Serwisy,warsztaty sklepy.....czyli co gdzie robić i kupować - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeżeli szukacie serwisu (warsztatu) w Łodzi to proponuję stronę pogwarancyjni.pl Jest na niej wyszukiwarka niezależnych serwisów specjalizujących się w naprawach wybranych marek. Dodatkowo można umówić się z serwisem za pomocą strony, dzięki temu zyskuje się dostęp do historii napraw samochodu.
  
 
Cześć,
Jestem tu nowy, to się od razu witam.

Poszukuje mechanika w okolicach Żory/Rybnik/Jastrzębie, który pomoże przy RAV 4 2.0 VVTI automat (2005). Silnik faluje i gaśnie na wolnych obrotach. Wcześniej świeciła się kontrolka CheckEngine i SRC VST ale musiałem wyjąć akumulator i kontrolka zgasła ale od tej pory wszystko się zaczęło. Poza tym wszystko jest ok. Żadnych spadków mocy czy wzrostu spalania (chociaż zacząłem podejrzewać, że to KAT).
  
 
Szukam jakiegoś dobrego serwisu toyoty okolice Żywca /Bielska Białej/ Wisły..
  
 
Nie radze robić cokolwiek w Toyota Mir-Wit Sp. z o.o. Naprawy blacharsko - lakiernicze w Olsztynie, Bardzo ładnie moją gadane tylko późnię nikt nie przyzna się do błędów udowodnia że tak zawsze się robiło się. Jednym słowem one samy nie wiedzą jak prawidłowo naprawia się samochód. Mnie na przykład krzywo wkleili szybę czołową i stwierdzili że wszystkie szyby tak wklejone.