Prezent dla teściowej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć, mam taki głupi problem, mianowicie jadę wkrótce poznać prszyszłą teściową no i wypadałoby coś jej kupić. Pytanie tylko co - nie znam jej za bardzo, moja narzeczona też nie ma pomysłu.
Myślałem po prostu nad jakimiś kwiatami, ewentualnie może jakiś zestaw kosmetyków albo słodyczy - co myślicie?
  
 
Kosmetyki? Nawet nie próbuj. Kwiaty, słodycze - najlepszy zestaw
  
 
Na pierwsze spotkanie kwiaty spoko.
  
 
Witam, dla teściowej może coś co wzbudzi kontrowersji, najlepiej kwiaty, może biżuterie?
  
 
Jasne, że kwiaty czy czekoladki na pierwsze spotkanie są idealne. Coś innego w sumie nie wchdozi w grę, bo przecież nie znasz jej gustu, poza tym dziwnie tak wyskakiwać z drogim prezentem.
Ale powiedz sam co w koncu dałeś i jak poszło?
  
 
To teściowej się daje prezenty? Wiem na pewno, że zabiera się na plażę, żeby sobie nóżki w pisaku potrzymała i się przyzwyczajała
  
 
Moim zdaniem w grę wchodzą tylko kwiaty i tu nie przesadnie, słodycze(bombonierka jakaś itd.) oraz wino(dla teścia Wódeczka). Biżuteria, kosmetyki itd. na pierwsze spotkanie do duży nie takt i możesz sobie przeskrobać do końca życia.
  
 
Słodycze, kwiaty krępujące. Dwa teścia można zdenerwować sam nie daje swojej babie kwiatów a tu gagatek przychodzi i się umila
  
 
Najlepiej postawić na ładny, obfity bukiet (a nie wiecheć z trzech róż) i do tego jakiś dobry trunek (można podpytać, co lubi). Ewentualnie, jak nie przepada za alkoholem, to jakiś zestaw herbat, kaw?
Baby lubią takie rzeczy i nie demonizujmy tak teściowych
  
 
Może jakieś perfumy, albo biżuteria? Kobiety lubią takie rzeczy
  
 
My w tym roku z rodzeństwem męża składamy się na samochód dla teściowej. Mamy na oku fajnego opla corsa w automacie. Nie drogi, dlatego chcę go jeszcze wziąć do Twoj Mechanik na darmowy przegląd diagnostyczny i sprawdzenie, czy nie był klepany po sto razy. Nie znam się niestety na tym dlatego wolę zaufać specjalistom, którzy niezaleznie ocenia stan auta.
  
 
Jeśli jesteś normalnym gościem to prezenty nie będą potrzebne, a jeśli nie jesteś w porządku to żaden prezent tego nie polepszy . Nie wysilaj się - kwiaty wystarczą.

Cytat:
2016-02-19 19:52:44, tyska12 pisze:
Cześć, mam taki głupi problem, mianowicie jadę wkrótce poznać prszyszłą teściową no i wypadałoby coś jej kupić. Pytanie tylko co - nie znam jej za bardzo, moja narzeczona też nie ma pomysłu. Myślałem po prostu nad jakimiś kwiatami, ewentualnie może jakiś zestaw kosmetyków albo słodyczy - co myślicie?

  
 
Kwiaty i kosmetyki.
  
 
Po co teściowej cokolwiek kupować?
  
 
Kwiaty i kosz prezentowy z jakimiś kawami, herbatami i słodyczami daje radę
  
 
a co myślicie na przykład o kwiatach?
  
 
Cytat:
2016-02-19 19:52:44, tyska12 pisze:
Cześć, mam taki głupi problem, mianowicie jadę wkrótce poznać prszyszłą teściową no i wypadałoby coś jej kupić. Pytanie tylko co - nie znam jej za bardzo, moja narzeczona też nie ma pomysłu. Myślałem po prostu nad jakimiś kwiatami, ewentualnie może jakiś zestaw kosmetyków albo słodyczy - co myślicie?



kwiaty i słodycze
  
 
Dla teściowej przejazd z jakims kierowca jesli lubi adrenaline albo przejazd koniem jeśli nie
  
 
Kosz prezentowy
  
 
Mój kumpel ostatnio z rodziną złożyli się na weekend w jakimś spa dla teściowej. Może kogoś zainspiruje bo to jednak coś innego niż czekoladki i kwiaty.