Polecane warsztaty montujące instalacje LPG - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
SOWIER Sp. z o.o.
Kraków
Ul. Wrocławska 97
tel. 6310600

Ceny spoko.
Instalacje ELPIGAZ i BRC Czakram.
Dają samochód zastępczy za darmo.
  
 
Witam wszystkich nie mam warsztatu godnego polecenia ale napewno mogę powiedzieć gdzie w wawie nie zakładać nazywa się to chyba AUTO GAZ mają kilka punktów w warszawie miedzy innymi w jabłonnej koło wawy, ul. grochowska i ul. wał miedzeszyński i jeszcze ze dwa punkty ale nie pamietam, kilku cwaniaków i reszta amatorów do potegi robiłem dwa samochody w jednym przegieli zaożyli atrape komputerka sterującego przez co samochód nie miał mocy strzelał prychał zaklejili mi wlot powietrza i twierdzili że tak musi być Vectra 1.6 16v nie polecam przestrzegam wszystkich. w drugim słąbej jakości węze wodne porzałowali tych węży przez co trzasneła mi uszczelka pod głowicą
Tragedia
  
 
Godula Moto Sport- najstarsza firma tuningowa w Polsce zmieniła siedzibę. W chwili obecnej mieści się w Krakowie przy ul. Makuszyńskiego 9A. Dzięki znacznemu zwiększeniu powierzchni w ofercie pojawiły się nowe usługi. Poza dotychczas oferowanymi sportowymi instalacjami gazowymi, kompleksowym tuningiem (elektronicznym, mechanicznym i optycznym) wraz z możliwością pomiaru efektów dokonanych zmian w krakowskiej siedzibie firmy otwarto sklep z akcesoriami tuningowymi oraz zapewniono kompleksowe usługi zwiazane z bieżącą eksploatacją samochodów. Jakość usług, z której słynie firma wielokrotnego Mistrza Polski Wyścigów Górskich w połączeniu z dobrymi cenami z pewnością przyczyni się do dużej popularności tej częsci Nowej Huty wśród tuningowców z całej Polski. W chwili obecnej istnieje możliwość jednoczesnej obsługi 14 aut co pozwala uznać Godula Moto Sport za największą firmę zajmującą się tuningiem. Na ofertę sklepu składają się zarówno gadżety takie jak gałki zmiany biegów jak i zaawansowane systemy zawieszeń czy komponenty układów hamulcowych. Fachowe doradztwo pracowników firmy pozwoli każdemu na odpowiednie skomponowanie zmian w samochodzie tak aby przyniosły one jak największe zadowolenie.
Zmiana lokalizacji znacznie poprawiła wygodę klientów. Poza ułatwionym dojazdem korzystają oni z dużego parkingu oraz komfortowego zaplecza pozwalającego wygodnie czekać na odbiór auta. Dla niecierpliwych przygotowano prasę tuningową oraz widok na halę serwisu. Aby skrócić oczekiwanie osoby spoza Krakowa mogą wybrać się na zwiedzanie królewskiego miasta.
Warsztaty oraz inni tunerzy mogą skorzystać z profesjonalnej oferty hamowni motocyklowych i samochodowych (w tym także do samochodów z napędem obu osi).
Wszelkie informacje wraz z rajdowym opisem trasy dojazdowej dostępne są na stronie www.godula.pl.
Godula Moto Sport
ul. Makuszyńskiego 9A
31-752 Kraków
tel. (012) 6447555
fax. (012) 4258897
  
 
Niestety zmuszony jestem cofnąć rekomendację

[ wiadomość edytowana przez: diro dnia 2005-04-07 01:19:07 ]
  
 
Witam!
Godnym polecenia warsztatem,zakładającym gaz w LUBLINIE jest

"AUTO GAZ"
ul.Parysa 12,
tel: 0-604-529-212.

Oprócz samego montażu,zajmują się także serwisem (Bufi).Można śmiało przyjeżdzać ze starszymi instalacjami-firma działa 15 lat i ma doswiadczenie! Każdy jest tam dobrze traktowany (ja osobiscie przyjeżdzałem tam z takimi "pierdółkami",że aż wstyd,a i tak nie zbyli mnie tylko potraktowali poważnie). Od wielu lat zakładam tam gaz i serwisuje: najpierw był Polonez '87, potem Polonez Caro 1.6 GLi, Łada 2107 1.5 (tylko serwis), Skoda Felicja 1.3MPI '98, Skoda Felicja '97(tylko serwis), Opel Astra II 1.6. W każdym przypadku byłem b.zadowolony. Gorąco polecam!!!
  
 
Bocian_s_313_PTK: a jakie ceny maja np 2 generacji do 2,0 rzedowej 6 BMW
Poza tym pozdrowionka od bylego usera poldolota znanego pod 007#506 z ptk
  
 
Witam!

Jesli Podkarpacie to polecam Auto-Milek w Rzeszowie:
ul. Kwietniowa 52, tel.: (017) 850-44-91 kom.: 0501-039-589
(http://www.automilek.prv.pl/).
Zakladalem tam gaz II generacji do Toyoty Cariny. Zdecydowalem sie po bardzo pozytywej opinii znajomych i nie zawiodlem sie - nie dosc ze ceny przystepne (od 1700zl za II gen i od 3.6 tysiaca za wtrysk) to jeszcze daja 2 lata gwarancji. No a najwazniejsze - robia naprawde porzadnie, zadnych platajacych sie kabli i przewodow - wszystko elegancko spiete i ulozone. Zobaczymy jak bedzie sie instalka sprawowala w pozniejszym okresie ale na razie wszystko dziala bez zarzutow.
  
 
w SOSNOWCU ul.Kukułek, czynne pn-pt tylko popołudniu, dużo znajomych poleca, ceny umiarkowane, znają się na rzeczy, dużo klientów, na konkretną robotę trzeba się umawiać. Kiedyś zachaczyłem wlewem gazu o krawężnik (to była jazda ) i przy tankowaniu gaz się ulatniał; pojechałem tam i w zamian za obietnicę zatankowania do pełna na ich stacji (tez na ul.Kukułek) usterka została usunięta za free byłem zdziwiony. Cena gazu niższa niż np.BP lub Shell. jakość i ilość gazu ok
  
 
szukam info na temat vito 2,8 .czy ktoś ju testował lpg przy tym motorze? to jest taki jak vw VR6.zakładałem poprzednio do a6 2,4l sekwencja i lipa.byłem niezadowolony.
  
 
Cytat:
2004-04-13 10:41:05, slayter pisze:
Witam, Polecam zakład POLGAS: Warszawa ul. Księcia Bolesława 1/3 tel. (22) 685-18-16 Jeżeli chcecie mieć gaz zrobiony (naprawiony/serwisowany) profesjonalnie to właśnie tam. Pozdrawiam,



Nie polecam tej stacji. Mój Hyundai zaczął strzelać po założeniu gazu po ok 2000 km. Najpierw sprawdzali i kazali mi wymienić kilka elementów (na mój koszt) - dalej strzelało. Potem jak wzięli się za robotę to nawet na benzynie nie chciał jeździć. Zrobili mi ale samochód strasznie stracił na mocy. Nikomu nie polecam.
Kuba
  
 
gdzie najlepiej założyc gaz i najtaniej do poldka 1.5 gaźnik i ktora generacja jak znacie ceny albo jakis kontakt ( www, lub tel.) to plis oczywiscie w okolicach wa-wy a jak gdzies dalej i naprawde dobrze to robia to warto moze pojechac


Z góry dzieki i pozdro
  
 
Polecam warsztat sieci zakładów autoryzowanych Eko Alma www.autogas.pl , fachowi ludzie, najlepszy technik na terenie Polski. Dodatkowo firma jest głównym przedstawiciel instalacji gazowych firmy BRC na terenie Polski
Kasiakasiawpl@o2.pl
  
 
Witam

Radom ul Królowej Jadwigi 29 os. Michałów ( 48 ) 3332613

Zakładałem u nich 4 razy instalacje gazowa w Audi80, Fabi, Renault Kangoo i ostatnio do BMW e34.
Szybka instalacja i najważniejsze zero problemów i niskie ceny
Jak dla mnie najlepsi w okolicach Radomia


[ wiadomość edytowana przez: abra30 dnia 2005-01-14 23:27:22 ]
  
 
a w lubuskim macie coś dobrego????
pozdrowienia
  
 
niestety nie polecane UWAGA NA FUGAZI ul. Lindego Krakow,
I Auto gaz BURY- Zebrzydowice w woj Śląskim
  
 
KRAKÓW Nie polecam firmy Motogaz na ulicy Płaszowskiej totalni amatorzy, najlepiej omijać ich szerokim łukiem.

W zeszłym roku zamontowali mi do mojej vectry 1.8 16V 1999r instalacje i to byl istny koszar. Wielotkrotnie do nich jezdzilem zeby poprawiali bo auto sie dławiło strzalało w kolektor. Ich wielki szpec elektryk umiał tylko podpiąc komputer i wykasowac błedey, które potem i tak znowu wyskakiwaly cos tam zmienial ale nawet sondy lambda nie umial zmusic do dzialania bo na gazie w ogole nie dzialala.
W koncu sie zdenerwowałem bo ilez mozna to naprawiac i pojechalem do konkurencji. Okazało sie ze cala instalacja jest zle podpieta i sonda nie moze dzialac, reduktor wsadzili najgorszy jaki mogli wsadzic, mikser załozony byl od cinquecento, brak elektrozaworu przez co gaz schodzil i smierdzialo w calym aucie. W motogazie to korektach tego speca elektryka auto paliło nawet 17l/100km. Teraz dopiero przekonalem sie ze na gazie mozna noramlnie jezdzic.
Omijajcie firme MOTOGAZ szkoda nerwów.
  
 
Wielkopolska

63-100 Mechlin ul.Sredzka 10
061-28 30 279

(od Razu obok Śremu w kierunku na Zaniemyśl)

Kierowałem sie wypowiedziami znaomych, ktorzy tam zalozyli - postanowilem takze tam zalozyc. NIE ZAŁUJE !! - a nawet boje sie jechac do regulacji PPP tak dorbze na dzien dobry mi ustawili )
  
 
Cytat:
2004-03-27 02:51:20, Perzan pisze:
Zadzwoń: 2629616 Adresu nie pamiętam. Przenieśli się niedawno w okolice BP na Rybitwach. 2 lata ich znam, 2 auta u nich zagazowałem, nie mam powodu do narzekań. Pozdro.



Jakie samochody u nich zagazowałeś i jaką instalację Ci zamontowali? Myślałem nad nimi jako alternatywie dla Godula Motor Sport, bo do Krakowa jest trochę drogi ...
  
 
Witam
Polecam warsztat InstalGaz w Białej Podlaskiej na ul. Brzeskiej (nie pamiętam nr.).
Zagazowali mi Mazdę MPV na instalacji Zavoli (II- generacja) - chodzi jak na benzynie i pali tyle samo. Nie są tani(2200PLN), ale było warto.
Koleze z mojego polecenia zagazowali Hondę Accord 2.0 (też II-generacja) i ten sam efekt. Zapłacił 2000PLN, ale on ma 4, a ja 6 "garów".
Pozdrawiam
 
 
Cytat:
2004-09-07 19:18:52, hektor pisze:
WIELKOPOLSKA mała miejscowość Brzezie tuz obok Pleszewa ... AUTO GAZ LUNA Brzezie, ul. Leśna 8 062-742-31-71. Profesjonalnie zakładają systemy BRC. Ja mam instalke w Seicento, zakladali mi ją okolo 1h i wszystko jak nalezy ... Naprawde szybko i fachowo ...POLECAM


Kumpel tez tam zakładał do Fiata, zrobił na instalcji 90tyś km w pięć lat bez napraw!!!, ja chce założyć do omegi 2.0 16V może ma ktos cos do powiedzenia na temat instalki do tego silnika?