SPOT TORUŃSKI - 23.11 /ZDJĘCIA/ - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-11-19 09:33:51, czeczun pisze:
czy to znaczy, że nie obejrzymy Twoich 720?? =(( płakał będę..


No jeśli się nie przykulam to ciężko będzie . Jednak jako niepoprawny optymista do końca bede miał nadzieje że dojade. Mam nadzieje .

Cytat:
2003-11-19 10:45:20, Quattro pisze:
(...) czeka mnie w najbliższym czasie remont silnika.... od wycieraczek .



O, to ja przyjde popatrzeć jak go będziesz skladał - na pewno się czegoś nauczę
  
 
Cytat:
Jutro wrzucę zdjęcia.



mam pare zdjęć Matiza. Jeżeli macie ochotę to spójrzcie sobie tutaj
  
 
Nie zazdroszcze.

Ale widze że znalazł się już drugi matiz na przeszczep tyłu (3 zdjęcie)
  
 
Czeczun - mieszkasz chłopie ledwie pare domów odemnie

Moge Cię podrzucić.
  
 
Cytat:
2003-11-18 21:52:09, kaovietz pisze:
Maciek ja z dziurawym środkowym jeżdżę od pół roku, więc to zadna wymówka


Dziurawy tłumik to żadna wymówka. Napisałem o nim przy okazji, aby dodatkowo pokazać, że nie mam kompletnie czasu Odnośnie mojego przyjazdu w niedzielę to sprawa jest w toku i najwcześniej będę wiedział jutro wieczorem...

Pozdrawiam
Maciej
  
 
Panowie pdpowiedzcie mi jak tam dojechać od strony Grębocina. Domyślam się że wzdłuż Wisły, przez most i co dalej?
  
 
Patrząc na tego Matiza rozumiem pojęcie: zrobić z dupy jesień średniowiecza
  
 
Cytat:
2003-11-20 09:35:21, Lazik pisze:
Panowie pdpowiedzcie mi jak tam dojechać od strony Grębocina. Domyślam się że wzdłuż Wisły, przez most i co dalej?



Caly czas na Poznań i za Radiem Gra jest zaraz parking Toritalu
  
 
Wielkie dzięki do zobaczyska w Piernikowie
  
 
No to ja już wiem że się furaczem nie przykulam moim . Najwyżej z kimś na przyczepke. Fiacik coraz bardziej rozebrany sie pod blokiem staje wiec mam nadzieje na w miare ladna pogode. Jesli bedzie bardzo ladine to chyba bede robił cały dzień w sobote i niedziele, wiadomo jak to jest w takich warunkach . Nie ukrywam jednak że chciałbym chociaż zobaczyć ten tor. Tak więc postaram się być chociaż jako osoba
Do zobaczyska (mam nadzieje).
  
 
No czeczun nieźle Matiziak "zarobił" Dobrze, że jesteś cały i dobrze że to nie Fiacik .
Lazik - super, że nas "nawiedzisz"!
Do zobaczenia!
  
 
Na mnie tym razem nie możecie liczyć. Nie mam kompletnie czasu i dlatego nie pojawię się na tym spocie. Informacja jest już pewna i nic w tej sytuacji się nie zmieni...

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy
Maciej
  
 
Colby wstydziłbyś się
  
 
Cytat:
2003-11-21 17:31:29, Jeff_Colby pisze:
Na mnie tym razem nie możecie liczyć. Nie mam kompletnie czasu i dlatego nie pojawię się na tym spocie. Informacja jest już pewna i nic w tej sytuacji się nie zmieni...

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy
Maciej



No jakże to tak....?

A swoją drogą to chyba raczej nie ma co liczyć na śnieg i warunki do ślizgania ....
  
 
Cytat:
2003-11-22 10:33:04, Lafaar pisze:
A swoją drogą to chyba raczej nie ma co liczyć na śnieg i warunki do ślizgania ....



Wiesz, na mikro spocie w Bydzi nie było wcale śniegu a Race_D jednak miał problemu żeby ruszyć z miejsca - nie uwierzysz jak przy "delikatnym" ruszaniu mogą buksować koła hehe
  
 
Jestem chory jak cholera a i tak się jutro pojawię
  
 
Shit, Poldka też nie dostane - znajomy wyjeżdża koło 12-13 więc mi nie pożyczy . Albo śmignę CC albo jeszcze uda mi się pod kogoś podczepić. Trochę późno ale spróbuje złapać jakąś "okazje" .
  
 
I kolejny spocik przeszedł do historii.
Spotkaliśmy się zgodnie z planem, później przejechaliśmy na z góry upatrzone pozycje. Listy obecności nie pamiętam, ale byli ludzie z Bydzi, Piły, Gdańska i Torunia ofkorse. Hitem spotu był ogień z rury Trabanta. Niestety padły mi bakterie i fotek nie zrobiłem Ale aparatów było dużo więc fotki będą.
Pełną relację jak zwykle na ochotnika napisze Kaovietz.
  
 
Tak, tak juz po spocie...

Tak jak napisał szanowny kolega Leon - największą artakcją było auto niezupełnie produkcji FSO czyli Trabant. Ale o tym na pewno napisze niezastąpiony Kaovietz. Zdjęcia z imprezy wysłałem do GDA, ale mozna je tez wszystkie juz zobaczyć TUTAJ

To na razie tyle...
  
 
Ale mnie wrabiacie! Relacja zaraz będzie tworzona, Lafaar a fotek tylko tyle?Nie ma ognia trabantowego .Spocik był jak zwykle miły, ale szczegóły będą w relacji.