Zlot LKP 2020 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Andrzej chyba nikt sie nie obrazi jezeli w pokoju bedziemy po kilka osob......
Pokoje sa.nawet 6 osobowe takze koszt.pokoju jezeli podzielimy na kilka osob pewnie wyjdzie smieszny.
Z drugiej strony zawsze jest mozliwosc rozbicia namiotu.
Dopytam jak cenowo.nas wyjdzie taki pokoj i bedziemy myslec co dalej.
  
 
Wg cennika koszt pokoju na 4 osoby 180
Nic nie pisza o pokohu na 6 osob.....
  
 
Cytat:
2020-03-08 22:12:22, PRZEMORdohc2 pisze:
Wg cennika koszt pokoju na 4 osoby 180 Nic nie pisza o pokohu na 6 osob.....


Nie o cenę tu chodzi ale czy będzie gdzie poimprezowac

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Andrzejku ja tam jezdze od paru lat zawsze na tydzien czasu,
Ja plus 15 gornikow.
Uwazasz ze polecilbym dla nas takie moejsce jezeli nie byloby mozliwosci poimprezowac??????????????
Na tylach hotelu jest duza altana, tam naprawde nikomu nie bedziemy przeszkadzac......sprawdzone
  
 
Andrzejku ja tam jezdze od paru lat zawsze na tydzien czasu,
Ja plus 15 gornikow.
Uwazasz ze polecilbym dla nas takie moejsce jezeli nie byloby mozliwosci poimprezowac??????????????
Na tylach hotelu jest duza altana, tam naprawde nikomu nie bedziemy przeszkadzac......sprawdzone
  
 


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Pomysł z końcem świata wydaje mi się być ciekawszy
  
 
A jak wyglada temat z noclegiem na ttm koncu swiata???
  
 
No o to trzeba zapytać Adama, bo to jego pomysł
  
 
No to czekamy na Adama

[ wiadomość edytowana przez: PRZEMORdohc2 dnia 2020-03-11 23:10:05 ]
  
 
Cytat:
2020-03-10 23:32:00, PRZEMORdohc2 pisze:
A jak wyglada temat z noclegiem na ttm koncu swiata???



a w czym problem żeby zaglądnąć na stronę z odnośnika, którą podałem razem z pomysłem?
cztać nie umiemy czy nam się nie chce ?

..."Przysiólek wsi Głuszyna czyli koniec świata. Kto nie wie jak wygląda koniec świata to zapraszam. Polana biwakowa z wiatą i miejscem na ognisko. Od niedawna jest również ujęcie wody. Dojazd wszystkimi pojazdami bez problemu"...


  
 
Czytac sie chce, czytac sie umie......
Reasumując, szczere pole jakis kokotek z woda i wiata plus dwie lawy do siedzenia.
Nocleg w aucie, albo w namiocie
Dobrze zrozumialem????
  
 
wyśmienicie
  
 
Noooo to w pytke.....jak to moj syn mowi.
  
 
ja sie martwie z czego w przyszłym miesiącu zapłace ZUS/koronowirus/ a wy mi o zlocie jak znam życie czeski zlot zostanie odwołany przez zaraze a nasz sie i tak nie odbędzie bo i kto ma przyjechać znowu sześc osób... ciekawe ile jutro rano będzie osób pod piekarnią ....ZŁOMBOL też wstępnie odwołany i chyba tak zostanie bo częśc ludzi nie będzie miała za co jechać A ZaRAZA TAK SZYBKO NIE USTĄPI....tak więc życzmy sobie lepszych czasów dobrego zdrowia i zlotu ale chyba w 2021 pozdro
  
 
https://www.youtube.com/watch?time_continue=124&v=aOlQXiU3BDk&feature=emb_logo
  
 
Cytat:
2020-03-15 21:49:08, alinixhi pisze:
ja sie martwie z czego w przyszłym miesiącu zapłace ZUS/koronowirus/ a wy mi o zlocie jak znam życie czeski zlot zostanie odwołany przez zaraze a nasz sie i tak nie odbędzie bo i kto ma przyjechać znowu sześc osób... ciekawe ile jutro rano będzie osób pod piekarnią ....ZŁOMBOL też wstępnie odwołany i chyba tak zostanie bo częśc ludzi nie będzie miała za co jechać A ZaRAZA TAK SZYBKO NIE USTĄPI....tak więc życzmy sobie lepszych czasów dobrego zdrowia i zlotu ale chyba w 2021 pozdro



Myślałem, że Ty na emeryturze jesteś (?) …. mam Ci taką radę Idź na jasną górę (blisko masz , pomódl się, nawet do nieistniejącego Boga, o to żeby epidemia (ś)wirusa odeszła, żeby ZUS zlikwidowali, i żebyśmy …… znowu w 6 osób mogli się spotkać na "końcu świata" albo ….. na Jasnej Górze, bo ….. zawsze może być gorzej

A i żeby Łady chodziły. Moja już w garażu, czeka aż będzie cieplej i ściągamy dół, popatrzymy co u panewek słychać ….
  
 
grigorij dobre samopoczucie to postawa ,,,,,,nie chce byc panikarzem ale jak ze 2 moze 3 miesiace bedzie ten koronowirus to zlot LKP pomimo ze was wszystkich lubie bedzie ostatnia rzeczą jaka będzie mi potrzebna w życiu ......zapomnijmy o starym porządku świata nadchodzą nowe czasy i inne realia życia codziennego .....powiało troche chłodem z mojej pisaniny ale co zrobić sorry taki klimat mamy
  
 
Cytat:
2020-03-16 14:17:07, alinixhi pisze:
grigorij dobre samopoczucie to postawa ,,,,,,nie chce byc panikarzem ale jak ze 2 moze 3 miesiace bedzie ten koronowirus to zlot LKP pomimo ze was wszystkich lubie bedzie ostatnia rzeczą jaka będzie mi potrzebna w życiu ......zapomnijmy o starym porządku świata nadchodzą nowe czasy i inne realia życia codziennego .....powiało troche chłodem z mojej pisaniny ale co zrobić sorry taki klimat mamy



widać, że złapałeś (ś)wirusa …. podobno szybko przechodzi kup teraz 2 karnistry benzyny dopóki masz kase oraz 2 flaszki (po jednej na każdy wieczor) i na zlot dojedziesz wtedy, spac będziemy w samochodach a zresztą jak wszyscy umra a my Ladziarze nie, to będzie dużo wolnych miejscowek ….
  
 
Ten wirus jest podobny do wiersza pana Michała Momota z Rybnika zdaje mi się
A won, rapsodie grać!
Gdyby do wczesnych godzin poranna dyskusja
Przeciągnąć się znów miała w palarnianej hali,
Kapitulacji symbol Druhna Złotousta
Z ognia wyjętym rusztem na froncie wypali.

Jednym z tych, co się toczą w łagodnych natarciach,
Zawsze celnie dozując balsam czy olejek.
Grupy mięśni właściwe rozluźniając, tarcza
Niepustynna wciąż chroni Orderu wierzeje.

W piramidalnych ciałach, aż przesadnie ludzkich,
Uformowały kordon niebieski. W ogóle
Wielkie Działo w tonicznej fosie złożyć, ukryć
Muszą, zawsze posłuszne Głównej Kapitule.

Bo na kursach duszenia gulaszu, gdzieś w puszcie,
Słyszą stale: "Potrójnej ciągłej nie naruszcie!"
..
Każdy wyciągnie z niego tyle na ile ma ochotę.
A zawarte są w nim wartości wielkie oooj jo jooj.