Zlot LKP 2020 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chyba jestem tępy bo nic nie kumam co ten poeta chciał mi przekazać w tym utworze........
  
 
No tom sie w kałabane wp..akował.
Co to ma wspólnego ze zlotem ,co to ma wspólnego z wirusem i z poetą .
Nie oceniam doświadczeń ,żyję tym doświadczeniem wykorzystuję na maksa to doświadczenie tak jak umiem. Wirus i wiersz może być złotym graalem lub przekleństwem .Pan Michał w taki sposób go opisuje a tu masz o tym w inny sposób. Momot A., Momot M., Zastosowanie ważonego uśredniania do konstrukcji optymalnych i suboptymalnych portfeli strategii inwestycyjnych.
Momot A., Momot M., Zastosowanie warunkowych rozkładów do optymalizacji strategii inwestycyjnych. (Application of conditional probability distributions to optimize investment strategies) STUDIA INFORMATICA. Szanowna małżonka pana poety miała katedrę w Katowicach . Eee tam ,takie tam żeby forum nie umarło. Weź ty się nie obniżaj szanowny alinixhi.
  
 
nie wiem jakie zioło palisz ale moc to musi mieć pozdro
  
 
>ja sie martwie z czego w przyszłym miesiącu zapłace ZUS/koronowirus/ a wy mi o zlocie jak znam życie<
A dla czego ty masz sie zusami przejmować ,nie musisz. O to mnie chodziło.
  
 
Ok , musisz się przejmować ,wolna wola.
  
 
Cytat:
2020-03-12 23:11:39, PRZEMORdohc2 pisze:
Czytac sie chce, czytac sie umie...... Reasumując, szczere pole jakis kokotek z woda i wiata plus dwie lawy do siedzenia. Nocleg w aucie, albo w namiocie Dobrze zrozumialem????


Może być i koniec świata byle było ciepło i kibelek. Ja namiot lubię, na spanie w aucie jestem za duży a i niewygodne fotele mam po rozłożeniu. Czyli jak namiot to w lecie, wrzesień odpada.


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2020-03-16 19:22:12, alinixhi pisze:
nie wiem jakie zioło palisz ale moc to musi mieć pozdro



-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
  
 
A ja sie bede upieral na mojej jurze.
Bo po pierwsze to.nie musimy patrzec na pogode.
Po drugie kto chce namiot to prosze bardzo jest mozlowosc.
Kto nie chce to moze wziazc pokoj chocby na pare osob.
Po trzecie.....cos wymysle hehehehehw
  
 
Tak obserwuję i swoje myślę. Ale poczekam jeszcze, poobserwuję, a potem skomentuję.
  
 
Baardzo słuszne podejście . Zanim doszło do spotkania Nixona z Mao odbyto ponad sto trzydzieści konsultacji w Warszawie i trwało to dwie dekady.
  
 
Cytat:
2020-03-17 22:56:28, SzokoLada pisze:
Tak obserwuję i swoje myślę. Ale poczekam jeszcze, poobserwuję, a potem skomentuję.



Ha ha. Szoko, no nie bądź taki tajemniczy. Puść parę z …. tyłka
  
 
Cytat:
SzokoLada pisze:
Tak obserwuję i swoje myślę. Ale poczekam jeszcze, poobserwuję, a potem skomentuję.

sam jestem ciekaw
  
 
Czysto informacyjnie. Węgrzy (LCH) odwołali swój pierwszy zlot w tym roku.



Znając życie, Czesi zrobią tak samo ze swoim. Szkoda.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
i co dalej myślicie o zlocie bo mnie nie jest do śmiechu a szoko milczy czyżby koronawir go dopadł oby nie
  
 
Sądzę że trzeba zachować przepisową odległość , zastanawiam, co jedzą wrony, bo one srają dość obficie i tylko na biało żrąco co źle wpływa na lakier a ponad to bez zmian śmiech to zdrowie.
  
 
żeby wam nie było smutno odnośnie zlotu to pare archiwalnych fotek czechy 2018 i węgry 2019
https://drive.google.com/drive/folders/1WCYT3uUF18ooic-VqmdLy9-xhcqinMLO?usp=sharing
https://drive.google.com/drive/folders/1DuoB6aHHgE0VpClj_TLBbO9Ag1qDR6wM?usp=sharing

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2020-03-25 22:45:59 ]
  
 
Góra będziemy siedzieć każdy we własnym samochodzie, zaparkowanym w bezpiecznej odległości od innych, i prowadzić telekonferencję.
Zdrowia!
  
 
Cytat:
Nowy_ pisze:
Góra będziemy siedzieć każdy we własnym samochodzie, zaparkowanym w bezpiecznej odległości od innych, i prowadzić telekonferencję. Zdrowia!


jeszcze wyjdzie na to że wirus i wszystko co z tym związane, się "skończy" zanim my się spotkamy
  
 
Moze tak byc jak piszesz.
Ja do kroczyc wkoncu nie pojechałem, odwolane zgrupowanie.
Nie ciagne tematu odnośnie spotkania bo kazdy widzi co jest grane
Mam tylko cicha nadzieje ze taki czas nastapi ze wkoncu.na spokojnie bedziemy mogli sie spotkać.