Spot w Bydgoszczy - NOWE POMYSŁY:-)) - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fotki pooooszły Miłego oglądania.
  
 
Ciekawie sie prezentuje czerwony MR
  
 
Heloł heloł pszczółki moje kochane z FSO fotki dostałem dzięki są zajebiste a najbardziej ta kidy mnie pchacie bo wysiadł mi akumulator bez przygód było by nudno. Są jeszcze fotki u nas na stronie niestety nie umiem podać do nich linka w każdym razie jak chcecie je obejrzeć to wejdźcie na nasze forum wybierając je z Waszej strony (przejdx do forum - czy coś takiego) lub pod adresem www.opelklub.pl na forum wątek nosi tytuł KUJ. POMORSKIE ------- SPOTKANIA OKP.
pozdrawiam i do zobaczenie mam nadzieję że wkrótce
  
 
OK, żeby nikt nie miał problemów podam kilka linków .

KUJ. POMORSKIE ------- SPOTKANIA OKP - temat o zlocie (razem z fotkami) na forum OKP

Strona WWW OPEL KLUB POLSKA - ja tam nic o tym spocie nie znalazłem ale może dlatego że późno już i zmęczony jestem...

podro
Race
  
 
race_d pisze:
Cytat:
OK, żeby nikt nie miał problemów podam kilka linków .

KUJ. POMORSKIE ------- SPOTKANIA OKP - temat o zlocie (razem z fotkami) na forum OKP

Strona WWW OPEL KLUB POLSKA - ja tam nic o tym spocie nie znalazłem ale może dlatego że późno już i zmęczony jestem...




rzeczywiście z tego linka nie widać wszystkich wątków trzeba wejść chyba bezpośrednio ze strony czyli kliknąć na link strony ze strony wybrać forum i poszukać wątku o ww podanym tytule pozdr.