Grudniowy spot w Łodzi - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak?? A na jakim wydziale studiujesz??
A wracając do tematu myśle, że specjalnie dla Ratmana możemy sie spotkać o 12.
Tak więc spotykamy się 14.12.2003 o godzinie 12??
  
 
No mnie niestety nie bedzie zajecia + robota Udanego spotakania i jeszcze wiecej osob niz ostatnio Wam zycze
  
 
Hyhy. Tak sobie tutaj wszyscy mówią że miejcówka taka jak zwykle, ale ja np. nie wiem gdzie ;] a chętnie bym przyjechał. Więc może jakiś namiar.
  
 
ul. Wycieczkowa Łagiewniki parking niedziela 14-tego godz. 12-ta, myślę że ustalone i można wpisać do terminarza spotów
  
 
Ja też wpadne.
  
 
Mechaniczy
  
 
Przyjechałbym na s z kolei spot ale nie na 12... 14 była Ok ale tu ktoś namącił widzę....
  
 
Słuchajcie - jezeli wielu osobom ni epasuje godz 12 to nie ma sprawy - i tak wpadłbym dosłownie na chwile na tą 12 - tak ze czujcie sie uspraiedliwieni i umawaijcie sie na 14 - Miło ze ktoś chciał sie dopasowac do mnie ale .. I tak 12:30 musiałbym ruszac
  
 
W zapowiedzi jest już godzina 12 wiec musi juz teraz tak zostać 1. A przecież o 14 moze jeszcze bedziemy.
  
 
niestety nie bedzie mnie na najblizszym spociku. Ale zycze wszystkim dobrej zabawy.
pozdrawiam
cybertec
  
 
Ja tez sie pisze na niedziele


PS
Ktos z pojawiajacych sie na spocie ma centralny zameczek ? i bedzie mogl podpowiedziec gdzie zamontowac silowniczki ???
Bede mial ze soba wiertareczke hehe Wole to zrobic pod okiem juz doswiadczonego a nie wiercic 10 otworow zaczym zacznie dzialac cala instalacje pociagne jutro zostanie tylko zamontowanie silownikow .
Pomozecie... ?
  
 
Pomożemy ale ekspertem od zamków jest Kordek którego dawno nie było na spocie
  
 
Oj dawno dawno
Chyba juz ma za daleko na wycieczkowa
  
 
Ja mam centralke(tzn Yaros) i z jak tylko bedziemy potrafili to pomozemy Ci.

P.S. Orion o ktorej wyjezdzasz??
  
 
ja bede jechal z rudy wiec raczej sie nie spotkamy a dopiero na wycieczkowiej . od rana walcze z alarmem bo dzis 1:0 dla niego nawet nie zdarzylem zalozyc okablowania do centralki ale silowniki chce jutro zalozyc
  
 
Postaram się przyjechać i siłowniczki zamontujemy.
W ogóle to sie stęskniłęm za Wami i przyjadę. (jak tylko znajdę) i pokażę Wam most ze stabilizatorem w roverku
  
 
czy ktos sie wybiera na spocik ?
Bo na widzewie pada i nie wiem czy woogole ktos przyjedzie ?



  
 
Właśnie sms-em zapytałem o to samo Yarosa i Kicię .... jak się wybiorą to ja raczej też
  
 
No i po kolejnym spocie. Frekwencja nie zadużą ale jak zawsze atmosfera była gorąca chociaż pogoda nie była zbyt ładna.
  
 
To co - planujemy własny spot styczniowy czy podłączamy sie do środkowopolskiego ??