Grill do 7-ki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w zeszłym roku zainwestowałem w nowe znaczki t.j. Łada 2107, 1500, nowy grill i parę innych drobiazgów a ostatnio wyprowadziłem ladną na słoneczko i cholera mnie wzieła gdy zobaczyłem jak przez zimę grill cały z czerniał bym go reklamował ale nie wiem czy warto jak nastepny pewnie znowu zczarnieje. nie wiem tez czy to był orginał
  
 
No i co w związku z tym????????

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Jeżeli kupiłeś grill za 100zl, to zapomnij o oryginale, a tym bardziej jeżeli go kupiłeś od ladas77. Takie rzeczy dobrze pielęgnować używając past do chromu (autosol).
  
 
No i co w związku z tym???????? No i w związku z tym trzeba kupić następny tylko dużo lepszej jakości. A za tamten dałem prawie dwie stówki bo ładna musi być ładna . Autosol na to niestety nie pomaga.
  
 
Nie no, ja napisałem pielęgnować, a nie ratować. Szukaj grill ze starych zapasów, a nie nowoczesną podróbę.
  
 

Oryginał do 2107 w Rosji kosztuje 130 zł (dostępne).. więc wszystko co taniej to nie-oryginał.
Zamiennik DAAZa około 40 zł.

  
 
Cytat:
2013-03-18 07:35:27, bartixr pisze:
Oryginał do 2107 w Rosji kosztuje 130 zł (dostępne).. więc wszystko co taniej to nie-oryginał. Zamiennik DAAZa około 40 zł.



Czy jakosciowo zblizone sa do tych starych?
  
 
oryginał zbliżony jakością (choć podejrzewam, że te z pierwszych lat prod. były trwalsze), na pierwszy montaż szedł. Plastik naturalnie.

zamiennik nie wiem, ile wytrzyma.
  
 
Czy ma ktos jakis patent na odnowienie grila , ewentualnie gdzie kupic
Jacars odpada bo to co przyszlo to jakies nieporozumienie
  
 
Tylko i wyłącznie stare zapasy.

Pomysł dosyć trwały, tylko wazne przygotowanie powierzchni - hydro grafika
Jak z ceną, nie mam pojęcia
  
 
Glod, jakies namiary na stare zapasy??
Jak nic nie znajde to bede musial podzwonic po firmach jak cenowo wychodzi naniesienie nowej powloki na oryginalny grill.