ZACH.POMORSKIE --------- SPOTKANIA OKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej! Tak doszliśmy z Vincentem do wniosku że może teraz w tą niedzielę spotkamy sie pod Geantem(hmm... jaka popularna ta sieć w kraju skoro tyle spotkan sie na jej parkingach odbywa ) . tak ok.17 -tej. I jak będzie? No w następna (07-09-03) też można... Chyba ze bedzie padać


[ wiadomość edytowana przez: GregD dnia 2003-08-28 19:33:57 ]

[ wiadomość edytowana przez: GregD dnia 2003-08-28 19:35:43 ]
  
 
ja wohl, herr obersturmbahnfuhrer krauze!!!
na pewno ja i mój oddział 75 konnych kawalerzystów pojawi sie na spocie
  
 
Ja oczywiście się piszę wszystkimi czterema kołami. Będę na pewno z aparatem by uwiecznić go dla potomnych.
Nie ominę Trzeciego wielkiego SPOTU. Liczę na wzrost frekwencji (choć przybyło nas do 13) powyżej 25%.

Tym razem założę obuwie z bierznikiem.
  
 
polecam traperki albo raki taternicze.........100%gwarancja non poślizg system and gut break!!!
  
 
ACHTUNG, WNIAME!!!!!
NIEDZILENY SPOT O 17, POD CASTORAMĄ, OBOK DREWIANEGO DOMKU, NAPRZECIWKO FEUVERTA!!!!!!!!!
  
 
Ja bym napisał - naprzeciwko Castoramy obok Feu Verta - Niedziela 31 sierpnia g. 17.00null[/B]



Zalogowani klubowicze(7):
(tylko Opel Klub Polska) pawel88 - LKK - Bono - GregD - Vincent - Shubert - bociangsm

poza LKK to reszta wszyscy z naszego regionu, integracja przynosi efekty

Czegoś takiego w naszym wydaniu nie widziałem

[ wiadomość edytowana przez: Vincent dnia


2003-08-28 21:25:35 ]


[ wiadomość edytowana przez: Vincent dnia 2003-08-28 21:26:44 ]
  
 
A JA BYM NAPISAŁ:nie poprawiać bona, bo ci wjade taakim trójmasztowcem na chate, że topami masztów dachówki pozrywam!!! wjade prosto do salonu, rzuce 10 tonową kotwice na zabytkowy stół po babci, wydestantuje 40 dzikich piratów, i dopero zobaczymy kto tu rzadzi!!!!
  
 
ja sie raczej pisze w koncu to u nas
  
 
acha jeszcze jedno mysle ze bedziez 10 aut
  
 
10 aut to juz niezła imprezka sie zapowiada!!!!
  
 
juz mi sie buzia usiecha na kształt banana:
  
 
Zachodniopomorskie widze że jesteście dobrą ekipą więc do Bełchatowa to obowiązkowo musicie wpaść
My 3miasto jadziem

P.S.
Vincent weź jakieś traperki co by się nie "WYKOPYRTNĄĆ"
  
 
  
 
No No Zachodniopomorskie

Zostaliśmy zauważeni przez SAMEGO WIELKIEGO ZAUFANEGO to dobrze wróży naszemu niedzielnemu spotkaniu i naszej integracji.

A więc
niedziela b 17.00 drewniany domek obok Feu Vert - Geant.

10 AUT toż to potęga nie wiem czy starczy miejsca na parkingu oraz czy to wszystko obejmie mój obiektyw , najwyżej zrobimy kilka zdjęć i zmajstrujem panoramę Szczecińską


PZDR Vincent
  
 
chyba sie pojawię na spocie
  
 
moze jaks mapa mala bo rzadko tam bywam pod Geantem, albo machajcie raczkami jak uslyszycie ryk silnika
  
 
Zaraz przy pierwszym wjeździe do Castoramy(od strony centrum), po lewej stronie stoi drewniany domek. Naprzeciwko jego jest Castorama a obok Feu Vert, Geant jest dalej. To pusty parkin obok wyjazdu z myjni Feu Vert. Będzie tyle Opli że na pewno trafimy wszyscy!
  
 
Jak ma być tyle aut i tak atrakcję jak na ostatnim spotkaniu to się piszę. Wiem gdzie jest castorama i chyba tam trafię. Zaszczycimy was naszą obecnością.
Poadrawiam i do zobaczenia drodzy koledzy.
  
 
Jeszcze troche i 3miasto się pojawi , o ile "PIMPUŚ" zademonstruje nam sztuke latania (jak się wykopyrtnąć aby było śmiesznie)


[ wiadomość edytowana przez: potryk dnia 2003-08-29 17:37:09 ]
  
 
Cytat:
Potryk skoro jesteś takim czrodziejem to zmień w naszym Zachodniopomorskim wątku tytuł na nowy "Zachodniopomorskie - ZLOTY"

Uśmiechnę się za to do Ciebie



Proście a będzie zrobione