POZNAŃ kolejne spotkanie - Świąteczne! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem za a nawet przeciw jak mawiał nasz pewien "wielki" polityk.
Więc do zobaczyska w niedziele 14,12,2003 o 13,0 tam gdzie zawsze.
  
 
jeszcze 3 dni i zlocik
  
 
I jak ma ktoś pomysł na jakieś atrakcje???
  
 
Poznoć ma być snieg, więc atrakcji mało nie będzie
  
 
Cytat:
Poznoć ma być snieg, więc atrakcji mało nie będzie


Jak taki jak dzisiaj rano to szkoda gadać
  
 
Przed chwilą rozmaiałem z Panem Krzysztofem - Fiat'74 i obiecał że przyjedzie. Mówił że odstawił już autko do garażu ale dla nas zrobi wyjątek i przyjedzie Fiacikiem.
Myśle że będzie co oglądać.
  
 
No to klasa!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Ziarko do ziarka i zbierze się miarka
Coraz nas więcej się obliguje by przyjechać, to cieszy.
  
 
Wszystko fajnie, ale gdzie ja miałem głowe, umawiając się na korki w niedziele o 12?? Trudno, więc trochę się spóźnię, bo kończę o 13. Nie wiem ile mi zajmie przejazd z Tysiąclecia.
Pozdrowionka i do zobaczyska...
  
 
Cytat:
2003-12-13 09:02:19, Ronaldo pisze:
Wszystko fajnie, ale gdzie ja miałem głowe, umawiając się na korki w niedziele o 12?? Trudno, więc trochę się spóźnię, bo kończę o 13. Nie wiem ile mi zajmie przejazd z Tysiąclecia.
Pozdrowionka i do zobaczyska...


Jak przyjedziesz później niż o 13:10 to będzie znaczyć tylko tyle że zatrzymałeś się gdzieś jeszcze na kawe
  
 
Cytat:
2003-12-13 09:02:19, Ronaldo pisze:
Wszystko fajnie, ale gdzie ja miałem głowe, umawiając się na korki w niedziele o 12?? Trudno, więc trochę się spóźnię, bo kończę o 13. Nie wiem ile mi zajmie przejazd z Tysiąclecia.
Pozdrowionka i do zobaczyska...



To skończ wcześniej tak z 5 minut i nie będzie problemu. Chyba nikt się wtedy nie obrazi.
  
 
Kroolik tos sie nie pochwalił, a jak byłem ślepy i nie zauwazyłem ze zostałeś Memberem, gratuluje dokonania porządnej decyzji życiowej .
Panowie juz tylko godziny nas dziela od spotkania a dokładniejza ok 17 godzin na parkingu. Tylko proszę sie nie spóźnić.
  
 
Mnie nie będzie. A szkoda , bo znamy się tylko wirtualnie Niestety jutrzejsza niedziela odpada. Do tego jeszcze muszę zrobić graf na ekonometrię i nie wiem jak.
  
 
Cytat:
Kroolik tos sie nie pochwalił, a jak byłem ślepy i nie zauwazyłem ze zostałeś Memberem, gratuluje dokonania porządnej decyzji życiowej .



A czym tu się chwalić prędzej czy później każdego ta choroba dopadnie.
Tylko żeby jutro deszcz nie padał bo nawet nie mamy miejsca żeby się schować. A do jednego Poldka to się raczej nie zmieścimy.
  
 
Jak nie prawie 20 osób włazi i do Poldka i do Kanta
  
 
Hej hej!!
Nie spać ! Zwiedzać!!
Za około 13 godzin bez 5 minut - Zlocik!
Do zobaczyska!!
  
 
Pogoda do d**y, miał być śnieg, a jest deszcz, ale i tak jadę. Trzeba pomyśleć, nad jakimś miejscem na pogaduchę. Pomyśleć Panowie w drodze na stadion. Żandego Mc nie ma w pobliżu, ale może coś podobnego, byle na łeb nie leciało
  
 
Cytat:
2003-12-14 10:23:13, MAJCHAL pisze:
Pogoda do d**y, miał być śnieg, a jest deszcz, ale i tak jadę. Trzeba pomyśleć, nad jakimś miejscem na pogaduchę. Pomyśleć Panowie w drodze na stadion. Żandego Mc nie ma w pobliżu, ale może coś podobnego, byle na łeb nie leciało


No ja też jade
około 13:30 ma dojechać mój kolega.
Cytat:
Jak nie prawie 20 osób włazi i do Poldka i do Kanta


Dziaj testujemy pojemność poloneza Mebiga
  
 





jest możliwość że wpadniemy do mnie do kafejki tyle że na fajke to na dwór
  
 
Cytat:
Dziaj testujemy pojemność poloneza Mebiga



Ta ale oni robili próbę bez cygara w bagażniku, a moje ma aż 65 literków.