Pozdrowienia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nadal żyję . Gorzej z wolnym czasem
  
 
Pozdrowionka!!! Miło Cie słyszeć/czytać Trzeba by się kiedyś spotkać, tu sporo osób nadal żyje, tyle że już nie w głowach im Espero i zapijanie mordeczek na zlotach, ważniejsza jest rodzina i inne nowe priorytety. Klub cierpi, ludzie się cieszą... Chyba mi się trochę pojechało bo ja cierpię Co by nie pisać, teraz spotkanie i Espero to już tylko oksymoron, ewentualnie małe lokalne grupki się widują, tak jak np. jest w Warszawie. Kula69 z familią - gorąco pozdrawiam, nie spodziewałem się że z klubu wyrośnie taka bezinteresowna przyjaźń, która przetrwa tyle lat i różnych lokalizacji

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2019-08-19 20:50:24, lucas48 pisze:
. Kula69 z familią - gorąco pozdrawiam, nie spodziewałem się że z klubu wyrośnie taka bezinteresowna przyjaźń, która przetrwa tyle lat i różnych lokalizacji


Prawda. Fajnie się tu nam wszystko ułożyło, lokalizacyjnie tez, jakby nadal po sąsiedzku
  
 
Pozdrowienia ze "ślunska" przesyła HenBas
  
 
witajcie, miło Was "zobaczyć" , również serdecznie pozdrawiam
  
 
Cytat:
2019-08-19 15:37:17, Szreder pisze:
Nadal żyję . Gorzej z wolnym czasem


Ja też wciąż dycham. Właśnie przypomniałem sobie jak kiedyś spotkałem ten zielony tyłek z Twojego avatara
  
 
Cytat:
2019-08-19 15:37:17, Szreder pisze:
Nadal żyję . Gorzej z wolnym czasem



Pewnie jak u większości...
Ja przy trójce nygusów za bardzo nie mam czasu się nudzić.
  
 
Ja też bym się z Wami napił
  
 
No to i jak się melduje wśród żywych.