TROJMIASTO-nastepny wspolny zlot - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapomniałem oglądać panoramy
Ale już ustawiłem przypomnienie na wieczorne wydanie
  
 
Równiez wielkie dzięki za przybycie!!! Naprawde super sprawa taki zlot!!!

Do zobacznia na kolejnym - moze przekroczymy magiczna liczbe 100 aut (dzisiaj bylo nas ok.90).
  
 
Cytat:
2003-12-21 21:35:02, Leszek_Gdynia pisze:
moze przekroczymy magiczna liczbe 100 aut (dzisiaj bylo nas ok.90).


A Prezes martwil sie o frekwencje jakby przyjechal to by zrobil o takie oczy
  
 
No jak by każdy miał takie podejście jak G to na pewno by był problem z frekwencją
Spokojnie następną razą przekroczymy setkę aut

BTW:gdzie można obejrzeć grupowe zdjęcie sprzed UW?
  
 
Cytat:
2003-12-21 18:17:50, road_runner pisze:
I w Panoramie nas pokazali




Te barany w wieczornej panoramie już nie pokazali tego materiału
  
 
Cytat:
2003-12-21 17:50:20, road_runner pisze:
Prezes pokpil sprawe i jeszcze probowal zla pogoda zniechecac


Cytat:
No jak by każdy miał takie podejście jak G to na pewno by był problem z frekwencją


Sorry panowie ale już w pierwszym poście tego wątku zaznaczyłałem że ten termin jest nie na rękę mi także proszę zejść ze mnie.
Cieszę się że przynajmniej Wy się dobrze bawiliście
  
 
Frekwencja byla piekna - biorac pod uwage Swieta i pogode.
Bylo bardzo milo.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Owszem zlot udany pod wzgledem frekwencji, ale zero atrakcji. Kilka ciekawych autek np zaporozec w idalnym stanie , warszawa szkoda ze nie bylo zadnej skarpety.
  
 
Zgadzam sie. Atrakcyjność na poziomie zero, ale sukcesem jest zebranie wszystkich w jednym miejscu. Moze z tego cos wyjdzie.
  
 
Cytat:
ale sukcesem jest zebranie wszystkich w jednym miejscu


I to sie nazywa potega medium zwanego internetem
  
 
Malkontenci - bylo pare ciekawych autek-okazow.

Adamus
  
 
No , no , nie narzekajcie, fajnie bylo.
Prosze jesli macie jakies fotki wyslijcie mi na maila franc80@go2.pl
z gory wielkie dzieki.
  
 
Ja nie jestem malkontent, ja jestem optymista. Zobaczycie, że za pare lat ludzie beda narzekać na ogrom atrakcji. Nie odrazu Kraków zbudowano.
  
 
Ja nie uważam że nie było atrakcji.
Jak dla mnie dla samego zaza warto było przyjechać
  
 
Trochę zdjęc pojawiło sie na stronie skody
Dużo nie jest,ale zawsze coś i ma byś więcej
  
 
Jutro wyruszam do Tczewa,a we wtorek chcemy wraz z Agą odwiedzić Gdańsk.Może jakiś spocik mały?
Mam nadzieję,że assistance nie będzie potrzebne
  
 
Dzisiaj wtorek,ciekawe czy Kaovietz sie odezwie
  
 
Kaovietz się odzywa dopiero dziś A więc po kolei.Całą trasę (łącznie 400km) pokonałem absolutnie bezproblemowo.Po ostatniej regulacji gazu byłem mile zaskoczony osiągami Fiacika.Na obwodnicy Świecia ustanowiłem nowy rekord prędkości dla kombika-150km/h .Z Bydgoszczy do Tczewa(140km) dotarłem dokładnie w 1h40min.We wtorek uderzyliśmy na Gdańsk,aczkolwiek w godzinach przedpołudniowych.Tradycyjnie zwiedziliśmy Starówkę,a następnie plażę w Brzeźnie.Największym przeżyciem było odkrycie w gdańskiej zbrojowni dyskontu Edeka-a fuj!!!Profanacja!.Było zimno ale fajnie.Nie opieprzajcie mnie,żem się nie odezwał-obiecuję Was niebawem odwiedzić na jakimś spociku.Niestety udowadnianie kierowcom zachodnich fur nienajgorszych osiągów Fiacika odbiło się spalaniem-11.5l/100km,jednak przy skrzyni 4,zimie,zrobieniu wilelu km po Trójmieście i stylu jazdy nie wydaje mi się aż tak złym wynikiem.
Pozdrawiam klubowych Pomorzan,kao.