TROJMIASTO-wspolne spotkanie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco



[ wiadomość edytowana przez: Lazik dnia 2003-11-19 13:46:13 ]
  
 
Nadal nie wiem gdzie jest ta Alfa, a i jeszcze jedno jezeli do 18.15 mnie nie bedzie na pasie to niestety nie pojawie sie.
  
 
Witam, tu przedstawiciel Klubu Zastava - otrzymalismy od Was zaproszenie na spotkanie w trojmiescie - prosimy o dokladniejsze informacje, ile osob jedzie na spotkanie, kiedy dokladnei i gdzi eodbedzie sie spot, czy jest on jedno czy klikudniowy, jakie soplaty itp - Na informacje czekamy pod adresem klub_zastava@wp.pl gdyz to forum zadko sprawdzamy. Zobaczcie nas w internecie http://zastava.c2000.pl - pozdrawiam i zycze sprawnych i zdrowych autek.
Prezes Klubu Zastava
  
 
Cytat:
2003-11-19 14:07:54, Skora pisze:
Nadal nie wiem gdzie jest ta Alfa, a i jeszcze jedno jezeli do 18.15 mnie nie bedzie na pasie to niestety nie pojawie sie.




Alfa na Przymorzu kolo US na pewno wiesz gdzie to jest

Myślę że moiżemy od razu spotkać się tam na miejscu i nie jechać na pas.
  
 
To jak?Bedziecie w niedziele?kluby F&F, Zastawa, Skoda , Trabant, Lada (trojmiejscy czlonkowie) zapowiedzieli ze przyjada, i fajnie by bylo gdyby sie od was pojawil kto moze.Pozdrawiam.
  
 
Myślę,że nie dobrze by było gdyby zabrakło FSO
  
 
Nawet gdyby moja uszczelka pod glowica mowila NIE to i tak postaram sie przyjechac w niedziele !! Chocbym mial pozyczyc malca to postaram sie byc

A jezeli ani to ani to to postaram sie byc z laczka

Pzdr Bolo#928

[ wiadomość edytowana przez: Bolo_928 dnia 2003-11-20 01:29:53 ]
  
 
Hmmm...

To jest ten zlot??

Bo jakos temat ucieka...nikt nic nie dopisuje...
  
 
Nie ma chętnych
W takim razie też kłade na to l****
  
 
Spokojnie - termin okreslil juz chyba ostatecznie Franc z LKP, czyli niedziela 14:00 Zaspa, kto moze niech przeyjedzie. Jezeli tylko bede w Gdansku stawie sie na tym zlocie.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Kto może niech przyjedzie...
Nie ma odzewu Adamus
  
 
tak wiec ostatecznie spot jest w niedziele o 14:00 na pasie, mam nadzieje ze sie pojawicie.
  
 
Bez was zlotu nie bedzie he he he

Adamus, a ty sie nie wykręcaj bo musze zobaczyc Poloneza coupe na zywca
  
 
Grozi mi wyjazd niestety, ale ciagle jest szansa

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Cytat:
2003-11-19 23:58:45, Bolo_928 pisze:
Nawet gdyby moja uszczelka pod glowica mowila NIE to i tak postaram sie przyjechac w niedziele !! Chocbym mial pozyczyc malca to postaram sie byc

A jezeli ani to ani to to postaram sie byc z laczka

Pzdr Bolo#928

[ wiadomość edytowana przez: Bolo_928 dnia 2003-11-20 01:29:53 ]

Bolo czyszby zaszkodzil ci ostatni sprint z roverkiem czy to te nowe swieczki daly takiego palera Wpadne na zaspe w niedziele o 14.00
  
 
Cytat:
2003-11-21 23:15:37, Maras pisze:
Wpadne na zaspe w niedziele o 14.00


oj szykuje sie rewanż Bolo , ale w niedziele chyba sie nie da na pasie - pojedziemy na obwodnice

oczywiście mimo że to pora obiadowa, jeżeli pogoda będzie znośna również będę wraz z całą familią
  
 
Ja niestety nie przybede - szkola
  
 
Cytat:
2003-11-21 23:22:05, GDA pisze:

oj szykuje sie rewanż Bolo , ale w niedziele chyba sie nie da na pasie - pojedziemy na obwodnice

oczywiście mimo że to pora obiadowa, jeżeli pogoda będzie znośna również będę wraz z całą familią

Raczej dogrywka ale gdzies np.w borsku tam to mozna isc na calosc
  
 
Cytat:
Bolo czyszby zaszkodzil ci ostatni sprint z roverkiem czy to te nowe swieczki daly takiego palera Wpadne na zaspe w niedziele o 14.00



Hehe... nie...to nie od wyscigow ale od mojego codziennego stylu jazdy...

A najprawdopodobniej to uszczelka przepuszczala na pierwszy gar juz przed zlotem, wiec teraz to dopiero bedzie wyscig

Czekam na rewanzyk w niedziele



  
 
Tylko nie rozwierc go na 1.8l przy okazji zdjetej glowicy bo bedzie nie fer i tak masz juz o 0.2l wieczej