PODKARPACKIE ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzis o godz.14.00 odbyło się pierwsze spotkanie klubowiczów OKP z regionu podkarpacia, nawet słoneczko dopisało .....

Pierwszy zjawiłem sie ja...czyli Grynio i Darek_rz

Za chwile nadjechał Kysiu2

Nasze samochodziki...

Corsarz Kysu2

Astra Darka_rz

I Viki Grynia

Jeszcze raz ujecia naszych aut "od tylu"....



Zaprzyjaźniony Golf z OKP


Jak widac my przy naszych autkach


Resztę czasu poświęcilismy rozmowom dotyczącym przyszłości klubu w naszym regionie, werbowania nowych klubowiczów oraz o kolejnych spotkaniach....był to czas na poznanie sie

Zakończyliśmy wspólnym uściskiem i propozycja spotkania w bardziej barowej atmosferze aby zacieśnic znajomość



Tak dosyć skromnie przebiegło nasze pierwsze spotkanie ale grupa wykazuje sie dużą prężnościa i mamy zamiar szybko dorównać reszcie... zapraszamy wszystkich miłośników samochodów nie tylko OPLA na kolejne spotkania, które już wkrótce.
Pozdrawiam serdecznie
  
 
Witam

Grynio fotki wyszły ekstra

tak więc mamy za sobą 1 spocik podkarpacki

Pozdrawiam
  
 
Witam
Pierwszy raz za Wami i po bólu
Powodzenia i Pozdrowienia fajne fotki i od razu znamy Was wszyscy
PZDR Vincent
  
 
Witam.
Super zdjęcia Grynio.
Tylko niestety w "pozycji od tyłu" widać brudną "pupke" Mojej Corsi
  
 
chyba bede w niedziele w rzeszku jakby co....ktos by wieczorem poszedl na male z pianka?
  
 
Haj Grynio!!
Ja niestety nie dam rady w tą niedzielę, ale w natępną bardzo chętnie
POzdrowionka
  
 


może jednak w następną
  
 
Czesc po długim pobycie w Miedzyzdrojach juz jestem na podkarpackiej ziemi dzięki za zaproszenie kolegom z Szczecina
gdybym mógl to bym chetnie skorzystał czekam na nastepny zlot
Pozdrawiam Labe
  
 
heheh no prosze swojak i sie nawet nie odezwal na forum.....no no jeszcze powiedz ze masz czerwonego kadeciaka to juz mniej wiecej bede kojarzyc ?? moze sie spotkamy jakims wieczorkiem na "autostradzie do nieba" i sprawdzimy czy jakies koniki Ci nie pozasypialy w Twoim 1.6 ? Ja wyciagnie swoje 1.4i......bo psuje sie nie jezdzony, a tak bede mial okazje pogonic go troche.
  
 
Nie ma sprawy w przyszłym tygodniu mozemy spróbowac
kolor mojej maszyny to wiśnia metalik hehe
pozdr Labe
  
 
jednak pogoda za oknem powoduje ze chyba nici z wyciskania konikow z naszych bryk przynajmniej narazie
Pozdrawiam Labe
  
 
Czyzby na podkarpaciu wszyscy poumierali? Ja swieta i sylwesystra spedzilem za granica i widze ze w naszym regionie przez ten czas cisza..... chlopaki pobudka. Labe bylem na lotnisku i pocwiczylem troche jazde bokiem . Jak wiesz gdzie to jedz potrenuj, snieg az milo, lecisz 10 metrow. Pozdrawiam
  
 
Noo nareszcie sie Ktos odezwał juz myslałem ze faktycznie region umarł , a lotnisko znajde hehe
  
 
To moze maly spot o 2 w nocy ??
  
 
Nie, nie pomumierali, chociaż cisza tu ostatnio ja w ....... grobowcu
  
 
Witam
Przepraszam
że sie nie pożegnałem
ale wyjechałem zagranicę
właśnie wpadłem na kilka dni
POZDRAWIAM
  
 
Chłopaki słońce coraz wyżej

może się spotkamy

gdzieś 14/15 .02

czekam na propozycję

POZD
  
 
Witam

Zawiadomiłem przez priv 29 OPLOWCÓW

o zamiarze spotkania się i ........

teraz pozostaje tylko czekać

az się ktoś może odezwie


PROPONUJĘ
spotkać się w niedzielę o 14.00
jak ostatnio na parkingu przed WSK

Pozdrawiam
  
 
Ja raczej bede tylko pojade za Gryniem bo nie wiem gdzie jest ten Parking
  
 
Nie ma problema Labe, moze wreszcie sie poznamy bo kurka mieszkasz niedaleko a jakos nie bylo okazji....
Ja oczywiscie pisze sie jak najbardziej na zlocik i poki co weekend mam wolny