KUJ. POMORSKIE ----------- SPOTKANIA OKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hmmm, ciężko było znaleźć impreze spóźnionemu - zwiedziłem cały Myślęcinek i wyjeżdżając widziałem tylko "opuszczonego" srebrnego Kadeta z przyciemnonymi światłami na parkingu przy zajezdni - to był ktoś z Was?
  
 
Wielkie dzięki dla kolegów z OKP za dzisiejszy spocik.Bez Was byłoby smutno,albowiem nasi dzisiaj lekko "dali ciała"i pojawili się w bardzo skromnym składzie Ale spocik był bardzo miły - serdeczne pozdrowienia,Krzysiek.
  
 
No to protokół:
1. Dziś (14.12 AD2003) spot odbył się.
2. Frequencja przerosła wszelkie oczekiwania - zakładaliśmy obecność 4 biednych opelków przy całej masie FSO, a wyńszło na abarot - FSO z lekka nie dopisało, a naszych było więcej niż zapowiedziane.
3. Podjęto uchwały:
- robimy ulotki i przystępujemy do ich kolportażu,
- robimy flagie i jakieś bardziej widoczne emblematy (cóś na kształt 3miejskich na tylnej szybie, może nieco bardziej gustowne
- next spot prawdopodobnie między śniętami a nowym jorkiem, w najgorszym wypadku po NY.
- BENDZIEM ROŚLI W SIŁĘ.

Protokolant JUICE

Żeby nie być gołosłownym, kilka fotek:





























  
 
szkoda ze w pierwszym lokalnym spocie (kuj-pom.) zabrakło ludzi z innych miast niż tylko z Bydgoszczy a Toruń taki silny ośrodek i wcale nie mają daleko.
I z innej beczki pyt. do Juice: chodzi o klip i fotki z jarosławca bo Nasi nowi koledzy z Bydzi chcieli by zobaczyć a nie już w postach relacji z jarosławca albo ja nie moge znależdź.
pozdr
  
 
okki

klip z jarosławca zapodaję tu: JAROSLAWIEC

fotek mam część, jutro spróbuję je gdzieś wstawić, ale dziś już idę spatku zara...
  
 
uzupełniając relację Juice-a, który nas opóścił z powodów rodzinnych dodam jeszcze z myślęcinka pojechaliśmy na plac w lesie żeby pomielić a tam pewna rodzina bardzo zaszokowana naszym zachowaniem i kobieta która drżącym głosem zapytała czy mągą stąd bezpiecznie odjechać. Oczywiści nie obeszło się bez przygod. Kiedy tak pozowaliśmy do zdjęcia zostawiłem auto na światłach i wyładowałem akumulator. dzięki chłopakom z FSO którzy mnie pchneli mogłem dalej uczestniczyć w spotkaniu co jest uwidocznione na zdjęciu którymi dysponuję dzięki uprzejmości kolegów z FSO. Juice podaj mi e-maila to ci je wyślę bo nie wiem jak je tu umieścić.
pozdr.
  
 
i na specjalną prośbę pana przy stoliku nr 12 - WOJCIECHA B. - klip z ATS TORUŃ mixed by GSI (chiba) - ATS
  
 
i jeszcze fotki made by friend z FSO















  
 
Wyslalem juz posta ale gdzies wcielo wiec jeszcze raz:

Dzieki wszystkim za to spotkanie o niespodziewanie wysokiej frekwencji. Foty rowniez extra.
Mam nadzieje zabawic na nastepnym spocie dluzej, niestety tym razem antybiotyk i przepisane lozeczko wymusily szybszy odwrot.

pzdr.
  
 
Witojcie!
Ja również dziękuje za dobrą zabawę. Jak na pierwszy spot to wyszło super, brakowało jeszcze wyścigów na 400, ale może next time. Zdjęcia też super, szkoda że nikt nie sfotografował naszych leśnych popisów.
Co do naklejki (dużej) na tylną szybę to oczywiście reflektuję jak najbardziej.
Pozdrawiam, Nara
  
 
Cytat:
2003-12-14 21:41:19, wojciechb pisze:
szkoda ze w pierwszym lokalnym spocie (kuj-pom.) zabrakło ludzi z innych miast niż tylko z Bydgoszczy a Toruń taki silny ośrodek i wcale nie mają daleko.
I z innej beczki pyt. do Juice: chodzi o klip i fotki z jarosławca bo Nasi nowi koledzy z Bydzi chcieli by zobaczyć a nie już w postach relacji z jarosławca albo ja nie moge znależdź.
pozdr



Z Torunia byłem ja z Gosią
  
 
no to jak tam Panowie kiedy następny spot w Kuj.Pom. może tym razem zawita ktoś z poza Bydgoszczy (myślę o OKP).
pozdr.
  
 
Podnosze reke w gore na znak poparcia Bede jednak w stanie sie zjawic dopiero po Nowym Roku. Pozdrawiam wiec wirtualnie juz zawczasu
  
 
Jak na moje - też dopiero po niu jorku. Mam trochę zajęć między śniętami i ny. Na spokojnie też chcę przygotować ulotki (odpowiednie ich ilości)...
Wojtek, ty masz to logo 3miejskie w jakimś sensownym formacie? Podeślij mi, jeśli tak. Przygotuję je do flagi i ewentualnie do emblematów na tylnych szybkach.

Pozdro,
Juice
  
 
witam ziomali z kuj-pom. Rozmawiałem z tym gościem od naklejek na szybe mówił że 40 zł chce za sztuke czy drogo czy tanio to nie wiem bo się nie znam. Druga sprawa tego pliku z wzorem nie moge znalżdz miałem go kiedyś ale padl twardy i dupa jeszcze go poszukam moze gdzies w archiwum. Tak czy inaczej wszystkiego dobrego na swieta wam zycze i do zobaczyska na kolejny spocie regionalnym.
  
 
Piszcie kiedy są spotkania, może się zjawie. Mieszkam 50 km od Bydzi.
  
 
Koledzy i Żanki,

przez naszego szczecinskiego Brata (dane poufne bo nie wiem czy w czasach antypirackiej nagonki moge go tu zidentyfikowac , zostalem obdarowany prezentem w postaci EPC. Wypada sie dalej nim przelamac. Gdyby ktos byl potrzebujacy (w celach edukacyjnych , piszcie na priv.

pzdr.
  
 
To kiedy next spot???
  
 
Panowie, gdzie w Bydzi mozna autkiem dac ostro nura w sniegu? Bylem na parkingu kolo Luczniczki. Troche malo miejsca ale same baczki mozna pokrecic. Wieczorami zazwyczaj jest pusto. Wyslizgane na szklanke, widac sporo wiary tam kreci.

pzdr.

  
 
co do miejsca do popełniania samobójstw - nie wiem, z Elbląga jestem...

co do next spot - proponuję za tydzień w niedzielę lub sobotę - spotkanie raczej robocze, będę miał przygotowane materiały propagandowe i takie tam...

jakieś propozycje co do konkretniejszych terminów?
miejsce - nie wiemy jaka pogoda, więc może tesco na dole

pozdro,
juice