Bezdroża

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy są tu fani wypraw samochodem po bezdrożach? Takiej turystyki, lub po prostu lubiących się taplać w błocie ze swoimi wielkimi maszynami?
  
 
Wypady po bezdrożach i jazda z odrobiną adrenaliny to znakomita forma wypoczynku. Podstawą jest jednak niezawodne auto i doby osprzęt.
  
 
Tak, to prawda taka jazda w trudnym terenie jest znakomitym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Niezastąpiona w takiej jeździe jest wyciągarka, która ratowała mnie z niejednej opresji.
  
 
Cytat:
2020-06-17 17:51:47, Pawkon pisze:
Tak, to prawda taka jazda w trudnym terenie jest znakomitym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Niezastąpiona w takiej jeździe jest wyciągarka, która ratowała mnie z niejednej opresji.



Oj tak. Dobra i sprawna wyciągarka to podstawa. U mnie przed maską wisi Kangaroowinch. Jak na razie mnie nie zawiodła w terenie.
  
 
Cytat:
2020-06-18 18:49:52, SikoNo pisze:
Oj tak. Dobra i sprawna wyciągarka to podstawa. U mnie przed maską wisi Kangaroowinch. Jak na razie mnie nie zawiodła w terenie.



Ja chętnie zapoznam się z tematem wyciągarek bo wciąż jej jeszcze nie posiadam
A co to za firma Kangaroowinch i co masz za model?
  
 
Cytat:
2020-06-19 18:39:47, arax pisze:
Ja chętnie zapoznam się z tematem wyciągarek bo wciąż jej jeszcze nie posiadam A co to za firma Kangaroowinch i co masz za model?



Fajne rozwiązanie. W dobrej cenie wyciągarka, która całkiem dobrze działa. Do tego mało awaryjna. Sprzęt który czasami montowany jest w wozach strażackich I nie tylko. Napisz, co chcesz wiedzieć. Na pewno pomożemy