Przepisy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Czy znajde u was informecje na temat mozliwosci parkowania zagazowanego auta w garazach podziemnych? Ponoc jest jakas ustawa/przepis zabraniajacy tego.
Mozecie mi wskazac jego miejsce w sieci lub zacytowac jego tresc?

Z gory wielkie dzieki!
  
 
Dab niewiem jak to się tyczy garaży podziemnych ale np. niepowinno się parkować autka z LPG w garażu z kanałem, w razie jakiejś nieszczelności gaz zbiera się w kanale bo jest cięższy od powietrza. Kolo wchodzi z fajeczką do garażu kiepuje do kanału i wiadomo co się wtedy dzieje, kupe ludzi już tak zgineło.
  
 
z garazami podziemnymi jest dokladnie taka sama sprawa tylko ze potrzebuje miec na to jakis formalny papier...nie wiem gdzie tego szukac..
  
 
Może w dziennikach ustaw?
  
 
Hmm,dziwna sprawa,ja mam garaz podziemny,parkuje tam sporo aut z LPG i pierwszo słyszę zeby jakeis przepisy tego zabraniały.
Pozatym u mnie są czujniki jakies,automatyczne wentylatory,więc raczej jest ok.
pzdr
  
 
O ile sie nie mysle to wlasciciel takiego garazu MOZE zabronic parkowania samochodom z lpg ale nie musi

znajde te przepisy

aha tak przy okazji np eurotunelem samochod z lpg nie przejedzie - chodzi oczywiscie o przejazd w wagonie pociagu jasne ze sam nie przejedzie

pozdr
  
 
Czasem zostawiam auto w garażu z kanałem,warto wiedzieć żeby sie nie zblizać z ogniem