SPOT - Gdańsk, (14.XII) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nooooo...

A mnie nie bedzie

No...moze wpadne...ale innym autem...ale to jest 1%
  
 
Pogoda nie rozpieszcza co prawda (mrzawka) ale za to jest wyjątkowo ciepło jka na grudzień (+ i bezwietrznie także myślę że pojawi się wielu klubowiczów w samo południe.

Jeżeli bedzie wciąź padać to mamy plan B czyli ALFA CENTRUM
  
 
Jaka mrzawka slonce swieci
  
 
Cytat:
2003-12-14 10:37:34, Skora pisze:
Jaka mrzawka slonce swieci


rzeczywiscie zrobiła się piękna wiosenna pogoda , za 42 minuty jestem na pasie
  
 
Keen znowu mnie zaskoczył
  
 
A ja dalem ciala - woda zalala mi lazienke, lazienke sasiada, przedpokoj sasiada i piwnice

Czy tak mialo byc?

Przepraszam
Adamus

  
 
To niedobrze same straty...

A wogóle to był ten typ z DB?
  
 
Cytat:
2003-12-14 16:47:11, danield pisze:
A wogóle to był ten typ z DB?


Podobno byl
  
 
Spot pomimo tego że miał charakter "pogawendkowy" cieszył się dużą frekwencją - 8 polonezów + 6 DF, z niespodzianek to obecność niezmordowanego Keena z Ostrowca - po raz czwarty zresztą w Gdańsku, przecież ma blisko (500 km w jedną stronę), po drugie mamy kombi w trójmieście - jak dojeżdżał na pas w pierwszej chwili myślałem że Mach
drugą część spot spędziliśmy na parkingu w Alfa Centrum, niestety po godzinie słonecznej pogody zaczęło padać

redaktor DB był i będzie również za tydzień - mam nadzieje że Adamus do tego czasu łazienka wyschnie - a na poważnie to wyrazy współczucia

  
 
Cytat:
2003-12-14 17:33:30, GDA pisze:
po drugie mamy kombi w trójmieście - jak dojeżdżał na pas w pierwszej chwili myślałem że Mach


Ale w przeciwienstwie do Macha nie mial trumny na dachu
  
 
A z tym redaktorem z DB to już cyklicznie bedzie nas odwiedzał?
Musisz mieć niezłe chody w tej gazecie
  
 
...... Bo Keen z Barbi lubi zaskakiwać
Adamus dałeś plame bo w końcu nie widziałeś mojego bolida (może to dobrze bo Cupetki rdza nie zaatakuje przed zimą )
No a w domu byłem 15-XII o godz. 6.40. W sumie zrobiłem 1650 km. Średnie spalanie na całości trasy wyszło niecałe 10,6 l/100 km LPG , 400 ml oleju / 1500 km oraz 1l kawy na 3 h (tylko dla kierowcy bo nawigator troche spał ) . Test na trasie polonez przeszedł celująco (jak na polski nie nowy samochód). Musze jeszcze tylko popracować nad fotelami bo mnie d... do dzisiaj boli. To był ostatni spot w tym roku na jaki sie wybrałem bo teraz musze sobie nowe zimówki zapodać. Tylne już kupiłem a przednie może w piątek jak wezme zasiłek.
  
 
Cytat:
2003-12-17 15:57:54, keen pisze:
(...)może to dobrze bo Cupetki rdza nie zaatakuje przed zimą



Już za późno...
  
 
Keen:
dalem doslownie plame!
Zaluje, ze nie widzialem Twojego wehikulu, ale next-razem na pewno sie uda.

Pozdrowka
Adamus

PS
Rdzy obiecalem juz ciezkie czasy w przyszlym roku
  
 
Gdzie fotki i relacja ze spotu prezes
  
 
Już w tej sprawie monitowałem...
Czeka na zdjęcia i wtedy będzie relacja
  
 
No to wyglada na to ze Korek sie ociaga z wyslaniem fotek
  
 
Fotki z 14.12 sa własnie przerabiane na rozmiar mozliwy do przesłania. Mamy szczęscie, że mój adiutant jest kumaty w komputerach.
  
 
Czyli możemy w najbliższym czasie spodziewać relacji na stronie