SPOT listopadowy - Kraków 30.XI - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Miło mi
  
 
Cytat:
2003-11-21 18:49:07, bodziot pisze:
jestem za

przynajmniej bedzie wiecej szasu na pogawedki i oglądanie futek zwłąszca COUPE kol Pudla


Nie tyle chodzi o furki co o fakt że po ciemku będziemy mieli problemy z odczytaniem czasu ze stopera

Cytat:
Miło mi




Mi również
  
 
Cytat:
2003-11-22 00:00:04, pudel pisze:
Miło mi



to super już nie moge sie doczekać rewizji osobistej twojej coupety i mozesz sie spytać Mokrego ze robie to szybko i skutecznie bo był świadkiem rewizji swojego wykonanej przez moją skromną osobe
  
 
OT: Bodziot zrestartuj sobie gg bo chyba Ci się zawiesiło po wysyłaniu zdjęć!
  
 
Bodziot czy twój bolid wreszcie sie pokaze caly i gotowy?
  
 
Cytat:
2003-11-22 13:02:30, will pisze:
Bodziot czy twój bolid wreszcie sie pokaze caly i gotowy?




gotowy chyba do malowania
  
 
Cytat:
2003-11-22 13:02:30, will pisze:
Bodziot czy twój bolid wreszcie sie pokaze caly i gotowy?



nie sądze

obiecałes ze zgadasz sie z Moktym i resztą chłopaków i porozmawiacie z blacharzem bo ja juz niemam siły
  
 
I mnie prosze dopisac do listy obecnosci co prawda oddaje auto do naprawy ale mam nadzieje ze mechanik sie wyrobi do 30 XI a jak nie to licze na assistance
  
 
Cytat:
2003-11-22 22:43:14, izka pisze:
I mnie prosze dopisac do listy obecnosci co prawda oddaje auto do naprawy ale mam nadzieje ze mechanik sie wyrobi do 30 XI a jak nie to licze na assistance


Już zostałaś dawno dopisana z góry wszystko ukartowaliśmy i drugi raz się nie wymigasz Assistance is ready
  
 
a po spocie na Andrzejki czy zalpanowaliscie lanie wosku
  
 
Cytat:
2003-11-22 22:43:14, izka pisze:
I mnie prosze dopisac do listy obecnosci co prawda oddaje auto do naprawy ale mam nadzieje ze mechanik sie wyrobi do 30 XI a jak nie to licze na assistance



PANI PREZES ZASZCYCIŁA NAS SWOJA OBECNOŚCIA

  
 
Cytat:
2003-11-23 09:43:49, izka pisze:
a po spocie na Andrzejki czy zalpanowaliscie lanie wosku


lanie wosku nie bardzo ale lanie integratora braliśmy pod uwagę po części oficjalnej spotu
  
 
i stało sie moje auto w naprawie zapisałam 10 punktow ale mechanik dopatrzyła jeszcze 4 rzeczy ktore trzba zrobic dodajac do tego zmiane kapci chyba jestem bankrutem i buuuuu niewiem czy uda sie to zrobic do 30
  
 
Jeśli oddałas auto do takiego mechanika jak Bodzio ma blacharza to pewnie nie zdąży do 30
Dzisiaj dopiero 27 i na pewno pan mechanik skończy przed spotem a w najgorszym wypadku mimo braku auta i tak się nie wymigasz
  
 
he he he bez auta załapie sie na integrator z czystym sumieniem
  
 
Cytat:
2003-11-28 12:58:21, izka pisze:
he he he bez auta załapie sie na integrator z czystym sumieniem



a Mokry jako po Prezes FSO AK o/Małopolska musi oblać swoją nową fukcje

był jeszce pomysł zorganizowania bigosiku dla zmotoryzowwanych ale cośik mu sie zmarło
  
 
Cytat:
był jeszce pomysł zorganizowania bigosiku dla zmotoryzowwanych ale cośik mu sie zmarło


Trzeba było mysleć a nie pytać się jak przebiegają przygotowania do zlotu
  
 
witam kolegów i koleżanki przykro mi ale raczej nie pojawie sie na spocie!!!!!!a to dlatego, że dzisiaj andrzejki!!!! jutro nie bede w stanie nawet zwlec sie z łóżka!!!!!
nie gniewajcie sie pozdróweczka !!!!!ale nigdy nie wiadomo moze jednak ... !!!!!
  
 
Cytat:
2003-11-29 10:36:53, will pisze:
witam kolegów i koleżanki przykro mi ale raczej nie pojawie sie na spocie!!!!!!a to dlatego, że dzisiaj andrzejki!!!! jutro nie bede w stanie nawet zwlec sie z łóżka!!!!!
nie gniewajcie sie pozdróweczka !!!!!ale nigdy nie wiadomo moze jednak ... !!!!!


Will a moze wystarczy troche wtrzemiezliwosci i juz zwleczesz sie z łóżka albo niemieszaj trunkow bedziesz jutro zdrowszy
  
 
Cytat:
2003-11-29 10:36:53, will pisze:
witam kolegów i koleżanki przykro mi ale raczej nie pojawie sie na spocie!!!!!!a to dlatego, że dzisiaj andrzejki!!!! jutro nie bede w stanie nawet zwlec sie z łóżka!!!!!
nie gniewajcie sie pozdróweczka !!!!!ale nigdy nie wiadomo moze jednak ... !!!!!



oj trzeba powrucic do starej metody czyli linka holownicza i hak wtedy frekwecja wzrosnie

a ty Willy powineneś dostać nagane za notoryczne nieusprawiedliwione niepojawianie sie na spotach

i przyokazji z powodów burzuazyjnych (patrz mała fucha) ja równiez nie bede na spocie
niestety mimo checi bycia z kolegami wielka sterta niezapłaconych rachunków (w tym wiekrzość od poldiego) musi zostac zmniejszona i z ciezkim sercem oraz judaszowym uczuciem zamienie spot z kolegami ma garśc miedziaków