Polecane warsztaty montujące instalacje LPG - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A Poznań ?? nikt jeszcze nie podał zadnych namiarów na jakąkolwiek firme w wielkopolsce..intersuje mnie serwis..
  
 
Witam
Ze swej strony chcę polecić...
Jard-Service Auto Gaz
Katowice
Paderewskiego 29 (na terenie salonów Kia i Mitsubishi)
tel: 2552340 wew 328 tel. kom. 692586988
Montaż, serwis, diagnostyka samochodowych instalacji LPG...
Właściciel to nie tylko dobry fachowiec ale przede wszystkim człowiek szczery i uczciwy...nie zależy mu by wcisnąć klientowi byle co i byle jak ale na tym by auto jeździło bezproblemowo...
Zdecydowanie polecam
Vincent
  
 
Hej! Mam Punciaka, rok 2002. Opcja najgorsza: plastikowy kolektor i wielopunktowy wtrysk.
Czy ma ktos doswiadczenia z tego typu samochodem w przypadku instalacji LPG? Jaka instalacje wybrac?

  
 
Ja rowniez polecam AutoEkoGaz Pszczyna na ul Bierunskiej.
instalacje Landi i Landi Renzo.
Juz 2 samochody tam bylem gazowac. Audi 2.0 smiga bezproblemowo od kilku lat, a hyundai atos dopiero miesiac ale nie problemow (tylko niedokladne wskazanie poziomu gazu- naprawione od reki).
  
 
WIELKOPOLSKA
mała miejscowość Brzezie tuz obok Pleszewa ...
AUTO GAZ LUNA
Brzezie, ul. Leśna 8
062-742-31-71.
Profesjonalnie zakładają systemy BRC.
Ja mam instalke w Seicento, zakladali mi ją okolo 1h i wszystko jak nalezy ... Naprawde szybko i fachowo ...POLECAM
  
 
Cytat:

EM-GAL AUTO NA GAZ
Warszawa ul. Zręby 1
tel. 022 614-48-34 lub kom.0502 999 691




A ile kosztowało? (jeśli można spytać)
Zastanawiam się nad założeniem LPG u siebie. Getz 1,6 16V MPI,
kolektor nie jest plastikowy. Ile może to kosztować w tym warsztacie w przypadku mojego auta?
[/quote]

Najlepiej tam zadzwoń. Mnie to kosztowało 1700 PLN. Przejechałem już 2500 km i jest wporzo.

  
 
wie może ktoś coś na temat "gazowników" na ul. beskidzkiej w krakowie??
dzięki


Nikt nic niewie??

[ wiadomość edytowana przez: Azazel_20 dnia 2004-09-18 00:28:11 ]
  
 
witam wszystkich gazowników
szukam godnego zaufania warsztatu gazowniczego w okolicy gliwic lub na śląsku - wole pojechac dalej, ale spokojnie spac/jeżdzić/. Czy ktoś może jakiś polecić ?? Z gory dziekuje.
  
 
LUBLIN

ul. Rowerowa

Zakładałem u nich dwa razy gaz w Opel Astra I Oraz Renaul Clio I. Szybko sprawnie i dokładnie zawsze mało paliły i bez żadnych problemów, bardzo miła obsługa poprostu znają się na sprawie!!! Napewno pojade do nich z kolejnym samochodem!!!

Pozdrawiam jaromoto@interia.pl
  
 
Cytat:
2004-09-19 12:10:11, coda pisze:
witam wszystkich gazowników szukam godnego zaufania warsztatu gazowniczego w okolicy gliwic lub na śląsku - wole pojechac dalej, ale spokojnie spac/jeżdzić/. Czy ktoś może jakiś polecić ?? Z gory dziekuje.


witaj Coda.
sprobuj tutaj.
mi zakladali gaz i nie narzekam ani na obsluge ani na spalanie ani na jakosc.
maja kilka do wyboru.
podjechac nic nie kosztuje
http://www.auto-plonski.gliwice.pl/
  
 
dzieki Flowerman,
skorzystam z namiarow i zapytam, najwazniejsze, ze jestes zadowolony, a o to wcale nie tak latwo jak wynika z lektury na forum, dlugo juz jezdzisz na gazie ??, jaka masz instalke jesli mozna ??
pozdrawiam
  
 
A zna ktoś porządną firme z Wrocławia?
  
 
Cytat:
2004-08-04 00:34:25, GRYZZLY pisze:
Ta, akurat tylko u mnie sobie nie poradzili. Może sobie radzą we własnych instalacjach, ale wody im się do tyłka nabrało, klientów juz traktują z góry - do tego długie kolejki. A moja Omesia jak dużo paliła przed ich regulacją - tak paliła po regulacji. Choć uprzedałem że sama regulacja to za mało. Kazali mi wszystko po koleji wymieniać - a pojechałem żeby coś konkretnie ktoś doradził Wymieniać po koleji to ja sobie sam mogę, a nie trafionych część z powrotem nie chcieli przyjąć :/ Bez komentarza




jak się z kolegą nie zgodzić......to wszystko szczera prawda już wyżej srają jak dupę mają .ok
  
 
OLSZTYN

PODOBNO SUPER ZAKŁADAJĄ www.cargaz.com.pl i mają fajową stronkę....

Odradzam Morąg

[ wiadomość edytowana przez: szczupak00 dnia 2004-10-15 21:20:54 ]
  
 
A Poznań? czy ktoś poleci mi serwis? najlepiej bez bajońkich cen?
  
 
Warmińsko-Mazurskie OLSZTYN
Szczerze polecam warsztat w Olsztynie na ulicy Lubelskiej 29. Dobra i fachowa obsługa, przyjazne ceny, a szczególnie dobry jest pan Darek (nazwiska nie pamiętam) fachowiec w każdym calu i miłośnik marki BMW. Jeśli macie Bawarke i chcecie założyć gaz napewno Wam pomoże zrobić to dobrze i zaoszczędzić kase.

Warsztat na Lubelskiej już nie istnieje, ale teraz Pan Dariusz jest osiągalny w Olsztynie w zakładzie na ulicy Porannej 21. Polecam jego usługi.

[ wiadomość edytowana przez: BeeMWe dnia 2006-09-17 19:18:17 ]
  
 
Cytat:
2004-10-26 14:51:27, BeeMWe pisze:
Warmińsko-Mazurskie OLSZTYN Szczerze polecam warsztat w Olsztynie na ulicy Lubelskiej 29. Dobra i fachowa obsługa, przyjazne ceny, a szczególnie dobry jest pan Darek (nazwiska nie pamiętam) fachowiec w każdym calu i miłośnik marki BMW. Jeśli macie Bawarke i chcecie założyć gaz napewno Wam pomoże zrobić to dobrze i zaoszczędzić kase.



Przyłączam się u nich momtowałem jeż trzy instalki , Dark jest The Best.
  
 
Cytat:
2004-10-19 23:58:32, norekm pisze:
A Poznań? czy ktoś poleci mi serwis? najlepiej bez bajońkich cen?



cytat z www.mam-lpg.prv.pl :

"Zamontowałem LPG do siedmioletniego poloneza pod koniec 2002 na
Warszawskiej w Poznaniu (faktycznie to boczna uliczka, nie wiem jak się nazywa, budynek z niebieską reklamą). Serwis profesjonalny, sprzedawca oddając mi samochód dokładnie wytłumaczył mi czego się nie bać (pewnie widział moją minę a czego nie. Po instalacji sami dopraszali się o przyjazd na kontrolę. Potem byłem jeszcze raz ustawić obroty, mechanik (starszy gość) wziął sondę lambda i grzebał z 15 minut. Po tym nie chciał ode mnie pieniędzy ... Warsztat wygląda b. profesjonalnie, a montujš z dnia na dzień - nie trzeba czekać. Za gaźnikowca zapłaciłem 1200 złotych." - poznaniak "
  
 
MULTI CAR

Białystok ul.Al.Tysiaclecia pp 64

(085) 651 44 66


najtansze ceny, instalacje REG by OMVL .... polecam !!!!!!!!!!!!
  
 
skierniewice
"Iwex" ul. batorego53
0-46 8333195

miła obsługa i nie naciągaja na zbędne wydatki. Szef zakładu istny hobbista i fachura z tych co tylko zerknie i juz wie co umarło wszystko robione od ręki (choć jeśli ma się coś poważniejszego lepiej się umówić) szybko i dokładnie na moim przykładzie regeneracja reduktora od zgaszenia silnika do wyjazdu 70min. za 160zł do tego po przejechanym 1000km mam zgłosić się na ponowne dostrojenie (maja ułożyć się przez ten okres membrany).
pozdrawiam