu, zobaczcie jak wyglada okolica dajcie znac jak to widzicie Mysle ze termin wrzesniowy jest jak najbardziej ok, ale jezeli ktos ma jakies inne propozycje to temat do dyskusji


Okolice Góry Zborów są super ale czy ta Magda to nie zbyt ekskluzywna jak dla nas?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986