3 M I A S T O - spot każda środa o 18:00

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Moze zrobimy sobie mini spot o godzinie 18.00 (sroda). Co tydzien na pasie na Zaspie zjezdzaja sie motor, skutery i samochody tuningowe. Wiec przy okazji moze mini spot zorganizujemy????




  
 
Czemu nie

tylko że ja jutro mam zamiar naprawić swoje auto - wizyta u gazownika i załozenie zbiornika - potrzebuje na gwałt kanału
  
 
Cytat:
2003-09-16 23:04:38, GDA pisze:
Czemu nie

tylko że ja jutro mam zamiar naprawić swoje auto - wizyta u gazownika i załozenie zbiornika - potrzebuje na gwałt kanału

GDA Moge CI w tym pomoc nawet jutro co do spotu 17.09 to ja i tak tam bede moim bolidem wiec jestem na tak
  
 
No to przy samym wjezdzie na pas ustawiamy sie albo kolo tego budynku co jest przy pasie, bo potem sie nie znajdziemy.
  
 
Ja moge przyjechac... Akurat bede po zaliczeniu (ach ten wrzesien)... I albo bede mial Euforie - 10, Zachwyt - 10, albo Agresje - 10, Dol - 10 ...
  
 
No to jesteśmy umówieni - a "katoryj czas" spotkania
  
 
Przeciez napisalem
Cytat:
spot 17.09 o godzinie 18.00 (sroda)

  
 
Ja moge sie spoznic 20min. ale bede.Tylko jak powiadomic reszte 3miasta Skóra moze powysylaj sms-y z bramki.
  
 
Niestety nie moge przyjechac, mam spotkanie w Automobilklubie Morskim
  
 
Ja niestety też nie przyjadę
  
 
Nie poszlo mi na egzaminie tak jak chcialem... wiec wolalem nie przyjezdzac...

Pzdr
  
 
No i po mini spocie, byly nastepujace osoby:
Lazik
Maras
Nomad
Skora
Matt
Niestety nie bylo zadnych atrakcji.
Po artykule ktory ukazal sie w DB medy pilnowaly, pogadalismy i po 19 rozjechalismy sie do domow.
Ps.
Nomad byl na grzybach w Borsku i powiedzial ze mozna wjechac na lotnisko, wiec chyba w pazdzierniku jedziemy przegonic maszynki przed sezonem zimowym Co Wy na to??
  
 
Borsk jest OK - juz dawno to mowilem!

Nie bylo mnie dzis, poniewaz baluje juz w Bialymstoku.

Pozdrowienia z Dzikiego Wschodu
Adamus
  
 
W Borsku to ja niebede mial co robic
  
 
Bedziesz mierzyl czasy przejazdow i pilnowal grila
  
 
Cytat:
2003-09-17 22:57:15, Skora pisze:
Bedziesz mierzyl czasy przejazdow i pilnowal grila


pewnie robota zawsze sie znajdzie
  
 
Cytat:
2003-09-17 20:24:40, Skora pisze:
(...) wiec chyba w pazdzierniku jedziemy przegonic maszynki przed sezonem zimowym Co Wy na to??


Hm tylko szkoda by było jakby Korek z KajTanem niepotrzebnie sie natrudzili przygotowując rajd, takze proponuję trzymać sie tego co już mamy ustalone

ja niestety nie dojechałem bo wciaż nie mogę zatankować LPG a zbiornik paliwa bedę montował w piątek
  
 
no kurcze - nie miałem czasu wejśc na forum i nie wiedziałem o SPOCIE. Moze byloby dobrze informowac o nim z automatu np. na email ? GDA co ty na to ?
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-09-17 21:40:59, road_runner pisze:
W Borsku to ja niebede mial co robic



Zupełnie jak ja
  
 
Cytat:
no kurcze - nie miałem czasu wejśc na forum i nie wiedziałem o SPOCIE. Moze byloby dobrze informowac o nim z automatu np. na email ? GDA co ty na to ?



jutro tj 23.09. mam zamiar sie pojawic na zaspie o 18 niezaleznie od tego czy beda motory i inni czy tez nie.....wszystkich ktorzy maja czas zapraszam na mini-spota....