Classicauto / Automobilista - nowy numer.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
GT Classic nowa gazeta o starych samochodach
Wlasnie oglądalem najnowszy numer (pierwszy) a w nim duzoooooooo o polskim fiacie 125p
wszystkim polecam

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2008-03-15 00:47:59 ]
[ powód edycji: modyfikowałem tytuł ]
  
 
Mozna wiedziec cos wiecej, np. Kto jest wydawca??
  
 
Wyszperałem cos z sieci o tym magazynie:


Wiecznie młode samochody

Na rynku prasowym pojawi się nowy magazyn motoryzacyjny - GT Classic. Myśl przewodnia GT Classic to Wiecznie młode samochody.


Zamiarem redaktorów pisma jest popularyzacja aut klasycznych i związanego z nimi stylu życia. Magazyn skierowany będzie do osób zamożnych, głównie mężczyzn, którzy jako kolejny samochód w rodzinie posiadają auto klasyczne, zabytkowe, często będące spełnieniem marzeń z młodości. Drugą grupą są ludzie młodzi, którzy jeżdżą doskonale utrzymanymi „klasykami” z wyboru.

„GT Classic” będzie pismem ekskluzywnym, z ciekawą i urozmaiconą zawartością merytoryczną oraz bardzo wysokiej jakości zdjęciami (część zdjęć samochodów robiona będzie w studiu fotograficznym). Pismo będzie koncentrowało się na samochodach wyprodukowanych po roku 1950.

„GT Classic” zadebiutuje na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Warszawie, które rozpoczynają się 3 listopada br.

  
 
Cytat:
2004-11-03 19:55:54, Dawids pisze:
„GT Classic” będzie pismem ekskluzywnym....



Tiaaa

w Gdańsku pytałem dziś w kilku kioskach - nikt nic nie wie....
  
 
Interesuje mnie cena tej gazetki
  
 
Cytat:
2004-11-03 21:50:56, daniel pisze:
Interesuje mnie cena tej gazetki


Będzie eksluzywna




[ wiadomość edytowana przez: road_runner dnia 2004-11-03 22:16:24 ]
  
 
Wydawanie takiej gazety to moim zdaniem trochę granie pod publikę. Może ktoś poczuje się urażony tym co mówie ale 4 lata temu czy ileś wszyscy przywieszali spoilery do aut to GT się fajnie sprzedawało, teraz klimat bardzo nietuningowy to wydają coś takiego... chyba zamiast tego lepiej kupić np 'Automobilistę'. Dziwne, że tjunerzy nagle zwrócili uwagę na starego Fiata albo inne auto
  
 
Cytat:
2004-11-03 22:11:03, michasmaniak pisze:
Wydawanie takiej gazety to moim zdaniem trochę granie pod publikę. Może ktoś poczuje się urażony tym co mówie ale 4 lata temu czy ileś wszyscy przywieszali spoilery do aut to GT się fajnie sprzedawało, teraz klimat bardzo nietuningowy to wydają coś takiego... chyba zamiast tego lepiej kupić np 'Automobilistę'. Dziwne, że tjunerzy nagle zwrócili uwagę na starego Fiata albo inne auto


Dziś na czytanie GT Classic poświęcilem prawie godzinę i nie przeczytalem jeszcze wszystkiego co mnie interesuje. Automobilistę ostatnio czytam 15 minut, tyle zajmują mi ogloszenia, a tu jest świerze spojrzenie ciekawa grafika i fajne zdjęcia, w automobiliście wszystko w krzakach.
  
 
sprawdzimy...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2004-11-04 00:30:42, OLO pisze:
sprawdzimy...




jak kupimy... mi sie dzisiaj nie udalo (w empiku nie bylem)...
  
 
Ta gazeta dopiero zadebiutowała na targach, skad ja wytrzasnales Robi???
  
 
Cytat:
2004-11-04 09:58:16, Dawids pisze:
Ta gazeta dopiero zadebiutowała na targach, skad ja wytrzasnales Robi???


Robi ma pewne kontakty...
a propos Robi znowu widziałem Twoją Warszawkę w tygodniku Motor, ładna fotka oj ładne...
  
 
Jak zwykle Ostrów jest ostatni nigdzie tego nie ma
  
 
Może to nowe czasopismo będzie interesujące, bo Automobilista strasznie zszedł na psy. Praktycznie nie ma w nim co czytać. Porady są dla Niemców, artykuły też stamtąd pochodzą i w dodatku są źle przetłumaczone. Ostatnio ktoś podawał moc silnika motocykla w PS'ach.
  
 
Cytat:
2004-11-04 10:10:45, Momik pisze:
Robi ma pewne kontakty... a propos Robi znowu widziałem Twoją Warszawkę w tygodniku Motor, ładna fotka oj ładne...



A właśnie Robi, obiecałeś więcej zdjęć z przysłoniętej Warszawki i co ... cisza Prosiiimy, może być na FTP klubowy
  
 
Jutro będe w Empuiku to loknę.
Zgodzę się,że GT do wzierunku starych aut nie pasuję
  
 
Cytat:
2004-11-04 09:58:16, Dawids pisze:
Ta gazeta dopiero zadebiutowała na targach, skad ja wytrzasnales Robi???


moi koledzy tam pracuja
a co do warszawki to wkrótce będzie cos więcej
  
 
Cytat:
2004-11-04 14:54:38, Yoshi81 pisze:
Jutro będe w Empuiku to loknę. Zgodzę się,że GT do wzierunku starych aut nie pasuję


A to czemu? Myślisz, że GT powstało w latach 90-tych?
  
 
właśnie kupiłem to czasopismo. Na końcu artykułu o Polskim Fiacie 125p jest mędzy innymi adres naszej strony.
  
 
Cytat:
2004-11-05 14:24:44, GUCZII pisze:
właśnie kupiłem to czasopismo. Na końcu artykułu o Polskim Fiacie 125p jest mędzy innymi adres naszej strony.


gdzie kupiłeś??