Witamy ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
... i zyczymy udanych testow

pozdr.
  
 
O prosze next klub Fiata
Witamy na motonews

pozdr
  
 
Również witam kolejnych maniaków Fiatów i wyrobów fiatopochodnych . Życzę żeby klub Wam sie naprawdę rozrósł chociaż 127 to już naprawdę niezbyt częsty okaz.
Andrzej
  
 
Witam z forum innych na "F"
  
 
nareszcie

pozdrawiam
  
 
hip hip hurrra narescie ciekawe co poiwe Satiz w poniadziełek
  
 
Bardzo dziekuje daemon

milo mi panowie powitac was na forum
mam nadzieje ze ilosc postow bedzie potwierdzac zamilowanie wszystkich siodemkowiczow do fiacika!!!



zapraszam sytematycznie a strone...zobowiazuje sie nadrobic zaleglości:
-----> Fiat 127 Klub Polska <-----
fiat127.glt.pl
  
 
jak to fajnie brzmi
FIAT 127 KLUB POLSKA











P.S. mam taka mala nadzieje ze znajdziemy kiedys taka miejscówke
ze kazdy posiadacz siódemy bedzie mogl przyjechac niezalerznie z jakiej czesci kraju bedzie pochodzil













  
 
trez widze "dojrzale" forum brawo....
ps: jak tam coupeta?
  
 
na razie bart mam sesje...i coupe stoi zabezpieczone...ale jak tylko znajde gram czasu zabieram sie za bude mojego coupe'ka..

w planie mam na lipiec zabrac sie za 127ke o ile nie wyjade w celach zarobkowych za granice...

a jak tam twoja 127ka i coupe? juz o Dino nie wspomne
  
 
A wy tu skąd?
  
 
Ha ! Fjaty żondzom Witam
  
 
Heyah,
witam nowych kolegów na MotoNews-ie, wasza strona www trochę kuleje z tego co się zdążyłem zorientować ale życze powodenia i rozwoju

Pozdrawiam

  
 
witanko!!!
w koncu....
cholera...trez mnie ubiegl z klubem
ale co tam....nie to sie liczy,ale zamilowanie do FIATOW
  
 
Elo fajnie ze macie Forum...
Wreszcie bedzie jak dotrzec do ekipy z podkarpacia 127 by powiadamiac o zlotach.
  
 
Mój kumpel z którym studiowałem jeszcze 3 lata temu w jednej grupie miał 127 MK I Odziedziczył po ciotce, doprowadził co cacy stanu. Moge odszukać kontakt do niego. Maciek mieszka gdzieś na Mokotowie. Mozę znacie.
BTW. na Narbutta 82 gość ma 2 szt 127 (wersja z prost. reflektorami z przodu - nie wiem która to MK ) Jedna w cacy stanie - srebrna, druga chyba na części czerwona. Jak chcecie to moge mu wlożyc info za szyba - tylko podajcie treść
  
 
Cytat:
2004-06-09 21:50:46, florek127 pisze:
hip hip hurrra narescie ciekawe co poiwe Satiz w poniadziełek




Wiedzaielm juz w piatek. Bardo sie ciesze,ze w koncu powstalo to forum i klub zaczal istniec.
Co prawda dosc dlugo to trwalo ale efekt jest

Tak trzymac!
  
 
i ja witam;]

miejmy nadzieje ze Forum sie rozwine, a oprucz 127 i 128`kowicze beda zagladac;]

pozdrawiam i powodzenia życze!
  
 
Witam następne forum fiacików
  
 
Powitać siodemkowiczów