POLECAM/NIE POLECAM - czyli nasze warsztaty, sklepy, szroty. - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-11-02 14:15:44, maxam pisze:
Elektrovolt - Duchnicka rog Przesnyskiej - Warszawa. za zrobienie alternatora z wymiana regulatora napiecia, dekla, i wirnika 250 zeta. szybko i fachowo - gwaranacja 6 m-cy



Elektrovolt - ul. Duchnicka róg PrzAsnyskiej - Warszawa ( przy cm. powązkowskim )

!! POLECAM GORĄCO !!

Byłem i potwierdzam, iż wszystko fachowo i szybciutko także w miare tanio, nie działała mi lampka w samochodzie w dachu, awaryjne, stopu oraz nawiew ... ze wszystkim panowie uporali się w niecałą godzinkę a ja zapłaciłem 80,- . Naprawde wszystko super
  
 
Bardzo polecam warsztat w Warszawie

Specjalistyczna Stacja Obsługi Hyundai

01-755 Warszawa
ul. Krasińskich 41 b
tel/fax 663-30-62
GSM 0-602-336-113

Doświadczenie ASO, ceny konkurencyjne.

Naprawdę bardzo miła i fachowa obsługa.

Wszysko o czym piszą na ich stronie jest zgodne z prawdą:

http://www.hyundaisitnik.pol.pl/index.html

Mój Hyundai scoupe miał falujące wolne obroty często na pograniczu 500, dławił się, gasł, nie przyspieszał-masakra
Komputerowa diagnostyka silnika nic nie wykazuje. Stawiają na czujnik wolnych obrotów (ale bez chamskich kitów żę muszę wymienić tu i teraz). Naprawili wszystko co mogło wywoływać podobne objawy.
Pomogło, ale jeźeli to faktycznie czujnik to zapraszają ponownie.
Przy płaceniu policzono tylko za diagnostykę 65 pln.
W momencie kiedy szef nie miał wydać bez niczego powiedział 50 pln! Miło się jeszcze rozmawiało przez 0.5 godz o innych dolegliwościach Hyundaii, częściach, rynku motoryzacyjnym itp.

Jestem bardzo zadowolony i naprawdę bardzo polecam każdemu!


  
 
Myslę że mogę polecić pana Artura Bajera z firmy "Bajmax", ma swój warsztat na ul. Myślenickiej 103 w Krakowie, tel: 012 654 40 10.
Jak miałam kłopoty w akumulatorem, dokładnie badali sprawe ale aparatura nie wykazała żadnego poboru prądu więc kupiłam nowy akumulator (stary był chyba podmieniony bo nie było na nim żadnych danych, nawet daty produkcji), niestety po ostatnich mrozach kiedy samochód stał kilka dni rozłądował sie do cna znowu.....Pan Bajer przyjechał, auto zholował do warsztatu, naładował akumulator, posprawdzał co trzeba i chyba jednak alarm był przyczyną całego zamieszania. Za to nie wziął ani złotówki bo jak stwierdził nic nie zrobił ))
  
 
Warszawa Carman na Sikorskiego (heheheheheh ) choć to miejsce raczej do wymiany oleju no klocków góra ..to jednak chłopaki sprawnie i dobrze poradzili sobie z wymiana łozyska przód w coupe a jest to niezła zabawa i co najlepsze 110 zeta...dla porównania serwis 250, Shell 150...srednia cena 200. Na deser w serwisie za wjazd na podnośnik i sprawdzenie 60 zeta w Carmanie gratis bez gwarancji ze do nich wróce.

Z innej beczki koleżanka ma przeboje z ASO Hyundaja na Hynka w Warszawie, kupiła nowego Getza z wystawy ... ma chyba z 5k km przejechanych i własnie ASO stwierdziło cytuje "ma pani dziure w chłodnicy" wymiana z częściami 1200 pln ...napisze co dalej zastanawiam sie jak sobie mozna zrobić dziurę w chłodnicy nie mając wypadku a nawet stłuczki.
  
 
Cytat:
2004-04-25 22:52:21, Artiro pisze:
Hello. Polecam: 1. ASO Mitsubishi na ul.Szyszkowej, maja czesci do H. i naprawy pogwarancyjne, mieli kiedys autoryzacje Korei. Ogolnie ceny nizsze, mila obsluga. 2. Pana Staszka z ASO na Plkuskiej, mozna z nim sporo pogadac, nie probuje wciskac niepotrzebnych napraw. Nie polecam: Mlodego,ale siwego mechanika z Olkuskiej.Myli sie w prostych naprawach. 3. Mc Waldi ul. Szczotkarska 74(Yelonky)- mechanik z zamilowania, lubi wyzwania.Zasadniczo od ukladow paliwowych, ale naprawi prawie wszystko i b.tanio. Jednym zdaniem: Jechac pogadac ze Staszkiem, a jak juz trzeba to naprawiac u Waldiego albo na Szyszkowej. Pozdro


Dzięki CI dobry człowieku za dobre słowo o naszym serwisie. Przeażnie cieszymy się że nie ma złych opini.
  
 
Zauwazyłem mały bład w adresie serwisu podanego przez air23 , a dokładnie nazwa ulicy:

Serwis samochodów Japońskich i Koreańskich


Michał Sitnik
01-755 Warszawa
ul. Krasińskiego 41 b.
Tel/Fax (022)663-30-62 ; 669-00-20
GSM.0-602-336-113

pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: wlodek64 dnia 2005-03-19 21:44:19 ]
  
 
Ja polecam firme EHA-POL. Zajmuja sie roznymi samochodami, ale ich plusem, oprocz dobrej roboty, jest to ze maja poza stacja obslugi jeszcze kilka sklepow z czesciami i nigdy nie bylo problemu ze znalezieniem jakiejs czesci do mojego Pony. No a do tego maja mieszalnie farb jakby byla komus potrzebna i sklep z rowerami. Ceny sa calkiem dobre, ale tego juz nie moge oceniac bo mam robione zawsze po znajomosci z wlascicielem firmy, wiec nie wiem jak to jest normalnie, ale zawsze mozna zadzwonic i spytac.
Tu jest link do ich strony ---> EHA-POL
  
 
heja

Panowie - zrobilem tam szybke przednią pasażera - SZYBKO-TANIO-SOLIDNIE-MIŁO.

Koledzy-po-ostatnim-spocie-warszawskim wiedzą o co chodzi, zdecydowanie polecam ten warsztat, zreszta jest to "byłe" ASO a ceny i oferta konkurencyjna i miła.

pa
pawson

---

Pan
Michał Sitnik
01-755 Warszawa
ul. Krasińskiego 41 b.
Tel/Fax (022)663-30-62 ; 669-00-20
GSM.0-602-336-113

http://www.hyundaisitnik.pol.pl/html/sklep.html


  
 
Polecam:
Tadeusz Machut
Łódź ul. H.Ordonówny 3 (od Lodowej)
  
 
POLECAM
AutoRadzik
Łódż ul. Zbąszyńska
tel 604555373

zawieszenie i silnik w jednym palcu
  
 
Polecam warsztat p.Darka Miśka z Katowic dobry fachowiec zna się na rzeczy ceny jak dla mnie przystępne no i czas wykonania naprawy expresowy, autem poruszam się w pracy więc samochód musi być sprawny i dzięki panu Darkowi tak jest.



Polecam Gorąco
Dariusz Misiek
ul.Sienna Katowice
  
 
Tak jak pisałem witając się, kupiłem żonie ATOSa z X 1999.
I teraz o doświadczeniach warsztatowo-serwisowych:

1) przegląd komisowy w ASO na Hynka
mechanik zdawał się być w miarę kompetentny ale w biurze ogólny bajzel i fatalna organizacja. za 30 minut czekania i 30 min oglądania wzięli 199 PLN

2) naprawa "wynalezionych usterek" m.in.:
końcówka kierownicza
cylinderek w prawym tylnym hamulcu
klakson
zacisk hamulcowy
osłona tłumika
na Hynka zawołali ok. 1300 PLN (części i robocizna) u Sitnika zapłaciłem 524 PLN (szybko - 1 dzień roboty)

3) akumulator do ATOSa (podobno niezbyt łatwo znaleźć)
SAR-CENTRUM, Dzika 2, tel. 831-27-36 (210 PLN + 30 PLN wymiana)


jeśli chodzi o Sitnika wszystko wyglądało w miarę profesjonalnie, ciekawe jak będzie dalej, w porównaniu z ASO Rovera i Forda z którymi miałem częste doświadczenia - wygląda to na prawdę profesjonalnie.
Sa też dobrzy "marketingowo" - np. propozycja założenia centralnego zamka ale o tym sam myślałem bo jak żonie zamarznie zamek to się zamarudzi....

teraz czekam na podnośnik przedniej szyby - podobno z miesiąc to potrwa bo ściągają z Korei....
  
 
AUTOTEX II
Jeśli przegub wam terkocze - polecam.

Warszawa-Międzylesie
ul. Brzoskwiniowa 1

022 615 21 82

Chłopaki specjalizują się tylko w przegubach i półośkach. Wymiana przegubu w zasadzie od ręki, ok 30min.

W scoupe koszt 150 za uzywany przegub plus 50 za wymiane. solidnie i ok
  
 
Jeżeli naprawa ma być zrobiona szybko i SOLIDNIE to osobom ze śląska (innym też) polecam:

Dariusz Misiek
ul.Sienna Katowice
tel. (032) 2523341
Po standardowym przegladzie w 12 letnim excelu przejechalem 15 tys. kilometrow bez ŻADNEJ naprawy.
Oddajesz hyundai'ka, czekasz do dnia następnego na tel. co trzeba zrobić + kosztorys i na następny dzień autko masz do odbioru.
No i ceny sensowne.
  
 
Jeszcze raz ASO Hynka Warszawa ....jeszcze raz jak zwykle sklep z czesciami na 5 z plusem serwis jaja jak berety..... pasek wspomagania trywialnie - przez telefon było tak pasek ok 30zł wymiana ok 30zł ...na miejscu było tak pasek 48 brutto wymiana 45 brutto ale to pikuś ...oddając auto, mówie, czy mechanik mógłby rzucić okiem na klocki czy sie nie kończą no i odbieram i sie okazuje ze rzucił okiem to kosztuje 24 zeta hehehehe lepiej tylko z przodu rzucił bo własnie tył wczoraj okazało sie ze wymienić muszę ...obsmiałem pana wydającego auto - powiedziałem mu , ze nie dziwne , ze na 5 stanowisk maja 2 zajęte jak kasuja ludzi 24 zeta za 5 minutowe spojrzenie bez zdjęcia koła !!!! Ale do kogo ta mowa on tego nie wymyslił przecież ......to mi przypomniało akcje u nich kiedyś kiedy koszty w trakcie roboty bez zmiany zakresu prac wzrosły z ok 500 do ok 1000 zł
Reasumując polecam tylko sklep - oczywiście jak nie ma części w JC bo i taniej i od reki czesto.

  
 
W piątek w ASO HYUNDAY KOBYŁKA przechodziłem przegląd po 15 tys. obsługa wzorowa krótkie czekanie i rabaty dla stałych klientów godne polecenia
  
 
http://www.autohol.net/ - Strzelce Opolskie - 30km od Opola i 60km od Katowic - polecam z czystym sumieniem - krotkie terminy, dobre ceny i fachowa obsluga - warsztat plus sklep z czesciami - jesli czegos nie ma na sklepie bedzie na nastepny dzien dodatkowa dla klubu 10% znizki - jak na razie
  
 
sklep z częściami między innymi od hyundai - niezłe ceny i bardzo dobra obsługa - naprawde niepozorny sklepik a kolesie zrobili na mnie wrażenie. Np pompka spryskiwacza kosztuje 50% ceny serwisu warszawa łopuszańska szczegóły w linku
czesci
  
 
Witam!!! Chciałbym przestrzec przed serwisem w Wawie przy Hynka. OSZUŚCI!!!
Kupiłem u nich Getz,a. W ramach promocji dostałem 10% upust na serwis. Po 15 tys. umówiłem się telefonicznie na przegląd który miał kosztować 450 złotych. Zgodnie z terminem zjawiłem się w serwisie. Po trzech godzinach auto bylo gotowe do odbioru. Niestety zaczęły się schody. Koszt obsługi wyniósł 520 złotych. Nie uwzględniono mojego rabatu 10% bo "firma zmieniła zasady udzielania rabatów". Na mój protest Pan zza lady wyjaśnił, że dodatkowo wymieniono filtr powietrza za 49 złotych netto + VAT (bez poinformowania mnie o takiej potrzebie i uzyskania zgody). Poprosiłem o pozostawienie starego filtra i odliczenie jego kosztu od rachunku. Jakie bylo moje zdziwienie gdy dowiedziałem się, że po tym zabiegu mam zapłacić 485 złotych!!!. Według serwisu 520 - (wartość filtra 49+VAT=59,7 = 485 złotych??????? Po długich protestach i udowadnianiu zasad matematycznych zapłaciłem 453 złote. Chyba więcej tam nie pojadę.
  
 
Cytat:
2005-10-09 09:31:52, robula pisze:
W piątek w ASO HYUNDAY KOBYŁKA przechodziłem przegląd po 15 tys. obsługa wzorowa krótkie czekanie i rabaty dla stałych klientów godne polecenia


Ja bym był ostrożny z nimi. Mnie jak robili parę rzeczy to wymienili kwotę łączną np. 500 pln. Po czym, przy płaceniu okazało się, że to było netto.... Oparło się o właściciela serwisu. Zapowiedział, że następnym razem będę miał "dubeltowy" rabat. Zastanawiam się czy będzie drugi raz...