SPOT - Gdańsk, (09.11) /ZDJĘCIA/ - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej!
Olo nas wyczaił, jesteśmy małżeństwem, odpychamy się nawzajem od komputera i czasem nam sie juz myli, kto, jest kto?
Mamy zamiar byc dziś na spotkaniu na Zaspie, wiele rzeczy się wtedy wyjaśni.
KASIUNIA (ona)
  
 
No teraz wszystko jasne
Witamy w Klubie!

Adamus
  
 
Jak tam?Spot w niedziele aktualny?Co prawda jestem konkretnie chora,ale postaralabym sie zjawic
  
 
Aktualny jak najbardziej
  
 
No to do zobaczenia jutro
  
 
Nie zapomnij pacholkow Lazik !!!!
  
 
Czyzby szykował sie egzamin?
  
 
Noooo...
Spocik bardzo udany... Na nastepnym spocie zapraszam chetnych na wyscigi Az sam sie zdziwliem ze GSI leb w leb idzie z Rover-kiem Ale sopkojnie nastepnym razem bede mial lepisze swiece to zobaczymy...

Pzdr

[ wiadomość edytowana przez: Bolo_928 dnia 2003-11-09 15:30:27 ]
  
 
I po spocie
Spodziewam się że zdjęcia będą efektowne
I przejechałem slalomik poldziem Karli ,bardzo miłe doświadczenie-zarówno pod względem jazdy plusem jak i uroczego towarzystwa pasażerki
  
 
Dziekuje bardzo Danield.Bardzo mi milo z tego powodu.To,ze milo sie nim jezdzi,to wielki komplement.Szkoda,ze jestem chora i tak zimno bylo.
  
 
Juz sa fotki

na www.fiacik.prv.pl

ze spotu Gdanskiego na bylym pasie startowym w dziale co nowego, lub dziale fotki.

w zwiazku z tym pojawienie sie fotek z Jesiennego Rajdu odkladam na poozniej...
Sorki, ale te dzisiejsze byly tak piekne, ze nie moglem ich trzymac tylko dla siebie ;))
  
 
Ta fotka chyba jest najpiekniejsza. Taka mala eskadra zaraz wzbije sie w niebo


  
 
Pomimo niesprzyjającej aury spotkanie w 3mieście było bardzo udane, po raz pierwszy na pasie zrobiliśmy slalomik i wyścigi - widać można

Frekwencja imponująca - 19 aut, i co cieszy najbardziej kilku nowych miłośników FSO pojawiło się dzisiaj, udało nam sie dzis zrobić wreście fotkę znaku FSO bez korzystania z techniki komputerowej - to znaczy że nie zabrakło nam samochodów a nawet starczyło na boczne myślniki

GSI Bolo zrobiło na nas wreżenie - aż sie nie chciało wierzyć że pod maską jest zwykły silnik FSO

oto wyniki slalomu (narazie pierwsza trójka - wiecej w relacji w dziale ZLOTY wkrótce)

I - Maras (1,4) 20.94 20.81 41,75 + pachołek
II - Godło (2,0) 24,48 21,19 43,67 + brak światła cofania
III - MisiekB 23,27 21,16 44,88
  
 
Cytat:
2003-11-09 15:57:20, danield pisze:
I przejechałem slalomik poldziem Karli ,bardzo miłe doświadczenie-zarówno pod względem jazdy plusem


Ale chyba nie tak mile jak jazda MR-em
  
 
Ale ta fota naprawdę jest zaj....
  
 
Zdjecia sa swietne Atmosfera rowniez taka byla
  
 
dla mnie tez sa super, jestem ciekaw czyj to byl pomysl na takie ustawienie...?
  
 
Cytat:
dla mnie tez sa super, jestem ciekaw czyj to byl pomysl na takie ustawienie...?



Ja tam nic nie wiem......

A tak BTW to nie był klucz do odlotu to wszyscy przylecieli na ZLOT