Spot w Bydgoszczy - NOWE POMYSŁY:-)) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-11-27 17:52:42, kaovietz pisze:
OK,wstępnie data jest ustalona - 14.12(niedziela).
Mam jeszcze taką koncepcję - skoro ma być ognisko klubowe to nalegam na przybycie na spot ze swoimi szanownymi małżonkami/dziewczynami .Może jakoś wytrzymają z nami te parę godzin ,a atmosfera będzie jeszcze sympatyczniejsza.Także tu apel do naszych Pań - naprawdę nie jest aż tak nudno jak może się Wam wydawać! .
Jeśli ktoś byłby chętny to możemy równiez zorganizować INTEGRACJĘ w sobotę, aby wypite piwko jeszcze bardziej zwarło nasze szeregi .Pozdrawiam,Kao.



14.12 jak najbardziej - potwierdzone zresztą dziś na "mikro spocie" w Bydzi z Kaovtzem.

Małżonka moja Emilia na pewno chętnie ze mną pojedzie.

Chętnie byśmy nawet przyjechali już w sobotę, ale nie wiem czy będzie co zrobić z Kluchą (to ta w Avatarku )

  
 
O której godzinie planujecie ten spocik?
  
 
Myślę,że tym razem o 11, czyli godzinkę wczesniej niż tradycyjnie,pasuje Wam?
  
 
No nawet
O 9-tej by się wyjechało to w sam raz.
  
 
Cytat:
2003-11-27 23:32:56, Quattro pisze:
BTW: Nie wiem czy wpadnę mam w niedzielę, mam zjazd na uczelni... i pokłóciłem się ze starymi = szanse na dostanie wozu < od szans na wygraną w Totka. Idę zagrać.



Pozdrowiłem=Obtrąbiłem i pomachałem zielonej 132 dzisiaj około 11.20 w okolicach Poligonu
Nie byłem pewien czy to Ty, ale zaryzykowałem
Auta byłem pewien - w końcu aż tyle zielonych 132 nie jeździ po Toruniu z toruńskimi blachami
  
 
Cytat:
2003-11-27 23:16:01, Race_D pisze:
To jest wariant pesymistyczny, zwany też "mocno przepisowym" lub "zpostojowym"



Rozumiem
  
 
Cytat:
2003-11-28 12:33:05, kaovietz pisze:
Myślę,że tym razem o 11, czyli godzinkę wczesniej niż tradycyjnie,pasuje Wam?



Nie ma porblemu - byle nie wcześniej niż o 8 rano

Potrzebny byłby jeszcze punkt zbiorczy? Może stacja paliw przed wjazdem do Bydgoszczy? Parking Makro? Galerii Centrum?

Kto jedzie z Torunia?
Jedziemy grupą czy solo?

Pozdrawiam,
Tomek
  
 
Jakaś mapka bedzie chyba?
Żebyśmy nie jeździli w kółko jak w Wawce w drodze na Żerań
  
 
Mam nadzieję, że uda mi się pojawić na tym spociku, lecz niestety nie mogę obiecać z góry, gdyż wszystko zależy od tego jak mi się wszystko ułoży z czasem oraz czy będą ewentualnie nieprzewidziane problemy (mam nadzieję, że nie).
  
 
Cytat:
2003-11-29 10:28:59, Jeff_Colby pisze:
Mam nadzieję, że uda mi się pojawić na tym spociku, lecz niestety nie mogę obiecać z góry, gdyż wszystko zależy od tego jak mi się wszystko ułoży z czasem oraz czy będą ewentualnie nieprzewidziane problemy (mam nadzieję, że nie).



Znowu sie wykrecasz ???

Oj nieładnie ...

A swoją drogą wypowiedz Jeff'a jest iście dyplomatyczna,godna naszych polityków. Niby cos napisał a nic z tego nie wynika
  
 
Zatem tak:
-na brać toruńską czekam od 10:15-10:30 na stacji Petrochemii(tam gdzie zwykle spotykaliśmy się przed spotami w Bydgoszczy)
-dla jadących od strony Trójmiasta(mam nadzieję,że takowi będą,danield trzymam za słowo ) będę czekał na stacji Petrochemii na wlocie do Bydgoszczy od strony Gdańska.Stacja jest na rozwidleniu dróg w miejscowości Osielsko.Godzina 10:45-11:00.
Jeżeli ktoś nie zdąży dzwonić na komórkę Tel.w profilu.

Dokładne miejsce spotkania to leśny parking na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku,Myślęcinek k/Bydgoszczy.Postaram się jeszcze zrobić jakiś plan dojazdu bardziej szczegółowy dla zabłąkanych...

To chyba póki co tyle.Pozdrowionka!
  
 
Jak nic sie nie zesra to będę
Sam prezes mi doradził ze lepiej bedzie jak pojadę do Bydgoszczy



-A ten lofiks w zeszłym tygodniuol
-Tak,tak-jedźmy już na te grzyby

  
 
Cytat:
2003-11-29 16:49:06, danield pisze:
Jak nic sie nie zesra to będę
Sam prezes mi doradził ze lepiej bedzie jak pojadę do Bydgoszczy



-A ten lofiks w zeszłym tygodniuol
-Tak,tak-jedźmy już na te grzyby



Ojoj, nie chcą Cię w Gdańsku? My w każdym razie serdecznie zapraszamy.Z tego co wiem kolega Race_D pracuje już nad mapką ułatwiającą połapanie się w tym wszystkim
  
 
Jak bedziesz czekał przed Bydgoszczą to nie ma problemu z mapką.
W końcu na żywo zobaczę Twoje kombi
  
 
Cytat:
2003-11-27 23:41:32, Lafaar pisze:
, ale nie wiem czy będzie co zrobić z Kluchą (to ta w Avatarku )



Jak nie uda się zorganizować świniaka na ognisko, ...

  
 
  
 
Cytat:
2003-11-29 16:41:49, kaovietz pisze:
Zatem tak:
-na brać toruńską czekam od 10:15-10:30 na stacji Petrochemii(tam gdzie zwykle spotykaliśmy się przed spotami w Bydgoszczy)



Czyli tak: brać toruńska spotyka się na parkingu przed Geantem, wyjazd punkt 10:00, to na 10:15 zdążymy .

A teraz bez jaj. Termin OK, godzina może nawet trochę ze późno. W grudniu dni są króciutkie, a na pełną integrację w niedziele nie ma co liczyć (trza w popierdziałek do pracy ). Zresztą jak zwykle marudzę, dobrze kombinujesz Kao .
  
 
Cytat:
2003-11-29 21:55:18, leon pisze:
Czyli tak: brać toruńska spotyka się na parkingu przed Geantem, wyjazd punkt 10:00, to na 10:15 zdążymy .



Nie przesadzaj Leon... na 10.14 już będziemy

Cytat:
A teraz bez jaj. Termin OK, godzina może nawet trochę ze późno. W grudniu dni są króciutkie, a na pełną integrację w niedziele nie ma co liczyć (trza w popierdziałek do pracy ). Zresztą jak zwykle marudzę, dobrze kombinujesz Kao .



Dla mnie godzina może być wcześniejsza
Tak jak mówiłem byle nie przed 8 rano - inaczej będe musiał wziąć termos z kawą

Kao - dobrze kombinujesz

BTW
Wczoraj integrowałem się z naszymi znajomymi z Gdańska (koledzy z Army Colour Version Poldka ) - w pewnym punkcie nastąił jednak rozłam i Gdańsk poszedł do Blue Velvet a ja z częścią grupy do jedynie ideologicznie słusznego "Kredensu"

Spocik był jak najbardziej niezamierzony - okazało się, że to znajomi znajomej kuzynki mojej dziewczyny

Pozdrawiam Gdańsk
  
 
Cytat:
2003-11-29 20:57:57, leon pisze:
Cytat:
2003-11-27 23:41:32, Lafaar pisze:
, ale nie wiem czy będzie co zrobić z Kluchą (to ta w Avatarku )



Jak nie uda się zorganizować świniaka na ognisko, ...






  
 
może będę... trzymajcie kciuki