Zlot LKP 2021 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
grigorij są takie chwile w zyciu mężczyzny których pewnie kiedyś będzie sie wstydził ...i to jest jedna z takich chwil....presja finansowa zaważyła ...albo firma albo zabawki.....a na zlot i tak przyjade lecz tym razem asconą pozdrowionka
  
 
Jako, że jesteś równy gość, wybaczamy.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Czyli w tym roku raczej bez zlotu?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Andrzej przede wszystkim fajnej wyprawy na węgry a odnośnie naszego spotkania LKP może sie jednak coś wykluje....organizatorów nie widze ale szybki spot wskazany...no chyba ze ja coś zorganizuje...w domyśle u mnie na podwórku...altana jest przyczepy campingowe są a i miejsce na ognisko sie znajdzie ale pytanie brzmi czy są chętni.....
  
 
Niestety odpuszczam Węgry. Zapowiadają zimno i 3 dni deszczu.Camping w takich warunkach jest bez sensu.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Hej
Na szybki spot chetnie bym wpadl
  
 
Ja także, nawet jednodniowy. Byleby się spotkać i pogadać kilka godzin.

W połowie września (15-19) jestem w Bieszczadach, resztę weekendów postaram się być dyspozycyjny.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ja także, nawet jednodniowy. Byleby się spotkać i pogadać kilka godzin.

W połowie września (15-19) jestem w Bieszczadach, resztę weekendów postaram się być dyspozycyjny.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2021-08-26 09:30:17, emde pisze:
Ja także, nawet jednodniowy. Byleby się spotkać i pogadać kilka godzin. W połowie września (15-19) jestem w Bieszczadach, resztę weekendów postaram się być dyspozycyjny.



jednodniowy to chyba odpada, bo jak tu się napić z kolegami ….
  
 
jak sie nie boicie to moge zorganizować spotkanie....myślałem o 3- 5 wrzesień ..nic na siłe ale raz w roku można było by sie spotkać....noclegi u mnie darmowe....a i trunek sie znajdzie....mozna przywieżc nawet laski co by ta moja miała z kim pogadać....
  
 
kości zostały rzucone.....oficjalnie mini spot u mnie ...jak ktoś sie czuje na siłach zapraszam od piatku 3 wrzesień do niedzieli 5 września...bez względu na pogode i okoliczności przyrody...tel do mnie 887528169 lokalizacja częstochowa bugajska 72 pozdrawiam i zapraszam
  
 
liczyłem że może ktos sie odezwie...no ale po co..lepiej siedzieć w domu a /łade kisić w garażu/...miło mi zakomunikować że z mojej strony wiecej jakichkolwiek prób organizacyjnych już nie będzie....odnosze wrażenie że to już koniec LKP....miło było was poznać i wypić kielonka ale to już koniec...ostatni niech zgasi światło...pozdrawiam ...
  
 
Ej, no bez takich... no przecież ja się odzywam.

Nie pytałem jeszcze szefowej, o zgodę na taki bliski termin. To wcale nie jest takie proste.

A co inni na to? - może coś wam zaniemogło.. np. Łada hehe

A13
  
 
Planowany wyjazd k. 19 z minutami. Jak zabierać jakieś części, to mówcie teraz. Biorę zestaw naprawczy do pompy wody
  
 
wczoraj grubo zakrapiana impra plus jackuzi....dzisiaj sniadanko przejażdzka krajoznawcza szlakiem orlich gniazd a teraz piwkujemy plus garnek z pieczonkami....jest nas słownie 3 wspaniałych ale pomimo marnej frekwencji jest spoko.... można ? oczywiscie ze można...spot zrobiony spontanicznie ...i o to chodzi...nie ma srania w pekaesie...pozdrawiamy
  
 
Ja już w domu. Lada pomykała, jak pierwszorzędna fura. Rekord małego spalania 12 l/100km LPG.

.. bo wiecie, trzeba auto w sprawności utrzymywać, coby jeździło i hamowało, a nie tylko pasta i pasta. Wtedy można o tak, od razu wyruszyć , o.

Dziękuję za gościnę i piękną prezentację jury Krakowsko-Częstochowskiej. Już rozmyślam, jak tam wrócić.
Trzymajcie się

A13
  
 
dziękuje cezaremu i adamowi że znależli troche czasu i mnie odwiedzili...piwo chłodniutkie alko smaczne towarzystwo wyborne / czyli do następnego spotkania PS.nawet na kolanie mozna zorganizować mini spot ..trzeba tylko chęci ...pozdrowionka
  
 
Wszystko fajnie. Ale.... Ja tu bywam bardzo rzadko, bo po co? Mało kto tu zagląda ostatnio. Można było umieścić na FB info i faktycznie zrobić porządny zlot. Ale potrzebujemy na to, około miesiąca, a nie ledwo tydzień. Więc nie tędy droga. Ja prowadzę kilka fanpage na FB. Szkoda, że nie dałeś info bezpośrednio do mnie. Można było by zrobić naprawdę porządny zlot. Dziękuję za Twoje chęci, bo to też się liczy, i to bardzo, ale zabrakło komunikacji.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Szoko może znienacka była ta idea ale co zrobić wrzesień zimny a nikt wcześniej nie miał pomysłu jak to ugryżc....wrzuciłem to faejsa lada club fan ale mnie zbanowali..a post moderatorzy usunęli..dołaczyłem do tekstu pewną ładną dziewczynę na tle wołgi i ban....a potem mówie nie będe sie spuszczał ktos przeczyta moje wypociny na LKP to sam zdecyduje co i jak...BYŁO FAJNIE ALE ZAWSZE MOŻE BYĆ LEPIEJ...CZYLI DO NASTEPNEGO SPOTKANIA POZDROWIONKA
  
 
Bry wieczór.
Dziękuję raz jeszcze za miło spędzony czas, Jura ma swój klimat




[ wiadomość edytowana przez: Cezary_84 dnia 2021-09-07 21:35:54 ]