Szybkie pytanie, szybka odpowiedź - Strona 168

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zastanawiam się, czy jest sens kupować nową poduszkę od 132 czy spawać hybrydę na bazie polonezowskiej.
  
 
Cytat:
2016-02-26 20:15:08, bing17 pisze:
Zastanawiam się, czy jest sens kupować nową poduszkę od 132 czy spawać hybrydę na bazie polonezowskiej.



ja dorabiałem - sporo przeszła - działa
  
 
Czy idzie od czegoś dobrać włącznik wstecznego skrzyni fiata 132 ?
  
 
Czy seryjny komputer 1.1mpi da radę z wałkiem 866 i stożkiem? Przy jakich obrotach będzie moc maksymalna? Przy jakich odcinka?
  
 
nie licz że ten wałek zrobi jakiś szał nie ruszając innych rzeczy, coś tam poprawi ale głownie Twoje samopoczucie. Odcinka tak samo w końcu to zależne od kompa a nie od wałka
  
 
Wiem, że szału nie będzie. Tylko żeby nie wyszło, że maksymalna moc przy 5800 a odcinka przy 6000.
  
 
te silniki z założenia lubią wysokie obroty a odcinka na pewno jest wyżej niż 6k
  
 
Lubią - nie lubią. Nie czaisz w czym rzecz. Jak seryjny 1.1mpi ma moc maksymalną przy 5000 a odcinkę przy 6200 to nie ma lipy pomimo, że obroty lubi. A jak nieseryjny 1.1mpi moc maksymalną będzie mieć przy 6000 a odcinka zostanie mu przy 6200 to lipa będzie nawet, jak nie lubiłby obrotów. Bo wałek 866 właśnie po to się zakłada aby kręcić na obroty, przy których jest moc a nie trzepać się nad modnym ostatnio momentem.
  
 
moc max to jedno ale jeszcze jej przebieg, może tak być że przeniesie się na górę ale np przy 5tyś tak będzie więcej niż w seryjnym wałkiem. I chyba więcej seryjne się kręci niż 6200
  
 
Hamulce bez wspomagania w Seicento. Seryjna pompa bez wspomagania czy może inna pompa, np. z jakiegoś starego Fiata? Cokolwiek na temat, może link jakiś - nie mogę nic znaleźć.
  
 
Szukam jakiegoś wynalazku którym można zafarbować dywan do klasycznego 125.
Nie może być to lakier, bo poskleja włókna.
Może ktoś coś takiego robił, dodam że chodzi o dywan czerwony.


[ wiadomość edytowana przez: Lukasz_Wais dnia 2016-04-20 14:44:33 ]
  
 
Nie pamiętam kto ale ktoś pisał o farbie do skór. Renoskór czy jakoś tak.
  
 
Zgadza się . Renoskór . Piatka tego używał , i chyba Mauzer .
  
 
Potrzebuję jakiegoś fajnego manualna do gaźnika z Poldka - 34s2c.
Ma ktoś w pdf?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
I na czy wkleić krócieć ssący bo nie trzyma się w pokrywie.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Zamawiał ktoś napawany wałek sportowy u świątka ?
Przez telefon powiedziano mi że wałek napawany szybko uszkodzi szklanki mimo że będą nowe i fabryczne, i zaproponował swoje szklanki około 80 zł sztuka.

Jak to wygląda w praktyce?
  
 
Montował ktoś do 125p ATS Classic 8J na tyle ? Przy zaklepanym nadkolu da radę jeździć czy mocno trze ?
  
 
zależy od opony , średnica i profil . no i jaki resor - dodatkowe pióro i brak kanapy ułatwia sprawę
  
 
Czy spotkał się ktoś kiedyś z kopułka aparatu zapłonowego do poloneza z bocznym wyjściem na przewody?
  
 
http://allegro.pl/zuk-warszawa-kopulka-aparatu-zaplonowego-elektron-i5768016667.html

[ wiadomość edytowana przez: pavlus dnia 2016-05-18 18:23:04 ]