Fotki - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-01-26 13:28:55, adasco pisze:
no wiesz...?! mam swiadkow! to bylo moje!!!! zreszta - patrz w galerie na klubowiej niedowiarku


He? Adamie nieładnie zamieszczać zdjęcia nie swojego samochodu w galerii na klubowej - wstydź się hehe
A tak poważnie, to przecież wiem
Dzisiaj sam posprzątałem bagażnik który zaniedbałem przez problem z gaźnikiem
  
 
Panowie nie chcielibyście oglądać teraz wnętrza mojego kufra: 2*płyn do mycia szyb, 3*szampony do auta, spray, odrażacz do sszyb, wd40 ok 10 szmat, 3*spray do kokpitu(różne zapachy) skrzynka z narzędziami, pódełko z bajerami, szufelka, zmiotka, buty, klapki, spodnie, bluza, koszulka jakieś kubeczki , talerzyki i sztućce na grilla pewnie jeszcze by coś sie znalazło ale nie pamiętam
  
 
Ja przez sporo czsu woziłem pare worów ze smieciami, dwururke, pełno pustych butelek w których kiedyś była woda zeby w chłodnicy uzupełniać. Borygo, olej, płyn do sprysk, hipol, r3, podnośnik, szczotke(no sniegu), pompke, trojkat, kawał folii(zeby nie klasc sie na ziemi), siatka szmat, półke spod schowka(mam ja umyś i założyć ale mi sie nie chce), 2xdeska i 2xklocek coby nie perforowac podwozia, skrzynkę z narzędziami - to teraz woze.
  
 
Cytat:
2005-01-26 17:35:26, sebolgdynia pisze:
Panowie nie chcielibyście oglądać teraz wnętrza mojego kufra: 2*płyn do mycia szyb, 3*szampony do auta, spray, odrażacz do sszyb, wd40 ok 10 szmat, 3*spray do kokpitu(różne zapachy) skrzynka z narzędziami, pódełko z bajerami, szufelka, zmiotka, buty, klapki, spodnie, bluza, koszulka jakieś kubeczki , talerzyki i sztućce na grilla pewnie jeszcze by coś sie znalazło ale nie pamiętam



Czyścioch!!!! No ale jak dwa razy w tygodniu myjesz auto to wszystko musisz mieć przy sobie

Ja mam w bagażniku bańkę z olejem , szmatę, dodatek do paliwa, i....szuflę do odśnieżania
  
 
Szybka zmiana tematu i teraz zobaczcie jaką małem ładną prezentację na zajęcia z technik planowania biznesowego. Dostałem z nich 5 - chyba za tło prezentacji

  
 
No, no te tło nieźle wyglada tylko jakiś dziwny typ je zasłania i nie widac całości .
  
 
No całkiem ciekawe. Nie dziwie się że dostałes 5. Jeśli ktoś przedstawia Biznes plan z takim zdjęciem to wykładowca nie ma innego wyboru tylko 5 wstawić.
  
 
Cytat:
Jeśli ktoś przedstawia Biznes plan z takim zdjęciem


o fryzurze nie wspomne
  
 
Cytat:
2005-01-27 01:00:03, adasco pisze:
o fryzurze nie wspomne



Przynajmniej ją mam
  
 
noooo i biegniesz niewydajnie, bomasz zwiekszone cx przez wlosy. Ja tam przynajmniej jestem bardzie oplywowy - i to na calej powierzchni.
  
 
niewiedziałem gdzie to wsiepac


pozdro
  
 
No to porcja fot, które z racji lenistwa zalegału mi 2 miesiące na telefonie

Moja i Faziego Łady w samusieńkim centrum Gdańska (nieprawdaż jak tam ładnie??? ), koło ubezpieczalni od ktorej wyciągałem kasiorę.


Dwie legendy rajdowej motoryzacji


U wulkanizatora, po tym jak ktoś życzliwy mi przebił oponę...



A oto taki świąteczny gratis - podoba się????
  
 
normalnie nowa moja miłosc
  
 
Cytat:
2005-01-28 17:51:06, arsen pisze:
niewiedziałem gdzie to wsiepac pozdro


No ale tłumacz co A nie - cieszysz sie ....sam
  
 
Cytat:
2005-01-29 00:54:39, arsen pisze:
normalnie nowa moja miłosc


troszku ten tylek mi nie pasuje...
  
 
Cytat:
2005-01-29 01:04:44, MikeB pisze:
No ale tłumacz co A nie - cieszysz sie ....sam



sorki o to
  
 
  
 
Nie wiem czy mi sie uda i czy zdjecie sie pokaze. To moj debiut jesli chodzi o wrzucianie fotek na forum. Wrzucilem tu tak na probe To moja Ladzianka w Korbielowie
  
 
A gdzie śnieg i dlaczego na dachu masz jakieś deski do prasowania????
  
 
Leszek ty się nie znasz na nartach się jeździło w XX wieku trochę techniki i się gubisz teraz tylko na deskach, na nartach jeżdżą weterani he he