Serwisy,warsztaty sklepy.....czyli co gdzie robić i kupować - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakby ktoś szukał gaźnikowca to polecam warsztat w Wawie na Szarych Szeregów. Są bardzo dobży w tym co robią.

  
 
a ja polecam sprawdzoną firmę w Wawie na Chodeckiej,
wszystko bezgotówkowo, szybko, solidnie, samochody zastępcze!!
www.auto-mlynarski.com.pl
  
 
Ja sobie sam robię przeglądy Poza tym co roku jest przegląd techniczny i to wystarczy.
  
 
No to i ja polece "chłopka-roztropka" wszystko znajdzie każdy stuk,puk, chłop robi to z sercem wie jak robić a gdy przychodzi do płacenia to połowa tego co wcześniej płaciłem, np. wymiana paska rozrządu 20zł a 3S-GE to trza sie nameczyć, oczywiśćie w Trzebnicy ul Chrobrego 3 tel (071) 387 13 25
  
 
Cytat:
2003-11-19 11:51:47, pankuba pisze:
Ja znam lakiernika.

Jacek Łubiński , Raszyn ul. Młynarska 2 tel. 720-28-17




Witam
Niestety po tym jak uszkodzono mi autko na SYlwestra musialem odwiedzic lakiernika. POjechalem zgodnie z rekomendacja Panakuby do p. Jacka W Raszynie.... no i jestem zadowolony.
Ladnie zrobil i niedrogo
polecam rowniez
  
 
Słuchajcie, a co myślicie na temat ASO w Radości na Patriotów?
Nie wiem gdzie zamówić moją Toykę, w Radości czy u Cygana?
Cygan zaproponował mi cały alarm i dywaniki a uczciwa Pani w Radości powiedziała mi, że to nie fair i salony mają przykaz z centrali, że mogą dać gratiski tylko na 2% ceny samochodu.
Co wybrać uczciwą Radość czy cwaniaka Cygana???
O takie sprawy możesz zapytać na forum tu umieszczamy tylko informacje o sprawdzonych warsztatach, polecamy warsztaty i znajomych mechaników.

Nie usunołem tego posta zebyś poczytał informacje.

Iceman

[ wiadomość edytowana przez: Iceman dnia 2004-01-27 10:48:20 ]
  
 
Cytat:
2004-02-01 10:52:29, gruszek pisze:
Polecam warsztat naprawiający wtryski i gażniki jest to jedyny warsztat a dużo ich przemieliłem w którym ludziki znaja sie naprawdę na tym co robią !!!! lokalizacja WARSZAWA UL SZPACZA 13 TEL./FAX;812-13-88 , e-mail:perzan@post.pl w poniedziałki bez zapisów jest otwarte od 7.30 ale ja jak się nie zapisałem to byłem tam już od 6.00 bo potem już ludeczkowie sie zjeżdżają!!!!!

  
 
witam .Ja też dorzuce swoje 3 grosze. Bendiks- Legionowo ul.Warszawska 99 (tel: 774-44-99,784-63-35).Pięknie i szybko mi zmontowali sonde lambda z nowej sondy, starej wtyczki oraz dorabianego uchwytu na śrubki bo zamienników niema no a w servisie sami wiecie... pozatym chłopaki robia elektronike i klime oraz mają własny sklep z częściami :] No i jeszcze servis volvo na radzymińskiej.(Jeden z mechaników ma carinke.Bardzo porządnie i szybko ,jak czegoś nie potrafią to sie zato niebiorą. To tyle... pozdrawiam...


[ wiadomość edytowana przez: stoned_crazy dnia 2004-02-12 14:39:24 ]
  
 
Uwaga, Uwaga!!
Umówiłem sie z ASO Carolina na przegląd na piątek rano i po weekendzie dam WAM znać jakie mam odczucia i wrażenia. Z rozmowy wynika że serwis jest dość oki. Opowiedział mi typ co będą wymieniać, co przeglądać itd.

Niestety zależało mi na czasie wiec wybrałem Caroline bo słyszałem ze w Izabelinie jest fajnie

zajac
toyota driver
  
 
Mój samochodzik jest własnie w Izabelinie (Mościskach) i pozostanie tam przez kilka dni - naprawa blacharki. Po wszystkim też opiszę co i jak, bo narazie nie mogę się do niczego przyczepić, może poza fatalnym i dalekim dojazdem oraz robotami drogowymi przed samym salonem.
  
 
Dzisiaj rano odebrałam samochód od blacharza (Toyota Wiśniewski - Mościska). Naprawa obejmowała lakierowanie tylnych lewych drzwi bocznych i tylnego błotnika.

Powiem krótko - JESTEM ZADOWOLONY !!!

Oto dlaczego:
- auto było do odebrania dzień wcześniej niż zapowiadali;
- na moje laickie oko naprawa wykonana jest pierwszorzędnie, nie widać żadnych niedociągnięć, lakieru na uszczelkach (tak bywało w Oplu), wszystko dobrze spasowane;
- samochód został dokładnie posprzątany i umyty w srodku jak i na zewnątrz;
- oprócz naprawy blacharskiej zgłosiłem kilka drobnych uwag (regulacja świateł, ciężko działającą klamkę tylnych drzwi, stukającą podkładkę TKP na klapie bagażnika) - wszystko zostało zrobione;
- obsługa była niezmiernie miła i sprawna;

Jeśli chodzi o naprawy blacharskie polecam Toyotę Wiśniewski w Mościskach. Polecam kontakt z Panem Jackiem Rzążewskim.

Podejrzewam, że kolejny przegląd zrobię właśnie u nich

PS
To nie jest reklama, ja tylko zostałem włąściwie obsłużony i chcę być tak obsługiwany w przyszłości.
  
 
nieee.e...... zajac tyklo nie carolina!!!! jakies 2 latka temu zostalem tam potrktowany conajmniej jak jakis smiec! Kurna zapomnialem jak sie nazywal ten palant co ze mna gadal ale naprawde niedobre wspomnienia! Gosc naprawde nie mial pojecia jak rozmawia sie z klientami, gdziekolwiek w europie wyjebalibygo w minutke i nigdy by juz nie pracowal w kontaktach z kliwntem. Texty typu 'moment!' albo 'nie do pana mowie' wtedy tylko mnie zdziwily! Dzis albo bym zaczal sie klucic z jego szefem albo skopalbym mu ryj tak zeby zapamietal jak sie odzywac...

TAKZE PANOWIE CAROLINA JEST DO DUPY, LUDZI MAJA AMATOROW I ZAPOMNIJCIE O TYM MIEJSCU!!

O!!!! wiem jak sie ten sukinsyn nazywal! Pan JABLONKA!!!!! No niech go spotkam gdziekolwiek.... yhh!! skurwiel!
  
 
a może ktoś zna niezły adres we Wrocławiu poza Alan auto?
  
 
Cytat:
2004-02-19 08:48:33, jackal pisze:
Dzisiaj rano odebrałam samochód od blacharza (Toyota Wiśniewski - Mościska).



Znajomy znajomego tez bardzo chwalił Toyotę Wisniewski.
  
 
Potrzebuję dobrego fachowca od skrzyń manualnych, najchętniej DC i okolice. Macie jakieś sprawdzone namiary?

Pozdrawiam
  
 
Witam,
Poszukuje solidnego mechanika w Krakowie lub okolicach.
Na razie z ASO doswiadczenia mam nie najlepsze.
Sowier nie naprawia a wymienia na nowe i zapisy do serwisu jak za PRLu.
U Nowaka lepiej, ale tez jakos nie spieszyli sie z naprawa
(z jednodniowej naprawy zrobily sie 3 dni)... no i ceny ASO troche odstreczaja.
Pozdrawiam.
  
 
Skorzystałem dzisiaj z usług blacharza - lakiernika polecanego w 1 poscie w tym wątku przez Noan-a.
Facet ma zakład i mieszka około 65 km od Warszawy w kierunku na Terespol. Miejscowość Skruda.
Rewelacja.
Takiego fachury ze świeczką szukać i nie znajdziesz.
Facet prowadzi zakłąd z synem, a moim autkiem zajmowali się jak swoim samochodem. Polakierowali mi lusterka, wyglancowali całą karoserię 2 pastami szlifierskimi, załatali wszelkie ogniska rdzy i podlakierowali co trzeba, porobili malutkie naprawy pędzelkiem, zregenerowali progi, podnieśli opadnięte lekko drzwi, poratowali też w sprawie czysto mechanicznej.
Za 6 godzin pracy zawołali ode mnie 130 zł !! sic! Dałem 150.
A dostałem jeszcze w międzyczasie herbatkę z cytrynką, parę kanapek z wiejską szynką i papryką )) Jeszcze mnie przepraszali, że dałem im za mało czasu i że mogłoby być lepiej...

Robią też mechanikę. Można zostawić autko i wrócić do Wawy pociągiem (syn właściciela podwozi na dworzec).

Co do cen, to za polakierowanie lakierem metalic 1 drzwi od Camry i całego dachu = 350 zł (150 zł całe drzwi + 200 zł dach).
Dla porównania w Radomiu np. 700 zł za element !!
  
 
Jeszcze raz ja - dzisiaj miałem komplet usług:

Gaziarz w Warszawie - rewelacja i tanio!!
Facet przejrzał mi instalację, połatał jakieś dziury, które były od nowości w mikserze, podłączył spalinomierz, wyregulował i auto jeżdzi znacznie lepiej niż kiedykolwiek ! Wziął 30 zł... no comments.

Robili już sporo samochodów amerykańskich z silnikami 4-5 litrowymi, Camry i inne z automatem V6, silniki Turbo.
Zakładają najlepszą niezbędną generację - w Camry 2 generacja kosztuje ze zbiornikiem w koło 1700 zł (w 4 godzinki).


Firma się nazywa Alba-Gaz, ul. Al. Prymasa Tysiąclecia 83.
Jadąc Wolską w kierunku Ożarowa skręcamy w lewo w Ordona (1 światła po skrzyżowaniu z wiaduktem) i szukamy po lewej stronie wjazdu do PHU Wola (teren hurtowni spożywczych). NA terenie hurtowni pierwsza w lewo i do końca - różowy garaż.
Telefon - (22) 862 48 64

Polecone przez mojego nowego, również rewelacyjnego mechanika, jako goście od trudnych przypadków. 2 braci, straszne mruki, dużo z nimi nie pogadacie, ale wiedzą co robią.
  
 
godny polecenia warsztat w Gdyni na Dickmana 39 ;połatał moją Carolinę bardzo solidnie za umiarkowany kesz, przy okazji gratis mały przegląd układu kierowniczego, hamulce, wtryski.
  
 
Cytat:
2003-12-02 22:26:54, CamryMan pisze:
Serwis Lexus & Toyota (nieautoryzowany)
Warszawa (Białołeka), ul.Anilinowa 4 -
tel (22) 6147695

Od 14 lat naprawiaja wszystkie Toyoty i Lexusy. Serwisuje u nich samochody od 8 lat i jestem bardzo zadowolony. Ceny czesci oryginalnych maja 10% do 15 % nizsze niz w ASO. Ceny przegladow tez sa smieszne. Warsztat nie wyglada za okazale ale za to jest dobrze wyposazony i mechanicy bija na glowe tych z ASO (potrafia myslec i nie trzeba wszystkiego pokazywac palcem). Co do wiarygodnosci serwisu to wystarczy podjechac i zobaczyc ile Lexusow stoi na placu i czeka na serwis. Klienci przyjezdzaja z calej Polski.Trzeba sie wczesniej umawiac telefonicznie.



Potwierdzam. Za Waszą namową byłem tam dzisiaj z awarią czujnika spalania stukowego. Trafić trudno, bo uliczka nieduża i żadnej tablicy reklamowej, ale było warto. W ciągu niecałej godziny znaleźli uszkodzenie przewodu czujnika (z Toyota-Bielany odjechałem wcześniej z kwitkiem), zmienili płyn we wspomaganiu, silentbloki przy stabilizatorze i nasmarowali przegub w układzie kierowniczym.
Przyjazna obsługa i TANIO! a jak Kaczor wybuduje Most Północny to będzie nawet blisko.