Lista obecnych na forum

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na kazdym forum klubowym na dole pojawila sie lista osob bedacych obecnie online.
Na liscie wyswietlane sa osoby bezposrednio zwiazane z klubem (lista klubowiczow, sympatykow, oczekujacych) do ktorego nalezy forum aktualnie przegladane przez uzytkownika. Lista widoczna jest tylko dla zalogowanych uzytkownikow.

W najblizszym czasie lista zostanie poszerzona o informacje kto z klubu znajduje sie aktualnie na chacie itd.
  
 
działam w tle jak każdy solidny daemon

pozdr.
  
 
O tak on dziala w tle, natomiast my - wprost przeciwnie
P.S - tu jeszcze nie bylem
  
 
Aha jak już Wyrwi tu trafił to znaczy że się zacznie
nie spokojnie to taki żarcik, ale może coś wymyślisz nowego co można by wprowadzić na forum - nasz daemon'ek (pozdrawiam przy okazji) ostatnio tak jakoś się nudzi ale cały czas jest to fakt "działam w tle jak każdy solidny daemon"
  
 
Spoko, jak mi cos wpadnie to dam znac, ale mysle ze jest ok - forum jest przejrzyste, szybko chodzi, generalnie ok - nie ma co na sile "dobajerzac", jak cos sie okaze potrzebne to wyjdzie w praniu...
  
 
Kilka zmian i tak sie pojawi, bo przeciez nie mozna stac w miejscu ...

mam tylko cicha nadzieje, ze kazdy wie jakie ma haslo do konta, bo z najblizsza zmiana kazdy bedzie musial je podac przy logowaniu ( ale tylko raz )

Bedzie glownie bezpieczniej ale costam nowego tez sie pojawi coby nie byc gluchym na sugestie forumowiczow.

pozdr.
  
 
Pamietam haslo do konta...tak sadze
A co do zmian - skoro chcesz to smialo wprowadzaj, a my ocenimy czy beda pozytywne. Powiem krotko - ZASKOCZ MNIE
  
 
No GDA tez cos o tych zmianach ostatnio wspomina ale o szczegolach nie mowi...Czekamy czekamy i kiedy sie doczekamy?
  
 
no a na razie...nuuuuda panie, nuda
PZDR
Dab
  
 
Nie dosc ze nuda to tylko sami nabijacze postow
  
 
No wlasnie nuda i nabijacze. Grrrr Jak tak mozna??? Ja bym takim nabijaczom od razy dal bana

-------------------------------
Najladniejszy na Hyde
  
 
to co koledzy?...przejmujemy ten dzial, co? ehehehehhe

PZDR
Dab
PS. Daemonku...A my ciagle czekamy na te zmiany....wkrotce zeczniemy glodowke protestacyjna aby cie pogonic
  
 
Jestem nowy na tym forum i mam pytanie ilu uzytkownikow aktywnych posiada to forum?
  
 
Na forum aktywnie udziela się 37501 (z 115370) użytkowników, którzy
opublikowali 2473211 posty(ów) w 166436 wątkach do 2013-09-05 19:58:41

pozdr.
  
 
+ 1 syn marnotrawny wrócił dziś