KUJ. POMORSKIE ----------- SPOTKANIA OKP - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak tylko pisze aby naz region nie byl na koncu forum w aktualnosci wpisow

malo kiedy czas na net bo corcia ma juz pol roku no i budowa rozpoczeta
  
 
no szkoda że tak u Was jest, gdyby było większe zainteresowania moglibyśmy zorganizować spota 04.11.2006 (sobota) bo akurat przyjeżdżam do Torunia, a tak to lipa. Pozdrawiam
  
 
Jestem tu nowy ale licze że uda mi się kogoś ściągnąć z moich znajomych do tego klubu a potem będzie można się spotkać
  
 
no i badzo dobrze trzeba ożywić ten region bo widze że Wasz admin umarł śmiercią naturalną
  
 
Cytat:
2006-10-24 21:51:43, wumurzyn pisze:
no szkoda że tak u Was jest, gdyby było większe zainteresowania moglibyśmy zorganizować spota 04.11.2006 (sobota) bo akurat przyjeżdżam do Torunia, a tak to lipa. Pozdrawiam



4-go lolezanka ma slub a pozniej impreza bo druga kolezanka przyjechala z Londynu i male spotkanko sie szykuje. gdzie kolego bedziesz w rydzykowie a moze bedzie mi blisko - 1 minutowy spot tez sie liczy?
  
 
Hallo hallo KUJPOM??? Żyjesz ktoś z tego regionu?
  
 
Witam

Przypominam Adminom Regionów, aby pilnowali statusów osób z regionu.
Proszę przesyłac do mnie listy osób, którym nalezy zmianić status.

Pozdrawiam

P.S.
Jednocześnie, każda osoba indywidualnie może wystapic do mnie o w/w zmianę.
  
 
nasz regio jak zwykle na szarym koncu wiec tym oto postem podciagam go na jakis czas w rankingu

najlepszego w Nowym Roku
  
 
A MOŻE WYBRALIBYŚCIE SIĘ NA NASZ NAJBLIŻSZY ZLOCIK OKP W ŁODZI (wątek na głównym forum) TYLKO BEZ WYMÓWEK ŻE MACIE DALEKO KAŻDY MA TAKĄ SAMĄ DROGĘ BO JESTEŚMY W SAMYM CENTRUM POLSKI....PISZCIE SIĘ ŚMIAŁO BĘDZIE SUPER ZABAWA...TRZA ZACZĄĆ TEN SEZON Z GRUBEJ RURY..POZDRAWIAM
NAZAR
  
 
witam!! Mam pytanie do ludzi z Torunia. Mozecie mi na priv podac jakas dobra baze noclegowa (tania, bezpieczna i zeby na glowe nie padalo). no i czy ewentualnie tez jest mozliwosc jakiejs ustawki na bro czy inne wyzsze oktany ?? pozdro
  
 
zlot!
  
 
u nas jak zwykle wpisy co kilka miesiecy. sie dzieje
  
 
Proszę osoby odpowiedzialne za region o pilny kontakt email.

Maciej Różalski
poczta@opelklub.pl
  
 
Witam!

W związku z reorganizacją w Klubie proszę o osoby zajmujące się regionem o kontakt poczta@opelklub.pl w tytule proszę napisać RegionAdmin.


Ci którzy odpowiedzieli na mój poprzedni apel nie muszą jeszcze raz wysyłać listu.


Jeśli w Regionie niema takiej osoby, czekam na propozycje
Dodam, że po zmianach taka osoba będzie miała znacznie więcej obowiązków.
m.in będzie zajmować się mini portalem Regionu. Uczestniczyć w podejmowaniu decyzji klubowych.


Ostateczny termin zgłoszeń - 01 Listopada 2007.
Po tej dacie wszystkie regiony bez Admina zostaną skasowane.


Pozdrawiam
Maciej Różalski
0608375222