Zlot LKP 2021 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Akurat tam tego fanpage nie prowadzę. Nie widziałem informacji. Dlaczego usunęli i kto? Nie wiem. Mamy fanpage klubowe, ale mogłeś nie wiedzieć. Może nie skromnie to zabrzmi, ale uwazam, że jestem dobrym łącznikiem i jestem w stanie zebrać dość dużą grupę ludzi.
  
 
a ja zwyczajnie nie zdazylem naprawić jednego z moich rzempow, i tylko dlatego nie przyjechałem.

ale co się odwlecze ……..
  
 
Widzę że "zlot" się odbył...
Szkoda że nikt mnie nie powiadomił bo zapewne bym przybył...



pzdr
CHIO
  
 
Szkoda ze nie przyjechałem ale na zlot łady jechać audi to tak bez frajdy. Jak ściągnę ją z rożna to będzie jeździć.
  
 
Wojtek - pozwól, że nie zgodzę się z tobą. Na słynny zlot "przy oczyszczalni" przyjechałem Golfem kumpla. Na któryś (chyba Sulejów) swoją Octavią. Na resztę swoimi Ładami lub z Czarkiem.

Liczą się przede wszystkim ludzie. Dopiero potem auta. Choć miło by było, gdyby przyjeżdżało więcej ŁADnych aut.

Na spocie z chłopakami niestety nie byłem. Zajęty byłem ogarnianiem nowego mieszkania. Kwestia priorytetów... Ale na następnym postaram się oczywiście znowu być.

PS Co do posta na fanpage to nie wiem dlaczego usunęli...
Tam jednym z adminów jest Adrian od nas. Może on coś wie ? Ale nie wiem czy po takim czasie warto drążyć temat.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3