RAV4 II D4D 2002 (CLA) programowanie nowego kluczyka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich, jestem tu nowy i jest to mój pierwszy post.

Mam problem z zaprogramowaniem drugiego kluczyka do mojej ravki, właściwie tylko z zaprogramowaniem immo bo centralny udało się zaprogramować (metoda drzwi zamknij, otwórz). Próbowałem również tych metod, różnych (m.in. brake dance) do programowania immo ale nie udało się niestety. Mój nowy kluczyk jest z transponderem 4C i 433mhz (taki wyszedł po vinie).
Zakupiłem również kabel miniVci z Techstream v15, zainstalowałem i połączyłem się z autem ale mogę połączyć się tylko z ECU, ABS i AIRBAG, nie widzę opcji immobilaizer.
Jak to dalej ugryźć?

[ wiadomość edytowana przez: Mathoos dnia 2021-10-01 16:12:42 ]
  
 
Cytat:
2021-10-01 16:02:05, Mathoos pisze:
Witam wszystkich, jestem tu nowy i jest to mój pierwszy post. Mam problem z zaprogramowaniem drugiego kluczyka do mojej ravki, właściwie tylko z zaprogramowaniem immo bo centralny udało się zaprogramować (metoda drzwi zamknij, otwórz). Próbowałem również tych metod, różnych (m.in. brake dance) do programowania immo ale nie udało się niestety. Mój nowy kluczyk jest z transponderem 4C i 433mhz (taki wyszedł po vinie). Zakupiłem również kabel miniVci z Techstream v15, zainstalowałem i połączyłem się z autem ale mogę połączyć się tylko z ECU, ABS i AIRBAG, nie widzę opcji immobilaizer. Jak to dalej ugryźć? [ wiadomość edytowana przez: Mathoos dnia 2021-10-01 16:12:42 ]


Jakie auto ktory rok bo to ma znaczenie.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2021-10-02 11:27:21, Bigelektron pisze:
Jakie auto ktory rok bo to ma znaczenie.



Sprawa nieaktualna, udało się zaprogramować. Skuteczną metodą u mnie było 5 razy stacyjka on/off i 6 razy drzwi. Wcześniej się nie udawało ponieważ posiłkowałem się youtubem, a tam tylko wkładali kluczyk do stacyjki bez przekręcania. Dzięki za zainteresowanie.
  
 
Cytat:
2021-10-02 14:25:51, Mathoos pisze:
Sprawa nieaktualna, udało się zaprogramować. Skuteczną metodą u mnie było 5 razy stacyjka on/off i 6 razy drzwi. Wcześniej się nie udawało ponieważ posiłkowałem się youtubem, a tam tylko wkładali kluczyk do stacyjki bez przekręcania. Dzięki za zainteresowanie.


A to bez przekrecania to stara procedura so starego Avensisa


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer