Serwisy,warsztaty sklepy.....czyli co gdzie robić i kupować - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jesli chodzi o Kraków i okolice sluze rada i pomoca, mam znajomego ktory jest pelnym profesjonalista jesli chodzi o wszystkie modele toyoty, mechanike i wszystko co z nia zwiazane.
Info na prv-a albo maila croom@interia.pl

Co do blachy i lakieru to :
Jarek 606614752
Krakow okolice makro.
Robilem u niego srebrna corolle e-10 tylni pas i malowanie rdzawych wykwitow na drzwiach, gosc z 30 letnim doswiadczeniem.
  
 
Cytat:
2008-10-22 14:07:11, blakblak pisze:
witam, poszukuje w Warszawie dobrego i najlepiej taniego warsztatu gdzie bede mogl ustawic geometrie w Camry... z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam



Niestety jeżeli chodzi o ASO to żaden się nie nadaje musisz poszukać dobrego specjalisty.
  
 
Witam

Ostatnio byłem w wawie w ASO radości i pozytywnie się zaskoczyłem.
Ze względów rodzinnych (zbyt małe auto) postanowiłem sprzedać swoją rolkę (E11, D4D, 2001 r., japońska, bogato wyposażona, liftback) no i za podłączenie pod kompa + ocenę stanu technicznego wzięli 80 zł. Wspomnę tylko że na czerniakowskiej chcieli za to 180 zł. Co do samego wyniku to wszystkie parametry w normie brak błędów więc spokojnie mogę sprzedawać.
Jak ktoś jest chętny to proszę na prv.
  
 
A czy ktoś z Podlaskiego doradzi mi gdzie znaleźć człowieka/firmę która zrobiła by mi remoncik silnika i wymianę sprzęgła (łożysko wyciskowe i reszta) za rozsądną cenę tak aby było zrobione na kolejne tysiące kilometrów?
  
 
Poszukuje dobrego taniego fachowca od autka Toyota Previa 2.4 1994 rok benzyna+gaz sekwencja napęd stały na cztery koła .Najlepiej z Łodzi. pozdrawiam
  
 
Znalazłem mechanika w Łodzi niedawno się otworzył ,ale zrobił mi autko w jeden dzień,nie zdarł ze mnie ,jestem zadowolony .Podaje adres może ktoś skorzysta Płocka 5 odchodzi od ulicy Kilińskiego między Poznańską i Siedlecką .
  
 
Ja się przychylę do polecenia serwisu Toyota & Lexus na warszawskim Tarchominie, przy Anilinowej.
Pan Jurek znalazł złośliwego bug'a w mojej Ave, a wcześniej nie udało się to x kolejnym mechanikom.
Polecam: rozsądne ceny, a podejście do tematu takie aż miło patrzeć, zazdroszczę wykonywania pracy z pasją.
Moje Ave będzie teraz tylko tam serwisowane
  
 
Cytat:
2003-12-01 21:59:43, wojkow pisze:
witam po dluzszej przerwie i tradycyjnie polecam pana Jurka Łódź ul. Brukowa 16 tel 651-18-98 , 603-762-560

poprawka p. Jerzy Moszczyński przeniusł się na ul Źródłową 14 tel (42) 651-18-98 603-762-560 nie jest drogi i zadba o autko, doradzi co i jak i co jeszcze robić
  
 
Witam. potrzbuję elektryka do Toyotki Corolli , 1,3 95rok, najlepiej w rejonie pólnocno zachodniej Wa-wy, proszę o jakiś namiar))dzięki
  
 
To i ja sie dorzuce do tego watku.
Od bardzo dawna wszystkie przeglady i wymiany przeprowadzam u pana
Stefana Kozłowskiego w Rakutowie kolo Kowala. Ceny do przyjecia,a jakosc uslug na bardzo wysokim poziomie. A kilkadziesiat metrow od niego jest maly warsztat z montazem i serwisem lpg. Tam moja carina dostala instalacje,a poprzednie autka mialy wymieniane lub sprawdzane parowniki itp.
  
 
Witam

właśnie wczoraj jakiś H.. rozwalił mi lusterko od strony kierowcy.
Gdzie moge znaleźć od ręki takie cuś w warszawie ?? oczywiście w dobrej cenie w niedziele jadę na narty i muszę mieć je zrobione.
  
 
Polecam się wszystkim szukającym, może znajdziecie coś dla siebie.
Ceny bardzo konkurencyjne zobaczcie.

partnerzy2009.motooferta.plKliknij aby wejść

[ wiadomość edytowana przez: partnerzy2009 dnia 2010-01-22 00:25:51 ]
  
 
Dobry mechanik od Toyoty w Kielcach ! Znacie kogoś ? Pomóżcie mojej Carinie
  
 
Od kilku lat zajmuję się sprzedażą elementów układu wtryskowego Denso do diesla (zawory SCV, SPV, kompletne pompy, wtryskiwacze i inne podzespoły) - zachęcam do kontaktu również osoby poszukujące sprawdzonych warsztatów zajmujących się naprawą w/w - dla wszystkich forumowiczów specjalne ceny .
  
 
Yaris niestety miał stłuczkę , idzie do blacharza w przyszłym tygodniu, do ASO zabrzańskiego, czy ktoś może coś napisać na jego temat? może miał do czynienia z naprawami? za wszelkie uwagi, dzięki i pozdrawiam
  
 
Cytat:
2010-04-24 03:34:06, 4piple pisze:
Od kilku lat zajmuję się sprzedażą elementów układu wtryskowego Denso do diesla (zawory SCV, SPV, kompletne pompy, wtryskiwacze i inne podzespoły) - zachęcam do kontaktu również osoby poszukujące sprawdzonych warsztatów zajmujących się naprawą w/w - dla wszystkich forumowiczów specjalne ceny .


No to po ile masz scv do pompy hp do 1 cd z dwoma i z jednym zaworkiem??

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
NIe wiem czy ktoś już o nich pisał
Legionowo warsztat u Jóźwika - zdecydowanie odradzam. Naciągają lub po prostu się nie znają. Zachodzi też uzasadnione podejrzenie że mogą świadomie uszkadzać auta jeśli mogą liczyć na powrót naiwnego klienta.
Przykład - proszę, kumplowi przy silniku 1.9 TDI zdiagnozowali "uszczelkę" pod silnikiem naprawę wycenili na 1,5k pln. Koleś zabrał auto gdzie indziej okazało się że padł ERG, naprawa 500pln z częściami. Inny kumpel też miał z mini jazdy i to gorsze bo dał sie naciągnąć.
  
 
Witam serdecznie mam pytanie:
Czy możecie polecić producenta, która robi przyzwoitej jakości rozrząd do toyoty cariny 2.0 Gli (chodzi o zamiennik)
Ponieważ ASO ma kosmiczne ceny + jeszcze u nich wymiana przyprawia o zawroty głowy.
  
 
Ostatnio zalozylem w swojej toyocie highlander z 2007 roku (215km) gaz firmy BRC. Praktycznie nie odczuwalna roznica miedzy benzyna. Jezdzi sie calkiem przyjemnie. Jestem naprawde milo zaskoczony. Serdecznie moge polecic Wam firme Energy Gaz Polska w Warszawie gdzie mi taka instalacje zamontowano. Nie bylo problemow z terminami ani z montaze. Auto bylo gotowe wieczorem tego samego dnia polecam, przyjedzcie na miejsce to doradza Wam najlepsza instalcje do waszego auta. Cena na bardzo atrakcyjna!
  
 
Cytat:
2010-11-12 22:19:59, zorro85 pisze:
Witam serdecznie mam pytanie: Czy możecie polecić producenta, która robi przyzwoitej jakości rozrząd do toyoty cariny 2.0 Gli (chodzi o zamiennik) Ponieważ ASO ma kosmiczne ceny + jeszcze u nich wymiana przyprawia o zawroty głowy.



Nie powiedziałbym, że to wygórowana cena za 100tys. km spokojnej głowy...
A wymienić możesz sam.
Pozdro.