POLECAM/NIE POLECAM - czyli nasze warsztaty, sklepy, szroty. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no widzę ze odrobine wykrakałem, niestety poza jednym mechanikiem, i bardzo konkretnym i znającym się na rzeczy kolesiem ze sklepu- cała reszta to poprostu maksymalny przekręt - zachowują sie tak przy liczeniu jak by nie chcieli cie więcej zobaczyć. Pamietam podobny numer. Wniosek - bardzo nalezy na nich uważać - Hynka to dobre miejsce zeby czesci poszukali i tyle
  
 
ASO Hyundai Modlinska,

Ogolne wrazenie dobre, ale...

kolesie z biura cwaniakuja (nie bardzo, ale psuje to ogolne wrazenie), wiec polecam rozmowe w mechanikiem.

Wymiana ciegien wycieraczek w mojej Elantrze 176 zeta. Pogadam z nimi o ewentualnym wypromowaniu ich tutaj w zamian za znizki dla czlonkow klubu.
  
 
Witam
Jeszcze raz pisze NAJLEPSZY SZROT HYUNDAIA JEST PRAKTYCZNIE WSZYSTKO DO PONY SONATY I INNYUCH TYLKO TRZEBA ZADZWONIĆ 608527794 JEST TO LIPNIK NIEDALEKO OPATOWA (WOJ ŚWIĘTOKRZYKIE) POLECAM
  
 
A zapomniałem dodać adres warsztatu do,którego jeżdże juz 5 lat i nigdy nic nie skopali sa naprawde dokladni i ceny maja niskie zajmuja sie wszystkim oprócz gazu bo gosc nie jest zwolennikiem . Przyklad : Kumpel sprowadził BMW 525 kombi i siadła mu skrzynia i jakies gumy pod podwoziem szukał warsztatu w Poznaniu i koszt naprawy wszystkiego ze sprzegłem mial go wynieść min 1900 zł zaproponowałem mu p.Jasia i zrobił mu to w 2 dni za 1250 zł widać roznice co nie ?
A tu adres : Puszczykowo kolo Poznania (ok 10 km dokładnie)
ul.Dąbrowskiego 5 Jan Kamiński
  
 
POlecam firme AUTOMARK z Lodzi
ul. Bema 5 lub Kolumny 105b
zakladaja tlumiki szybko, rzetelnie i za niewielkie pieniadze...
  
 
Witam wszystkich grupowiczów

To mój pierwszy post tutaj.

Ja mam do polecenia warsztat, w kwestii zawieszeń.

Pewnie o nim słyszeli hultajowcy z Wawki. Jest to Warsztat Auto Błoński. Generalnie bardzo szybko, naprawde fachowo, co ważne w miarę niedrogo. Warsztacik jest w Zielonce pod W-wką na trasie na Wołomin, ul. Poniatowskiego 63. Ostatnio tam panowie znaleźli przyczynę stukania w moim ukladzie zawieszenia. Co mnie zaskoczyło - szef też pracuje, nie za biurkiem a w warsztacie


Teraz może kilka słów o mnie.

Jak pewnie domyślacie się, mieszkam w stolicy. Jeżdżę poniaczem 91r, 230kkm. Troszkę napraw, wymian itd, autko do jazdy Jest git

Pozdrawiam wszystkich

Gadi

  
 
Moge polecić gaźnikowca na ul. Omulewskiej 13C w Warszawie. Facet robi tylko gaźniki i wtryski, innymi rzeczami sie nie zajmuje. Świetnie wyregulował i wyczyścił mi gaźnik. Zapłaciłem 150 zł. Jestem super zadowolony, widać, że gość zna się na rzeczy.....



[ wiadomość edytowana przez: martinezoo dnia 2004-10-18 13:26:24 ]
  
 
Elektrovolt - Duchnicka rog Przesnyskiej - Warszawa.

za zrobienie alternatora z wymiana regulatora napiecia, dekla, i wirnika 250 zeta. szybko i fachowo - gwaranacja 6 m-cy
  
 
Polecam ten serwis - Chorzów MIKLA K. K. przy ul. Katowickiej. Mila obsluga, tanio (gdzie indziej za wymiane przednich petersonow i sprezyn chcieli 500 wiecej), za w sumie 2 krotne podpiecie pod kompa a takze testowanie gdy mialem klopoty z zaplonem NIE WZIELI ANI GROSZA a wg waszych wypowiedzi - za podpiecie do kompa gdzie indziej kasuja 50zl.
  
 
Dla ludzi z Krakowa i okolic - polecam warsztat prywatny przy ul. Podleśnej 1 (droga wylotowa na Tarnów zaraz za zjazdem z autostrady). Gość nazywa się Meus - tel. (12) 278-41-88. Facet specjalizuje się w Hyundaiach, od 1991 pracował w ASO Hyundaia. Solidny, z dużą wiedzą szczególnie nt. starszych modeli. Ma cały czas kontakt z ASO przez znajomego więc może zrobić więcej niż typowy prywaciarz. Przy okazji jest raczej niedrogi: za wymianę kompletnego rozrządu, regulację zapłonu, zaworów, czyszczenie silniczka krokowego wraz z częściami 300 zł. Robota szybka - wczoraj o 16.00 oddałem mojego Scoupe w jego ręce i dzisiaj o 15 stał już pod warsztatem gotowy do jazdy (jezuuuu, ale mi teraz ciągnie ).
  
 
no na Hynka to uważaj bo nie ma żartów z nimi - pisałem juz o nich ale dodam ze po wymianie wszystkich tulej metalowo gumowych z tyłu z lewej strony i zapomnieli o łaczniku stabilizatora który juz walił niemiłosiernie (koszt 40 zeta i 10 minut pracy) nie móiąc juz o tym, ze nie ustawili mi zbiezności z tyłu po tym i wypuścili n adroge ot tak sobie. O kasowaniu za robote jak za zboże to juz nie ma co mówić.
  
 
Witam
Ja moze zareklamuje nie warsztat lecz serwis ogumienia, znajduje sie on w Tarnowie przy "Stałej Wystawie Budownictwa" w dawnych koszarach wojskowych, nazywa sie TARGUM ul.Szkotnik 2B, naprawde polecam, fachowcy, bardzo mila obsluga i maja dosc duzy wybor felg i opon, zawsze mozna jakis rabacik wytargowac
Pozdrawiam
  
 
Sopot 4 x 4 - POLECAM chłopaki z pasją, fani off road
Zjeżdzamy z Al. Niepodległości w 3 Maja i za wiaduktem w prawo na parking strzeżony, za parkingiem jest warsztat.

Latała mi klapa bagażnika w Accencie. Wóz na gwarancji.
W ASO ( oczywiście MARGO - ul. Nad Jarem ) chcieli mnie naciągnąć na jakąśtam naprawę, której oczywiście nie obejmuje gwarancja.

Pojechałem do 4 x 4 gdzie kiedyś robiłem Seata i co się okazało??

Że wystarczy włożyć po grubej gumowej podkładce po bokach aby zmniejszyć luz i wszystko gra.

Uczciwe chłopaki - polecam.

VIVA ASO !!!
VIVA LA RESISTANCE !!!



[ wiadomość edytowana przez: drtrkrz dnia 2004-12-15 19:14:30 ]
  
 
Polecam servis LIK-CAR w GDYNI na SPOKOJNEJ!
Fachowo zrobia to co potrzeba, sprawdza wszytko o co poprosisz, doradza, koszty tez nie sa wysokie!
porownujac z Servisem nad JAREM" MARGO" to LIK-CAR jest bardziej fachowy!

Pozatym mila obsluga!
  
 
Odradzam Serwis w Warszawie na ul. Olkuskiej.

Za godzine roboty wzieli ode mnie 800 zł. I to tylko za znalezienie usterki ( brak masy w komputerze). Przed odbiorem auto z naprawy zadzwoniłem do nich. Powiedzieli iż będze to kosztować 200zł. Gdy przyjechałem na miejsce i dowiedziałem się o tych ośmiu stówach odmówiłem zapłaty.
Te h(cenzura)e powiedziały że mi kluczyków w takim razie nie oddadzą.


Ździercy. Omijajcie szerokim łukiem

[ wiadomość edytowana przez: Vandi dnia 2004-12-23 13:15:55 ]
  
 
ASO Hyundai J.T. Ratajczyk Wroclaw - nie polecam z kolesiem w obsludze ciezko sie doagadc eh... bez komentarza wogole miejsca na poczekanie na samochod czy autko zastepcze - i to ma byc obsluga ? w renulat kawe czlowiekowi dadza i kawalek cieplego miejsca...

Nie polecam...
  
 
polecam warsztat p. Wójcika Sosnowiec ul. Dobrzańskiego uczciwie,fachowo i szybko +dostęp do części
(np.wymiana amortyzatora tył 50 przód 60 )
  
 
Witam wszystkich to mój pierwszy wpis gdyż niedawno dowiedziałam się o istnieniu tej strony .
Jestem właścicielką Sonaty3 od 1999 roku i chciałam podzielić się z wami swoimi doświadczeniami.


NIE POLECAM:
1 - HYUNDAI PROĆ CZĘSTOCHOWA ( nie wiem czy ma jeszcze autoryzację) - zepsół mi samochód przy przeglądzie po 15000km. Wymieniali jakiś szumiący wałek i zepsuli rozrząd. Pięć wizyt w celu dokonania naprawy samochodu. Po interwencji w Warszawie zwrócono mi 475 zł za robociznę ( niestety części, które wymieniali na chybił trafił około 3000 zł nie zwrócili) Zepsuli napinacz paska rozrządu. OMIJAJCIE NA 100 km!
2 - Hyundai service Sosnowiec ul. Sobieskiego. SUPER FACHOWCY WKRĘCILI MI ŚWIECE BODAJŻE OD ACCENTA albo innego modelu, w każdym bądź razie za krótkie.
3 - Hyundai Dąbrowa Górnicza ul 11 listopada. Pękła mi sprężynka w zamku od strony pasażera. Drzwi nie otwierały się ani od środka ani od zewnątrz. Przez 2 godziny próbowali naprawić ale skończyło się tym że porysowali mi drutem szybę. Nie dało się ściągnąć tapicerki bo drzwi były zamknięte i śruby były zakryte przez deskę rozdzielczą (


POLECAM:

Jeden i jedyny! Pan Dariusz Misiek Z Katowic na ul Siennej. Odkąd tam trafiłam już nigdzie nie szukam. 100% FACHOWIEC I ZNA NASZE SAMOCHODY JAK NIKT INNY! TANIO I SOLIDNIE. Nie zdarzyło mi się aby samochód nie był do odbioru o 11 ( jeśli Pan Darek powiedział że będzie o 11) itd. Poza tym pomimo, że nie jest już nowy jeździ od przeglądu do przeglądu, czyli bezawaryjnie.
Jeśli chcecie mieć pewność, że powierzacie swój samochód fachowcowi, to warto przejechać nawet kilkaset kilometrów do Pana Darka. Rozrząd, który zepsuli w Częstochowie naprawił w 4 godziny. Drzwi, których w Dąbrowie nie mogli otworzyć przez 2 godziny otworzył w 1 minutę ( za darmo).


To na razie tyle. Dziękuję i myślę że komuś się te informacje przydadzą.
Pozdrawiam
Ania
  
 
Polecam Auto-Ars jak ktos ma regulacje gaznika i takie male problemiki z autkiem.Maja tanie czesci mialem ostatnio problem z gaznkiem rzeczywiscie zrobione zostalo ,ale pytalem ile bedzie kosztowalo wymiana paska,rolki to razem z czesciami 500 wydaje mi sie ze to za drogo.w innym warsztacie wychodzi mi niecale 300 z czesciami.ale czesci maja tanie!!
  
 
NIE POLECAM I OMIJAĆ Z DALEKA!!!
Trasa Bytom - Tarnowskie Góry w miejscowości Bobrowniki Śl. niedawno był tam salon i serwis HYUNDAI, teraz tylko został się serwis - w ogóle nie mają pojęcia o samochodach!!! - omijać jak tylko się DA!!!,
POLECAM mały serwis można by powiedzieć garażowy p.PISARKA z Radzinkowa, tani i B.DOBRZE zna się na autkach, gość b. w porządku mechanikiem jest od ponad 20 lat, można go spotkać też na OKRĘGOWEJ STACJI DIAGNOSTYCZNEJ W REPTACH