[OT] Nasza muzyka i mp3 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
znasz taka nerwice?


Ja mam bardzo podobną, bo jak słyszę taką muzę to lecę na kibel. Działa lepiej jak laksigen
  
 
Pagan ma racje odnosnie bajmu i kiszki w komercyjnych radiach.
dac mu vodki dobrze kmini!!!!!!!!!!!!!
  
 
Cytat:
faze na kasie kowalska.


A na nią to ja zawsze mam fazę i ochotę. Słuchać. No może nie tylko
  
 
a slyszeliscie w radiu taki przeboj, w ktorym jakas usmiechnieta p**da spiewa glosem jak z radia pogoda "wloczykije, wloczykije, jak wam sie na swiecie zyje"? melodyjka jak z programu wojewodzkiego. o jezusmaria, co za shit straszny!!!


[ wiadomość edytowana przez: MAJCHAL dnia 2003-11-02 22:01:11 ]
  
 
Pagan a pamiętasz tą piosenke
"... on nie ma nawet malucha i disco polo nie słucha..."
  
 
Cytat:
2003-11-02 22:04:04, Jojo pisze:
Pagan a pamiętasz tą piosenke
"... on nie ma nawet malucha i disco polo nie słucha..."



to slodycz przy bajmie, hehe!

w nawiazaniu do slow majchala o kasi k. to teraz lepiej wyglada z tymi krotkimi wlosami i na starosc niezla dupa sie robi. az sie dziwie sobie, ze w moim wieku mozna sie podkochiwac w piosenkarce, buehehehehehe! ale nie mowcie nic paganowej!
  
 
Cytat:
2003-11-02 21:36:32, BIAŁY pisze:
Lubię również posłuchac Laser Dance, Koto,



Matko Boska! Wreszcie nie jestem sam! Słucham do tego Goa i Psychodelic Trans, a na osłodę muzyki syntetycznej z komputerów (Commodore C64, Atari XL/XE, Atari ST, Amiga)

P.S. No i ostatnio "Łona" - polski hip-hop. Wszytkim maniakom FSO polecam utwór o TRABANCIE. Facet czuje klimat
  
 
Cytat:
2003-11-02 22:08:52, Malfunction pisze, ze
2003-11-02 21:36:32, BIAŁY pisze:
Lubię również posłuchac Laser Dance, Koto,

Matko Boska! Wreszcie nie jestem sam! Słucham do tego Goa i Psychodelic Trans, a na osłodę muzyki syntetycznej z komputerów (Commodore C64, Atari XL/XE, Atari ST, Amiga)





nie ciesz sie tak malfunction, bo jest was tylko dwoch, ktorzy tego sluchaja hahahaha! ale nie obraz sie, dobra?
  
 
Z radyjów (oprócz wspomnianej przez Pagana satyrycznej stacji RM) trawię jedynie poznańską Aferę(która niestety dostępna w Bydgoszczy nie jest,więc słucham jej sobie w domku przez net) oraz Trójkę. Inne stricte komercyjne radyja olewam programowo.W autku przeważa muzyczka ze srebrnego krążka i to raczej jej ogólnie biorąc gitarowa cześć .Totalnie nie uważam technopokrewnych klimatów, nie trawię też hip-hopu. Od wielu lat uwielbiam twórczosć okołokazikową, wczesna Metalikę, ostatnio namiętnie słucham Raz Dwa Trzy, także "przelot" jest raczej różnorodny. Zawsze chętnie postukam nogą po pedale gazu przy rocku lat 70-tych(Zeppelini,Doorsi,Deep Purple etc), kocham piosenki Grechuty, wczesny Maanam, z nowyszych polskich dźwięków - Myslovitz oraz moje ostatnie "odkrycie" zepół Akurat. Na długie trasy polecam Nightwish i Rammstein - doskonałe do dynamicznej jazdy .Na zakończenie dodam jeszcze muzykę reggae/ska żeby było weselej .Podsumowując - lubię muzykę z jakimś przekazem, nienawidzę zaś bezdusznej papy którą serwują nam komercyjne stacje. Życzę miłego odbioru
PS.Pagan mnie się również Kasia K. podoba
  
 
Cytat:
2003-11-02 22:13:12, pagan pisze:
nie ciesz sie tak malfunction, bo jest was tylko dwoch, ktorzy tego sluchaja hahahaha! ale nie obraz sie, dobra?



Hehe! Luzik Lepsze takie stwierdzenie niż dialog z liceum:
"
- Czego słuchasz?
- Masz.
- ..... Co to za Disco Polo?!
"

Przynajmniej nie zostałem zaliczony do słuchających ten "gatunek"
  
 
Cytat:
ze w moim wieku mozna sie podkochiwac w piosenkarce, buehehehehehe! ale nie mowcie nic paganowej!


A jeszcze się tego nie domyśliła
  
 
Cytat:
2003-11-02 22:14:28, kaovietz pisze:
Z radyjów (oprócz wspomnianej przez Pagana satyrycznej stacji RM) trawię jedynie poznańską Aferę(która niestety dostępna w Bydgoszczy nie jest,więc słucham jej sobie w domku przez net) oraz Trójkę. Inne stricte komercyjne radyja olewam programowo.W autku przeważa muzyczka ze srebrnego krążka i to raczej jej ogólnie biorąc gitarowa cześć .Totalnie nie uważam technopokrewnych klimatów, nie trawię też hip-hopu. Od wielu lat uwielbiam twórczosć okołokazikową, wczesna Metalikę, ostatnio namiętnie słucham Raz Dwa Trzy, także "przelot" jest raczej różnorodny. Zawsze chętnie postukam nogą po pedale gazu przy rocku lat 70-tych(Zeppelini,Doorsi,Deep Purple etc), kocham piosenki Grechuty, wczesny Maanam, z nowyszych polskich dźwięków - Myslovitz oraz moje ostatnie "odkrycie" zepół Akurat. Na długie trasy polecam Nightwish i Rammstein - doskonałe do dynamicznej jazdy .Na zakończenie dodam jeszcze muzykę reggae/ska żeby było weselej .Podsumowując - lubię muzykę z jakimś przekazem, nienawidzę zaś bezdusznej papy którą serwują nam komercyjne stacje. Życzę miłego odbioru
PS.Pagan mnie się również Kasia K. podoba




Mamy zblizony gust muzyczny. U mnie raczej przewaza Kazik i pochodne (KNŻ, kult, czasami jakas El Dupa), chetnie wracam, do brzmien z lat 70, za to wszelkiego rodzaju disco i techno/hh raczej jest mi obce. Lubie tez AC(blyskawica)DC Pink floyd (ze szczegolnym wskazaniem na album The wall) Therion'a i pare innych zespolow.

P.S.

Bajmu nie trawie. Gdy slysze jak Kozi Drag zawodzi 'Kooooooooooooochaaaaaaaam Cie! " od razu zmieniam stacje radiowa albo wlaczam kasete.
  
 
U mnie jest róznie. Na długich trasach lubie coś spokojnego - delikatne ballady rokowe, disco. W mieście to raczej zwykle coś duzo szybszego (~130 bps). Ostatnio jak jeździłem lubiłem posłuchać jeszcze mostu i panewek
  
 
Kosa, zdecydowanie podobny ,a AC/DC to po polsku ACEPIORUNDECE .
Bajm trawię jedynie w kilku starych pieśniach, nowsze wcielenie to masakra, podobnież jest z Wódką Hitlera - jak słyszę "do tanga trzeba dwojga" to mnie skręca,zaś niektóre stare rzeczy lubię.
  
 
Z Budki to lubię stare klimaty "Tylko Ragtime", "Jolka, Jolka" "Twoje radio" "Cały ten zgiełk" "Sen o dolinie" "To nie tak miało być"....
Ogólnie mówiąc stara dobra Budka, no i oczywiście jeszcze z czasów gdy śpiewał Andrzejczak. Niezła jest też SYMFONICZNIE, ale od "tanga" to już kicha
  
 
MAJCHAL, ja podobnie jak ty z Budki tylko starsze przeboje, można powiedzieć przeboje moich rodziców, bo wtedy to ja raczej srałem w pieluchy niż słuchałem radia. Ale gdy miałem z 5/6 lat uwielbiałem słuchać Modern Talking, nie wiem czeu, ale mi sie podobało. A w dodatku słuchałem na starym magnetofonie Unitry. To był sprzęcik, a na szafie nadal stoi sprawny AMATOR.
  
 
U mnie to jest tak,ze rozróżniam to,co słucham w aucie,a co w domku,ponieważ słuchanie kultowych dla mnie kawałków w aucie konczy się łamaniem przepisów dotyczących prędkości
Ale tak najbardziej gustuje w muzyce konca lat 60,tak 67-70.
Czyli czasy wczesnego surowego rocka i hippisowskich odkryć dotycących podświadomości
Lubię więc póznych Beatlesów,J.Hendrixa,szaleje tez przy Cream,oczywiście The Doors tez(puszczanie L.A. Woman w samochodzie jest lekko niebezpieczne,gaz jakby sam się wciskał mimowolnie wtedy ),to są te ulubiensze rzeczy,a tak do jazdy,czy do wódki to słucham zawsze rocka,nowszego,czy starszego,z uwzględnieniem raczej,ze to rock-rock,a nie pop-rock.
Ostatnio znajomy przyniósł mi całą dyskografię Kultu na mp3 i tez się wciągnąłem,duzo tego słucham.A tak apropos Kazika,bardzo tez podoba mi się z melodii Toma Waitsa Singapur.

Bardzo mi przykro,ale nie trawie hh,ani techno w żadnej postaci.
  
 
Cytat:
2003-11-02 23:02:21, MAJCHAL pisze:
Z Budki to lubię stare klimaty "Tylko Ragtime", "Jolka, Jolka" "Twoje radio" "Cały ten zgiełk" "Sen o dolinie" "To nie tak miało być"....
Ogólnie mówiąc stara dobra Budka, no i oczywiście jeszcze z czasów gdy śpiewał Andrzejczak. Niezła jest też SYMFONICZNIE, ale od "tanga" to już kicha



zapomniales o 'jest taki samotny dom' i tym kanonie 'bo po nocy przychodzi dzien a po burzy spokoj, nagle ptaki budza mnei tlukac sie do okien'. Jeden z fragmentow ktory bardzo zapadl mi w pamiec. Z budki podoba mi sie jescze 'ratujmy co sie da'- bardzo samochodowa piosenka

A co do sprzetu z zakladow radiowych imienia M.Kasprzaka itp to sam mam taki. Ostatnio kupilem sobei winylowa plyte tylko gramofonu nie mam.

P.S.

'gdy przyszla brali stary woz, co dlugo sluzyl juz, lecz ciagnal jescze stowe stary grat. Popekal lakier, brzecza dzwie, rwei sprzeglo - no to coz. Pod krzywym dachem lepiej widac siwat..."

Ten utworek jakos dodaje mi siel gdy patrze na to co jakies 2 tygodnie temu jakis debil zrobil z moim autem.

"...spojrzalem ze zdziwieniem- samochod okradziony na siedzeniach kamienie..."

Ale to juz inna historia, inna historia...
  
 
Ja u siebie mam w schowku dokladnie podzielone co kiedy wkladam do Skalda
Slonce - disco polo klasyki (mydelko fa, bara bara, wez go do buzi i inne jajcarskie), cheese, letnie z lat 60-tych;
Trasa - country przede wszystkim, troche szybszego cheesu, polski big bit, troche dixielandu;
Noc - bossa nova, wolne kawalki jazzowe i akustyczne (to takze w czasie deszczu),klasyka;

No i oczywiscie w kazdym z tych zestawow jest troche Elvisa, a oprocz tego jest oddzielny zestaw Elvis na trase no i jak czasem wsadze drugie radio to mam Krola z plytek...
  
 
A ja od czasu ostatniego zlotu ogólnopolskiego słucham RENI JUSIS - "Kiedys Cię znajdę", najbardziej lubie ten teledysk z Paganem i pachołkiem w rolach głównych

a tak pozatym to radio w samochodzie - najczęsciej Zetka tak dla zabicia dochodzących dźwięków uszkodzeń mojego auta, jak mi żona mówi że coś z tyłu puka to odrazu volume idzie na 15 i wtedy sie pytam - gdzie puka? zdawało ci się