Spot w Bydgoszczy - NOWE POMYSŁY:-)) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:

Wczoraj integrowałem się z naszymi znajomymi z Gdańska (koledzy z Army Colour Version Poldka ) - w pewnym punkcie nastąił jednak rozłam i Gdańsk poszedł do Blue Velvet a ja z częścią grupy do jedynie ideologicznie słusznego "Kredensu"

Spocik był jak najbardziej niezamierzony - okazało się, że to znajomi znajomej kuzynki mojej dziewczyny

Pozdrawiam Gdańsk
Cytat:


Jaki ten świat mały
A w Blue Velvet dorwaliśmy stolik
W drodze powrotnej z imprezy było troche jazdy pod prąd orania trawnika i stosowania się do przepisów iż zawsze ale to zawsze jest się na drodze z pierwszeństwem.
  
 
Cytat:
2003-12-06 11:15:55, Quattro pisze:
może będę... trzymajcie kciuki


No mam nadzieje, bo musimy słowko zamienić
  
 
Cytat:
2003-12-06 11:44:40, Lazik pisze:
Jaki ten świat mały
A w Blue Velvet dorwaliśmy stolik
W drodze powrotnej z imprezy było troche jazdy pod prąd orania trawnika i stosowania się do przepisów iż zawsze ale to zawsze jest się na drodze z pierwszeństwem.



Ja tam jednak wolę "Kredens"

Widze, że dojechaliście z przygodami - no ale Poldek, tym bardziej w wersji wojskowej , to twarda sztuka

Będziecie w Bydzi?
  
 
Cytat:
2003-12-01 01:05:17, Lafaar pisze:
Cytat:
2003-11-29 20:57:57, leon pisze:
Cytat:
2003-11-27 23:41:32, Lafaar pisze:
, ale nie wiem czy będzie co zrobić z Kluchą (to ta w Avatarku )



Jak nie uda się zorganizować świniaka na ognisko, ...










Spokojnie, pewnie będzie coś w promocji w okolicznych supermarketach
Klucha jest bezpieczna
  
 
Cytat:
2003-12-06 11:15:55, Quattro pisze:
może będę... trzymajcie kciuki



Czuje, że będziesz nadawał konkurencyjne, wobec Leona i nas wszystkich , tempo dojazdu do Bydzi
  
 
Witam

O której urządzimy wspólny wyjazd do Bydzi?

Może 9.30 - 9.45 na pogadanie sobie i przyjazd wszystkich uczestników - tak żeby mieć ze 20-25 minut na spokojny/ bezmandatowy dojazd?
  
 
Witajcie!
Mam nadzieję,że wszyscy już przygotowani do spotu
Dodam tylko,że zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami będę czekał na załogę toruńską na stacji przed mostem nad Wisłą od ok.10:00 do 10:30.Stamtąd udamy się do Myślęcinka.
Bydgoszcz oraz Ci,którym tak pasuje bardziej spotyka się od 10:45 przy pętli tramwajowej w Myślęcinku.
Nadal nie wiem czy pojawi się Danield, możesz potwierdzić przyjazd?
Do zobaczenia w niedzielę!
  
 
Cytat:
2003-12-09 11:41:29, kaovietz pisze:

Nadal nie wiem czy pojawi się Danield, możesz potwierdzić przyjazd?



Caly czas zastanawiamy sie
  
 
Cytat:
2003-12-09 11:54:22, road_runner pisze:
Caly czas zastanawiamy sie


Nad czym tu się zastanawiać? Takiego spotu w trisiti jeszcze nie mieliście
  
 
Cytat:
2003-12-09 11:54:22, road_runner pisze:
Caly czas zastanawiamy sie



Przyjeżdżaj

Waśnie pomiędzy Bydzią a Toruniem z pewnością nie dotyczą naszego klubu więc nie musisz obawiać się zamieszek i bitew
  
 
To Daniel obawial sie zamieszek
  
 
Cytat:
2003-12-09 21:22:47, t_kucyk pisze:

Waśnie pomiędzy Bydzią a Toruniem z pewnością nie dotyczą naszego klubu więc nie musisz obawiać się zamieszek i bitew


Jeśli chodzi o speedway to ja nadal jestem rasistą . Jednak bitew żadnych nie prowokuje, co najwyżej jak trzeba coś "zamieszać" to mogę pomóc .
W samej Bydzi (przynajmniej wewnątrz klubu) tym bardziej jest spokojnie. Plotki o jakichś "linczach" czy "porachunkach" to zwykłe pomówienia - czymże jest przecież drobne nieporozumienie, dość szybko z resztą wyjaśnione .
Jak to ktoś kiedyś powiedział: przybywajcie!
  
 
witam szanownych kolegow FSO slyszalem o waszym zlocie w Myśęcinku czy mozna sie przylaczyc, lub chociaz popatrzec. Proszę o informację kiedy i gdzie dokladnie macie ten zlot.
pozdr.
  
 
Witamy, witamy!
Jasne,że można nas odwiedzić.Spotykamy się od 10:45 na parkingu przy pętli tramwajowej w Myślęcinku.Później jedziemy na inny parking (troszkę dalej, w lesie).Zapraszamy!
  
 
kaovietz pisze
Cytat:
Witamy, witamy!
Jasne,że można nas odwiedzić.Spotykamy się od 10:45 na parkingu przy pętli tramwajowej w Myślęcinku.Później jedziemy na inny parking (troszkę dalej, w lesie).Zapraszamy!



świetnie tylko napiszcie kiedy w jaki dzien jezeli to przypada na 14.12.2003 to moze dolaczymy do was (tzn brać klubowa OKP)
pozdr.
  
 
Cytat:
2003-12-10 20:14:35, wojciechb pisze:
świetnie tylko napiszcie kiedy w jaki dzien jezeli to przypada na 14.12.2003 to moze dolaczymy do was (tzn brać klubowa OKP)
pozdr.


Wszystko jest napisane wyżej
  
 
ok chlopaki 14.12.2003 (niedziela) dołączymy do Was. Miliśmy spocik umówiony na 15:00 ale jak wstaniemy wcześniej to nic nam się nie stanie. Postaramy się dotrzeć punktualnie na 10:45. Nie będzie nas wielu bowiem brać klubowa z bydzi jest niezbyt liczna a swoją obecność zadeklarowały cztery osoby. Tak więc w niedziele pierwszy w histori spot FSO-OKP 2003 - początek godz. 10:45.
Do zabaczenia w Myślęcinku.
pozdr.
  
 
hmm.. Panowie, mam pytanie. Kto s Torunia jedzie, i w ogóle kiedy jest wyjazd no i jeżeli byłaby taka możliwość to z kim mógłbym się zabrać?
  
 
Cytat:
2003-12-11 20:49:53, czeczun pisze:
hmm.. Panowie, mam pytanie. Kto s Torunia jedzie, i w ogóle kiedy jest wyjazd no i jeżeli byłaby taka możliwość to z kim mógłbym się zabrać?




Jadę z Torunia - możesz się zabrać do Bydzi ze mną
Będzie jeszcze moja Dziewczyna, także zostaje Ci miejsce na tylnej kanapie

Na pewno będe wracał spowrotem do Torunia około 17, nie później.

Pozdrawiam,
Tomek
  
 
Niestety nie wiem czy będę miał czym przyjechać na spot. Nie czy zdąże naprawić mój samochód, a jeśli nie to nie wiem czy będę mógł pożyczyć Poldka kolegi.. Mało tego nie wiem CZY WOGÓLE będę mógł przyjechać bo istnieje możliwość, że nie będę mógł