Tylne głośniki w P206

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
mam pytanko odnośnie tylnych głośników w Peugeot 206 a właściwie ich montażu.

Może ktoś wie jak się montuje tylne głośniki w P206? Czy trzeba zdejmować cały bok aby to zrobić, czy można to zrobić jakoś prościej? Są tam niby miejsca na głośniki ale nie wiem jak się dostać do środka... nie ma tam zadnych otworów w tapicerce a jedynie dziurki...

Pomóżcie

Pozdrawiam,
Tomek
  
 
Czy nikt nawet nie ma ochoty odpwiedzieć na moje pytanie?

No pomóżcie..
  
 
a po co ci tylne glosniki ???
  
 
Jakto po co??

Chciałbym tam wsadzić jakieś nisko lub średnio tonowe. Nie chcialbym zmniejszac bagaznika wsadzając tam tubę. Także wolałbym nie robić dziur w pólce.

Czy to zły pomysł? Doradzcie mi cos...

Dodam tylko że mam w tej chwili radioodtwarzacz ///Alpine CDE-9827RM i na przodzie glosniki PYLE 6.2.
Co o tym sądzicie? Co jeszcze warto zrobić aby podnieść walory muzyczne? Slucham przede wszystkim rocka i zależy mi na calym pasmie częstotliwości...

Z góry dzięki za pomoc.
  
 
rozejrzyj sie troche na tym forum ,bardzo duzo ludzi poleca nie montowac glosnikow z tylu bo one niezbyt duza daja,wiekszosc zaleca skrzyneczke do bagaznika wlozyc
  
 
jezeli nie chcesz zmniejszac bagaznika i ciac dziur w desce to musisz rozebrac te miejsca gdzie mozesz zamontowac glosniki i przede wszystkim powiedziec jaki one moga miec rozmiar . bo niestety wszystko wiedzicy nie jestesmy i nie wiemy w jakim samoichodzie jakie glosniki pasuja
  
 

Z tylu jest miejsce na głośniki 13 ale nie wiem jak sie dostac. Nie wiem czy tam nie trzeba zdejmowac calej bocznej tapicerki...

Co proponujecie?
  
 
No pomozcie... Bardzo Was prosze...


Jak pisalem mam radio Alpine CDE-9827 i głośniki z przodu PYLE PLE 6.2. Ladnie graja te glosniki przydaloby sie wiecej basu... Poradzcie mi cos. Czy glosniki Phonocar z serii Y-Line 13 cm zapewnia niezly bas czy trzeba kupic jakies wieksze glosniki np. Y-Line 16cm czy moze tube albo skrzynie (czego wolalbym uniknąć).
Nie chce zalowac pozniej tego wyboru.
Jeszcze jedno. Czy ktos wie moze jaka jest dokladna moc RMS głośników PYLE PLE 6.2 (na opakowaniu 180WATT RMS) i jaki wzmacniacz do ich byłby odpowiedni (o jakiej mocy).

Czy lepiej zostawic na przodzie to PYLE i na tyl wrzucic jakis basik, czy PYLE przelozyc na tyl a na przod np. w/w Phonocar 16cm i jakies tweetery do tego??

Pomozcie mi bo juz sam nie wiem co bedzie najlepszym rozwiazaniem...
  
 
Czy nikt nie ma ochoty czegos doradzic??
  
 
Czy tak trudno jest coś napisać??


No pokażcie swoją wiedzę...
  
 
Założyłem konto specjalnie, żeby odpowiedzieć. Też się martwiłem o sposób dostania do tych głośników, jednak można to zrobić w minutę. Najpierw trzeba zdjąć górną nakładkę nad pasami, a później delikatnie podważać cały bok, aż sam wyjdzie z zaczepów. Wpisz na youtube "Speaker replacement for Peugeot 206 cc (Front & Rear)".
I tam jak najbardziej powinny być głośniki. W drzwiach są niskotonowe, przy lusterkach wysokotonowe, a z tyłu średniotonowe. Subwoofer też mam i mój samochód to istna impreza w czasie jazdy. Polecam każdemu.
  
 
Brawo TY

Niezły z ciebie górnik.
Pytanie w tym poście było zadane w 2005 roku a ostatnie logowanie pytającego to 2007-my rok. A Ty odpisujesz po 13tu latach

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin