SPOT TORUŃSKI - 23.11 /ZDJĘCIA/ - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to fajno.Myślę, że delegacja bydgoska trafi bezproblemowo .Miejsce spociku również zapowiada się ciekawie .
  
 
Cytat:
2003-11-15 14:35:44, kaovietz pisze:
No to fajno.Myślę, że delegacja bydgoska trafi bezproblemowo .Miejsce spociku również zapowiada się ciekawie .



Byle żołnierze nas nie gonili z Kałasznikowami
  
 
Cytat:
2003-11-15 23:02:53, t_kucyk pisze:
Byle żołnierze nas nie gonili z Kałasznikowami


Eeee, no chyba tam się nie wypuszczają w weekendy
  
 
Cytat:
2003-11-16 04:06:24, Race_D pisze:
Eeee, no chyba tam się nie wypuszczają w weekendy



Cześć

W razie czego z Quatrro zielonymi autami będziemy udawali że jesteśmy obstawą ważnego Generała z Bydgoszczy na kontrolę stanu poligonu hehe

Kto chce grać rolę generała?

Jak tam Faicik, jeździ już?

Pozdrawiam.
  
 
Witam wszystkich!ja tu pierwszy raz! na spocik w toruniu wpadniem razem z kaovcem jak nyx!treba sie w koncu znowu pokazac u was!a fiacik juz nawoskowany!!!
  
 
Specjalne pozdrowionka dla czeczuna!!!mam nadzieje ze imperka w zeszly weekend sie udala!!
  
 
Cytat:
2003-11-16 10:10:20, t_kucyk pisze:
Cześć

W razie czego z Quatrro zielonymi autami będziemy udawali że jesteśmy obstawą ważnego Generała z Bydgoszczy na kontrolę stanu poligonu hehe

Kto chce grać rolę generała?

Jak tam Faicik, jeździ już?

Pozdrawiam.


Jeśli Jeff się ubierze tak jak na ostatnim Bydgoskim to bedzie sie nadawał na generała
Kaovietz może robić za osobistą obstawę w swoim zielonym kombi - jakby jeszcze troche wyżej zawieszony był to normalnie armia!
  
 
heh... ja będę.. ale nie Fiaciorem... matizem pewnie przyjadę. na poligonie odpowiada, całkiem ciekawa propozycja.
  
 
Cytat:
2003-11-16 16:17:24, czeczun pisze:
heh... ja będę.. ale nie Fiaciorem... matizem pewnie przyjadę. na poligonie odpowiada, całkiem ciekawa propozycja.



a ja miałem nadzieje na wspólne synchroniczne wypalanko albo nawet bączki Jaki jest powód zmiany prawdziwego samochodu na koreański plastikowy wózek na zakupy
Pozostaje mi tylko mieć nadzieję że moja maszyna odpali i uda mi się instalke gazowom odpalić również . Byłbym załamany nie mogąc wypróbować "the power of 1300" na jakimś torze w końcu
  
 
Witam! Jestem tu nowy ale jeśli można to też postaram się zjawić
  
 
Pogoda zapowiada się smakowicie!!! A to znaczy, że jest szansa na śnieg!

Czeczun: "kombinuj dziewczyno..." Ehmm, Upsss Sorry nie ta bajka... ale wiesz o co chodzi .

Zawsze można porobić slalomek między oponami od traktorów, które tam leżą. Bo kiedyś robili tam mini rajdy regionalne!

Armia nam nie grozi... w niedziele poligon jest pusty...
  
 
Cytat:
2003-11-17 13:24:02, Quattro pisze:
Pogoda zapowiada się smakowicie!!! A to znaczy, że jest szansa na śnieg!
(...)




Cytat:
(...)
Armia nam nie grozi... w niedziele poligon jest pusty...


A jeśli komuś się spodoba i zostanie do poniedziałku?
  
 
Cytat:
2003-11-16 12:13:54, backon pisze:
Witam wszystkich!ja tu pierwszy raz! na spocik w toruniu wpadniem razem z kaovcem jak nyx!treba sie w koncu znowu pokazac u was!a fiacik juz nawoskowany!!!

Czołem backon!Nareszcie znalazłeś chwilkę na forum .Ale Fiacika chyba jesio raz musisz nawoskować bo pogoda tak pikna,że uff Jedyny plus to ewentualny śnieg .No ale bardzo fajno, że taka silna ekipa z Bydgoszczy się szykuje .
  
 
Cytat:
2003-11-18 12:59:50, kaovietz pisze:
Cytat:
2003-11-16 12:13:54, backon pisze:
Witam wszystkich!ja tu pierwszy raz! na spocik w toruniu wpadniem razem z kaovcem jak nyx!treba sie w koncu znowu pokazac u was!a fiacik juz nawoskowany!!!

Czołem backon!Nareszcie znalazłeś chwilkę na forum .Ale Fiacika chyba jesio raz musisz nawoskować bo pogoda tak pikna,że uff Jedyny plus to ewentualny śnieg .No ale bardzo fajno, że taka silna ekipa z Bydgoszczy się szykuje .


Szykuje się silna ekipa, ale do niedzieli zostało jeszcze trochę czasu, więc wszystko może się zmienić. Nie chcę tu źle wróżyć, ale coś nie jestem pewien swojego przyjazdu. Zobaczymy jak się sprawy ułożą, aczkolwiek nie zapowiada się ciekawie. Niestety kuźwa taki okres, że nawet na oddychanie nie ma czasu. Już nawet od kilku dni jeżdżę z dziurawym środkowym, gdyż nie mam czasu podjechać do mechanika, żeby to wymienił

Jacek skontaktuję się z Tobą wieczorem w wątpliwej sprawie jutra...
  
 
Maciek ja z dziurawym środkowym jeżdżę od pół roku, więc to zadna wymówka
  
 
Na dzień dzisiejszy wszystkio wskazuje na to iż będe w Toruniu od 21 przez jakiś tydzień.
Tak więc jest szansa że do Was dołącze.
  
 
Cytat:
Jaki jest powód zmiany prawdziwego samochodu na koreański plastikowy wózek na zakupy...



Powodem zmiany na Matizka była sprzedażmojego Fiata. Teraz niestety nie mam już również i Koreańczyka, bo dziś, tzn 18 listopada o godzinie 21:50, zostałem staranowany przez rozpędzonego Stara. Matiz dostał mocnego kuksańca w tył i niestety czeka Go kasacja. Jedno mogę powiedzieć - to naprawdę bezpieczny samochodzik.
Jutro wrzucę zdjęcia.
Pozostaje mi niestety tylko uczestniczenie w spocie "na piechotkę"... Może ktoś mnie podrzuci? =)) żartuję oczywiście...



[ wiadomość edytowana przez: czeczun dnia 2003-11-19 01:17:11 ]
  
 
Cytat:
2003-11-19 01:16:36, czeczun pisze:
Powodem zmiany na Matizka była sprzedażmojego Fiata.(...)Pozostaje mi niestety tylko uczestniczenie w spocie "na piechotkę"... Może ktoś mnie podrzuci? =)) żartuję oczywiście...


Buuuuuuu.....
Szkoda Kanta - taki ładny był, amerykański
Czy to znaczy że już jesteś "o klasę wyżej" (nie mówie o wielkości ) i będziesz teraz jeździł "lepszymi" wozami niż DF

A mój przyjazd znów stoi pod znakiem zapyania . Jako że Kancik stoi pod blokiem w stanie niewiadomym. Nie mogę odpalić bo na aku już <12V wiec ledwno kreci, Jeff nie ma czasu podjechać mnie zaciągnąć, CC 700 to od biedy do holowania krótkiego (kikadziesiąt metrów do domu mnie dociągnął) się nadaje ledwo, bo raz jak spróbowałem zapalić to myślałem że zgasł bo hamowałem go silnikiem lepiej niż jego własne hamulce .
Może ktoś z Bydzi bedzie gdzieś na Szwederku na dniach?? Jakbym dzisiaj odpalił to od razu LPG założe i bede na pewno. Ale muszę odpalić najpierw .
Badźmy dobrej myśli.
  
 
Cytat:
Czy to znaczy że już jesteś "o klasę wyżej" (nie mówie o wielkości ) i będziesz teraz jeździł "lepszymi" wozami niż DF



muszę, Cię zmartwić, ale nie awansowałem klasę wyżej... Jak tylko uporam się z tą pierdzieloną sprawą Matiza mojej siostry (wypłata odszkodowania i inne takie tam) to pozbieram kasę na nowego Fiata i na pewno będę Fiatem jeździł!
Miałem kupić "nowego" Fiaciora jeszcze może nawet w tym miesiącu, ale teraz sprawy się pokomplikowały i nie uda mi się tego zrobić

Cytat:
A mój przyjazd znów stoi pod znakiem zapyania



czy to znaczy, że nie obejrzymy Twoich 720?? =(( płakał będę..


[ wiadomość edytowana przez: czeczun dnia 2003-11-19 09:38:19 ]
  
 
Raany. Czeczun zastrzelę cie za te sms-y... Jakby co to ja moge cię podrzucić . Ja na pewno będę!!! Aha czeka mnie w najbliższym czasie remont silnika.... od wycieraczek .