POLECAM/NIE POLECAM - czyli nasze warsztaty, sklepy, szroty. - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bardzo serdecznie polecam!!!

serwis samochodowy Pana Tadeusza Machuta Łódź ul. Hanki Ordonówny 3 (od lodowej)

bardzo szybka i profesjonalna obsługa warsztat czyściutki
mechanicy wykwalifikowani.
serwisowałem tam swoją Lancię Dedrę 2.0 turbo naprawa zawsze przebiegła sprawnie i szybko, bardzo sympatyczna kadra, byłem na bieżąco informowany o kosztach naprawy. przystępne ceny, wyska jakość.
polecam wszystkim.
  
 
polecam warsztat z łodzi ul. powstańców wielkopolskich19
chłopaki kochają hultaje i znają je na wylot a ceny są super np wymiana rozrządu w accencie 98 za 60 zł ekstra !!!!
  
 
NIE POLECAM SERWISU W PIOTRKOWIE TRYB. "AUTO7" - są to straszni naciągacze, kombinatorzy. TRAGGGEDIA !!!!!!
  
 
POLECAM SERWIS W PIOTRKOWIE TRYB. " OLDAN" na ulicy żwirki. Są to super fachowcy, polecam. Samochód naprawiony najpóźniej na drugi dzień. Spece od wszystkiego co może się popsuć w samochodzie. Prawdziwi fachowcy !!!
  
 
Polecam serwis Gajewski-Jaworski w Warszawie troche drogo jak w każdym autoryzowanym ale znają sie na rzeczy tam gdzie inni nie wiedzą cp jest grane oni to zrobią
  
 
Może, kogoś ten temat zainteresuje, bo o samej Warszawie jest dosyć dużo i to pozytywnych opinii o nich (sam zresztą mam na temat tego warsztatu taka opinię), jednak w ostatnim czasie warsztat ten otworzył sieć fili w większych miastach całej Polski (tak w skrócie można powiedzieć, że w większości byłych miast wojewódzkich-patrząc w/g starego podziału administracyjnego. Zakład zajmuje się naprawami blacharsko lakierniczymi.Oprócz bardzo miłej i będącej cały czas do naszej dyspozycji obsługi, co jak podkreślam jest miłe, ale nie jest podstawową sprawą przy tego rodzaju naprawach, to warsztat jest rewelacyjny jeżeli chodzi o jakość. Zarówno dobranie koloru jak i spasowanie części rewelacyjne. Tak więc jak szukacie sprawdzonego i naprawdę ceniącego sobie zarówno jakość i klienta warsztatu to polecam ten link
  
 
Cytat:
2011-12-17 23:20:32, Damian666diablo pisze:
Może, kogoś ten temat zainteresuje, bo o samej Warszawie jest dosyć dużo i to pozytywnych opinii o nich (sam zresztą mam na temat tego warsztatu taka opinię), jednak w ostatnim czasie warsztat ten otworzył sieć fili w większych miastach całej Polski (tak w skrócie można powiedzieć, że w większości byłych miast wojewódzkich-patrząc w/g starego podziału administracyjnego. Zakład zajmuje się naprawami blacharsko lakierniczymi.Oprócz bardzo miłej i będącej cały czas do naszej dyspozycji obsługi, co jak podkreślam jest miłe, ale nie jest podstawową sprawą przy tego rodzaju naprawach, to warsztat jest rewelacyjny jeżeli chodzi o jakość. Zarówno dobranie koloru jak i spasowanie części rewelacyjne. Tak więc jak szukacie sprawdzonego i naprawdę ceniącego sobie zarówno jakość i klienta warsztatu to polecam ten link



Widzę, że o warszawskim serwisie z Liwskiej 2 mowa Z tego co się zorientowałem to zakład zbiera bardzo dobre opinie, szczególnie z zakresu usuwania wgnieceń bez lakierowania
  
 
Pan MISIEK prosil mnie aby podac nr telefonu do niego gdyz warsztatowy fon z TEPSY ma awarie i nie wiadomo kiedy bedzie usunieta

tel. bezposredni do p. MISKA to : 601 450 047
  
 
Polecam warszawski serwis specjalizujący się w naprawach nadwozi Wykonywałem u nich lakierowanie: drzwi i błotnika tylnego, dodatkowo była też robiona wymiana zderzaka i jego lakierowanie. Moja ocena oczywiście pozytywna.
  
 
szrotów szukam na szroty.pl, ale opinii o nich jeszcze nie mam wyrobionych
  
 
automysz, pomysł na stronę dobry, ale jestem bardzo zdziwiony, że nie wyszukuje mi dość prężnie działającego w kujawsko-pomorskim Kapral-Car, a przecież nie jest to nowy i anonimowy w tych stronach komis samochodowy, szrot, skup czy jak jeszcze można by ich określić. Dziwne.
  
 
Ja z czystym sumieniem mogę polecić Euro Car-http://eurocar.pl/. Zawsze robię u nich przeglądy, mniejsze i większe naprawy i nigdy nie mam z niczym problemu.
  
 
Jeżeli mogę coś polecić, ale nie jako warsztat, tylko coś dla naszych silników, co zdecydowanie ułatwia nasze motoryzacyjne życie. Tak w skrócie: większa moc, mniejsze zużycie paliwa oleju, odżywanie silnika. Zbyt piękne by było prawdziwe? Mi także się tak wydawało, dopóki nie spróbowałem: http://regeneratory.pl/. I nie chcę wchodzić w zbyt wielkie słowa, że stał się cud. Ale coś z tego się stało, a życie mojego samochodu nabrało innego blasku.
  
 
NIE POLECAM - warsztat AUTO7 w Piotrkowie Trybunalskim - zaprowadź tam auto i zobaczysz jak Cię oskubią. Drogo, niefachowo, nieprzyjemnie. Więcej tam nie pojadę.
Ostrzegam innych żeby nie dali się wrobić w to co ja.
  
 
jak serwis gdzie konkretnie naprawią Hyundaia to zdecydowanie Katowicki serwis MMCars ul. Lotnisko 81. Pracuja na oryginalnych częściach, rewelacyjni mechanicy. Ja tylko do nich jeżdze