DOLNOŚLĄSKIE ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja w sobotę kończe robotę o 18.00 wię do wrocka mam 70 dyszek to dopiero mogę być koło 20.00 na miejscu.ale oczywiście nie ma co czekać na jednego więc moge się spóznić toz. jak jest więcej osób to zaczynajcie bezemnie ja się postaram dojechać.Ale za to niedziela wolna jest!!!Ewentualnie inne terminy.A może by w JAWORZE to ładne miasteczko? i gospodarz jest co wy na to.Oczywiście Wrocek mi odpowiada.
  
 
Jawor jak najbardziej tylko ze tak akurat sie sklada ze w sobote i niedziele jestem we Wrocku dlatego mi pasi wroc. A tak w ogole to w Lubinie jestem codziennie - pracuje przy szybie zachodnim
  
 
WITAM PANOW
SORKI ZE MNIE TYLE NIE BYLO ALE MAM STRASZNIE NAPEITY PLAN I JAKOS TAK NIE MIALEM CZASU, A POZATYM TO ASTI MI ODMOWILA I SILNICZEK NIESTETY MOSIAL ISC DO REMONTU

CO POWIECIE NA SPOTKANIE SIE W SOBOTE 27. 12 WE WROCKU MIEJSCE TO ZNAJDE TYLKO KTOO MA CZAS I OCHOTE BO PRZYDALO BY SIE SPOTKAC W TYM STARYM ROKU
TRZEBA TO ZORGANIZOWAC RAZ A DOBRZE BO JAK TAK DALEJ POJDZIE TO NIGDY SIE NIE SPOTKAMY
CZEKAM NA INFORMACJE OD WAS
POZDRAWIAM
  
 
juz raz udalo mi sie zorganizowac jeden mini zlocik we wrocku ale frekwencja i zainteresowanie bylo slabe... dolnoslazacy sa strasznie zapracowani
moze teraz cos sie uda sklecic, zobaczymy, ja nigdzie nie wyjezdzam wiec w zasadzie pasuje mi kazdy termin-no chyba ze mi cos wyskoczy...ale wstepnie w sobote mozemy sie juz ustawiac, np na godz ok. 12-14? (zeby widno jeszcze bylo, fotki i te sprawy...
  
 
WITAM
MOZE SPOTKAMY SIE 27,12 TO JEST W TA SOBOTE
PROPONYJE TAK OK 17 NA PLACU PRZED AKADEMIA EKONOMICZNA (UL SLEZNA ) A POTEM MOZEMY POJECHAC DO JAKIEJS KNAJPKI I POGADAC A W KONCU SIE POZNAC
CO WY NA TO ?
KTO JEST CHETNY TO PROSZE O ODPOWIEDZ I JAKA GODZINA WAM ODPOWIADA
  
 
NA OGOLNYM NAPISALEM ZE OK 17 ALE DAB MA RACJE IM WCZESNIEJ TYM LEPIEJ
TAK WIEC KTO JEST CHETNY TO CZEKAMY
  
 
Hej dolnoślązacy jestem chętny, o ile można przyjechać obitym samochodem to piszę się na tą imprezkę. Ostatnio u mnie było strasznie ślisko i wiecie jak to jest z tymi jesionami przy drogach. Wlazł mi taki na drzwi i jeszcze lusterko połamał.
pozdro
  
 
TO JEST JUZ JEDEN I JESZCZE DAB SIE PISZE ALE MOZE PRZELOZYMY GODZINE NA 12-14 BO BEDZIE JASNO I MOZNA ZDJECIA POROBIC
  
 
Witam!
Termin 27 pasuje mi jak najbardziej,tylko gdzie?
totalnie nie znam Wrocawia wiem jedynie gdzie są Centrum Bielany
  
 
to jest nas 4
a gdzie reszta????????????????????????
eloy jak cos to ja cie pokieroje to sie nie martw bo ja mieszkam niedaleko bielan to wyjade po ciebie
  
 
co jest nikt wiecej nie chce
na razie jest nas czterech i moze jeszcze moj kumpel ktorego werbuje
ale to mmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllooooooooooooo
  
 
Cytat:
2003-12-23 13:34:32, rafalmatysiak pisze:
co jest nikt wiecej nie chce
na razie jest nas czterech i moze jeszcze moj kumpel ktorego werbuje
ale to mmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllooooooooooooo


skad ja to znam....
a w dodatku swieta ida..ludzi tu malo....za pozno zaczela sie nagonka
  
 
Cytat:
2003-12-23 13:34:32, rafalmatysiak pisze:
co jest nikt wiecej nie chce
na razie jest nas czterech i moze jeszcze moj kumpel ktorego werbuje
ale to mmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllooooooooooooo


skad ja to znam....
a w dodatku swieta ida..ludzi tu malo....za pozno zaczela sie nagonka
  
 
No to spoko
  
 
Oby tylko pogoda dopisała!
Mam do Wrocka kawałek drogi
Jedna nitka na autostradzie tylko czynna,ale jak nie będzie na niej lodu to się zjawię
  
 
ok eloy
jak bedziemy dokladnie wiedziec to sie ustawimy bo jak na razie to tylko nas czterech sie pisze
ale jak ci to nie przeszkadza to i tylu wystarczy
  
 
Przepraszam ale dlugo nie zagladalem. 27 sobota mi pasi tylko dajcie znac gdzie i o ktorej (byle nie za wczesnie musze sie wyspac).
  
 
spiochu jeden o 14 powiedzmy
  
 
spiochu jeden o 14 powiedzmy
  
 
TAK WIEC ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHETNYCH W SOBOTE NA PARKING POD AKADEMIA EKONOMICZNA NA UL ŚLĘŻNEJ (TZW.WZGORZE GOMULKI) O GODZINIE 14
JAK BY CO TO PODAJE NR DO SIEBIE 604077038
POCZEKAMY DO OK 15 A POTEM GDZIES JEDZIEMY
POZDRAWIAM