Spot w Toruniu 2004.01.11 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-12-29 15:39:41, Jeff_Colby pisze:

Widzisz Jacek takie ustalenie terminu do czegoś zobowiązuje. W tym momencie stałeś się osobą odpowiedzialną za przygotowanie spotu i to na własne życzenie.

Pozdrawiam



Sprytne, bardzo sprytne

Jacek - zacznij już powoli przygotowania
  
 
Cytat:
2003-12-29 17:11:39, t_kucyk pisze:
Cytat:
2003-12-29 15:39:41, Jeff_Colby pisze:

Widzisz Jacek takie ustalenie terminu do czegoś zobowiązuje. W tym momencie stałeś się osobą odpowiedzialną za przygotowanie spotu i to na własne życzenie.

Pozdrawiam



Sprytne, bardzo sprytne

Jacek - zacznij już powoli przygotowania


Słuchaj trzeba ponosić odpowiedzialność za to co się pisze. Spoty Bydgoskie przygotowywali wyłącznie Leeyo, Kao oraz ja, więc jeżeli ktoś bez konsultacji z nami sam ustala termin to sam musi wykazać się inwencją twórczą i wszystko dokładnie przygotować.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-12-29 17:46:00, Jeff_Colby pisze:

Słuchaj trzeba ponosić odpowiedzialność za to co się pisze. Spoty Bydgoskie przygotowywali wyłącznie Leeyo, Kao oraz ja, więc jeżeli ktoś bez konsultacji z nami sam ustala termin to sam musi wykazać się inwencją twórczą i wszystko dokładnie przygotować.

Pozdrawiam



Maciej!!!

Dokładnie to miałem na myśli

Do zobaczenia w Toruniu
  
 
Cytat:
2003-12-29 15:39:41, Jeff_Colby pisze:
Widzisz Jacek takie ustalenie terminu do czegoś zobowiązuje. W tym momencie stałeś się osobą odpowiedzialną za przygotowanie spotu i to na własne życzenie.

Pozdrawiam








Przestańcie bo pomyślę że tylko ja w tym sztywnym towarzystwie mam poczucie humoru .
Ja tam mogę organizować, jesli tylko fiacina będzie sprawna. Wy macie ciągle autka w dobrym stanie, a ja muszę niestety jeszcze sporo pracy w niego włożyć żeby wszystko grało . Niestety autko trafiło mi się wadliwe i przekombinowane ale wiem że już niedługo się ze wszystkim w końcu uporam . Tamten termin walnąłem co prawda zupełnie bez sensu bo nawet ja sam jestem wtedy na 80% zajęty, ale wszystko jest do dogadania. Teraz dla odmiany ja nie będę miał ani chwili wolnego i z trudem pewnie sie będę mógł na jakiś spot przykulać. Za to jak już wszystko z grubsza będzie porobione... wtedy się zabiore za coś większego .
Cytat:
(...) jeżeli ktoś bez konsultacji z nami sam ustala termin to sam musi wykazać się inwencją twórczą i wszystko dokładnie przygotować.


A przepraszam z kim i w jaki sposób konsultował się kolega D0mel, który notabene ostanimi czasy tajemniczo zamilkł...?
  
 
Cytat:
A przepraszam z kim i w jaki sposób konsultował się kolega D0mel, który notabene ostanimi czasy tajemniczo zamilkł...?



Odpowiem pytaniem na pytanie: a czemuście na mnie nie zaczekali na ostatnim bydgoskim? Tam chcialem sie końsultować nt. nastepnego spotu toruńskiego Widzę tu grają te same emocje co jak Ty parę postów wyżej zaproponowałeś termin lutowy i ludzie odpowiadali

A zamilkłem, bo ... oddałem Nerwostradę po miesiącu męczenia Ale już wkrótce.. InternetDSL, here I come

A poważnie, jako toruńczyk i nowo powołany członek klubu pomyślałem, że na dzień dobry można by zorganizować coś zgoła innego niż poprzednie spoty... Toruń stać chyba na coś więcej niż sam tylko poligon.

Swoją drogą gdyby popadał śniek (konkretnie dosyć) to ja bym bardzo chętnie poszalał na poligonie. Nawet może być lekko zmrożony asfalt. Ale raczej nie suchy Ale chyba nie ma konieczności rezygnowania z czegoś więcej? Ognisko? A może wypad na miasto, do lokalu "U sołtysa"? Ktoś był? Wspaniałe żarcie w ogromnych ilościach i niewysokich cenach; darmowe akcesoria (ogóry kiszone, surówa z kapusty), no i ten klimat...

Jakby co, podaję jeszcze raz moją propozycję lokalizacji ogniskospotu:

http://www.mapa.torun.pl, w listerze wybieramy ulicę o nazwie "WINNA". Spot miałby odbyć się mniej więcej w okolicach południowego końca tej ulicy. A dojechać najłatwiej tak: Jadąc Lubicką od centrum w kierunku Warszawy będą w pewnym miejscu (przez ładnych parę km) 3 pasy. Po prawej stronie, w odległości jakiegoś 1 km od rozszerzenia się Lubickiej z 2 w 3 pasy, będzie stacja StatOil. PRZED stacją będzie skręt do lasu (asfalcik, nie za szeroko). Jedziemy asfalcikiem aż zobaczymy po prawej stronie rozjaśnienie .. i polankę. I to tu.

Pozdrawiam, życzę wesołego "po świętach" i szczęśliwego Nowego Roku. I więcej luzu, mniej złości panowie, bo to na blachy szkodzi

D0mel.
  
 
Cytat:
2003-12-30 16:40:16, D0mel pisze:
Cytat:
A przepraszam z kim i w jaki sposób konsultował się kolega D0mel, który notabene ostanimi czasy tajemniczo zamilkł...?



Odpowiem pytaniem na pytanie: a czemuście na mnie nie zaczekali na ostatnim bydgoskim? (...)


Nie przejmuj się, ja też się spóźniłem i już nikogo nie znalazłem
Cytat:
Toruń stać chyba na coś więcej niż sam tylko poligon.


IMHO "sam tylko poligon" wcale nie jest taki zły. Z pokazanego przeze mnie wcześniej filmiku jak i fotek z ostatniego spotu widać że jest zarówno gdzie poszaleć jak i się "zgromadzić" w celach towarzyskich . Do Sołtysa też by można wpaść później... Skąd jest bliżej do niego - z poligonu czy z miejsca które zaproponowałeś w pierwszym poście?
  
 
Cytat:
2003-12-30 02:20:38, Race_D pisze:
Przestańcie bo pomyślę że tylko ja w tym sztywnym towarzystwie mam poczucie humoru .
Ja tam mogę organizować, jesli tylko fiacina będzie sprawna. Wy macie ciągle autka w dobrym stanie, a ja muszę niestety jeszcze sporo pracy w niego włożyć żeby wszystko grało . Niestety autko trafiło mi się wadliwe i przekombinowane ale wiem że już niedługo się ze wszystkim w końcu uporam . Tamten termin walnąłem co prawda zupełnie bez sensu bo nawet ja sam jestem wtedy na 80% zajęty, ale wszystko jest do dogadania. Teraz dla odmiany ja nie będę miał ani chwili wolnego i z trudem pewnie sie będę mógł na jakiś spot przykulać. Za to jak już wszystko z grubsza będzie porobione... wtedy się zabiore za coś większego .


Ty mi się tutaj nie wykręcaj od odpowiedzialności A co do sztywnego towarzystwa do akurat w moim przypadku się nie mylisz, ale to zapewne sam wiesz doskonale

A co do miejsca spotkania to akurat wpełni zgadzam się z Jackiem i uważam, że poligon jest do tego celu najbardziej optymalny. A do knajpy Sołtysa to niezależnie od tego i tak pewnie w większości chętnie się udamy.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
IMHO "sam tylko poligon" wcale nie jest taki zły. Z pokazanego przeze mnie wcześniej filmiku jak i fotek z ostatniego spotu widać że jest zarówno gdzie poszaleć jak i się "zgromadzić" w celach towarzyskich . Do Sołtysa też by można wpaść później... Skąd jest bliżej do niego - z poligonu czy z miejsca które zaproponowałeś w pierwszym poście?



Poligon jest, hmm... malo... hmm.. reprezentatywny ... Poza tym - odważysz się rozpalić tam ogień? Do Sołtysa bliżej jest chyba z poligonu ... chociaż nie aż tak dużo bliżej. Filmik faktycznie, niezly. Powiem tak - jak bedzie snieg, to nie mam zadnego przeciw. Jak nie bedzie to szkoda moich gum blotno-sniegowych chociazby ...

[ wiadomość edytowana przez: D0mel dnia 2003-12-31 14:15:20 ]
  
 
Cytat:
A co do miejsca spotkania to akurat wpełni zgadzam się z Jackiem i uważam, że poligon jest do tego celu najbardziej optymalny. A do knajpy Sołtysa to niezależnie od tego i tak pewnie w większości chętnie się udamy.



Hm, optymalny to optymalny W ciąży też nie można być bardziej lub mniej Powoli przychylam się do propozycji, której kurczowo się wszyscy 3mają - polygonu. Niech wam będzie. TYM RAZEM!

Mokrego jajka! e.. nie ta bajka. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
  
 
Cytat:
2003-12-31 12:40:16, D0mel pisze:
Cytat:
A co do miejsca spotkania to akurat wpełni zgadzam się z Jackiem i uważam, że poligon jest do tego celu najbardziej optymalny. A do knajpy Sołtysa to niezależnie od tego i tak pewnie w większości chętnie się udamy.



Hm, optymalny to optymalny W ciąży też nie można być bardziej lub mniej Powoli przychylam się do propozycji, której kurczowo się wszyscy 3mają - polygonu. Niech wam będzie. TYM RAZEM!

Mokrego jajka! e.. nie ta bajka. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!


Również i ja życzę Tobie wszystkiego dobrego w Nowym Roku, a co do miejsca to nie tak kurczowo, ale po prostu jeszcze nie miałem okazji tam być, a chciałbym zobaczyć to miejsce. A co do ogniska to o tej porze roku raczej zawsze będzie z tym trudno...

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
Również i ja życzę Tobie wszystkiego dobrego w Nowym Roku, a co do miejsca to nie tak kurczowo, ale po prostu jeszcze nie miałem okazji tam być, a chciałbym zobaczyć to miejsce. A co do ogniska to o tej porze roku raczej zawsze będzie z tym trudno...


A, nie byles... To troche zmienia postać rzeczy. A co do ogniska, faktycznie nie tak łatwo rozpalić jak latem, ale za to jaka frajda. Tak myœlę przynajmniej. Trochę ETylinki nie zaszkodzi
  
 
to w końcu gdzie będzie ten zlocik? =)

A może, tak jak wskazuje na to tradycja udalibyśmy się do bary mlecznego na zapiekanki - najlepsze i najtańsze w toruniu?
  
 
Cytat:
2004-01-02 18:39:46, czeczun pisze:
to w końcu gdzie będzie ten zlocik? =)

A może, tak jak wskazuje na to tradycja udalibyśmy się do bary mlecznego na zapiekanki - najlepsze i najtańsze w toruniu?


Jeżeli chodzi o bar mleczny to kojarzą mi się z tą nazwą dwie śmieszne rzeczy. Pierwsza dotyczy Baru Mlecznego "Apis" z bardzo znanego i lubianego filmu, w którym to klienci w krawatach są mniej awanturujący się , a druga dotyczy swery szkolnej, ale tutaj szkoda się rozpisywać...

Pozdrawiam
  
 
Hoho,ale tu się dzieje
Po pierwsze primo-Race,nie uważam iż jesteśmy sztywnym towarzystwem,to że nie jesteśmy bandą totalnych świrów nie oznacza sztywniactwa.(Gdybyś był na naszej integracji z Vieviorem raczej byś tak nie mówił )
Po drugie primo-termin wstępnie podaje organizator.Reszta albo go akceptuje albo nie.To,że jednej osobie termin nie odpowiada-trudno,wszystkim sie nie dogodzi.Spot jest 10 stycznia o ile wiem.
Po trzecie primo-poligon jest ok,oby był śnieg.poza tym,jak już pisałem można w ramach spotu odwiedzić kilka miejsc-zalezy na co przyjdzie nam chęć.Ja się dostosuję do pomysłów Toruniaków

Ustalcie jakiś miejsce spotkania(Torital?),godzinę,wyślijcie szczegóły do GDA i będzie cacy.
PS.Czeczun-zapiekaneczki jak najbardziej
  
 
To w sumie kiedy jest spot? Jeżeli 10 to chyba mnie nie będzie... jeżeli 11 to luz=)
Co do planu po zlociku - Toruniaki się postarają =)
  
 
Cytat:
2004-01-03 17:15:11, czeczun pisze:
To w sumie kiedy jest spot? Jeżeli 10 to chyba mnie nie będzie... jeżeli 11 to luz=)
Co do planu po zlociku - Toruniaki się postarają =)


Mi nie gra większej różnicy czy jest to 10, czy 11, oby tylko nie było tydzień później, gdyż wtedy będzie mało ciekawie. Warto także, aby spocik był w miarę wcześnie, gdyż na razie cały czas dość szybko robi się ciemno, więc skraca się po prostu czas...

Co do miejsca to na początek obstawiam polygon, następnie udamy się do knajpy Sołtysa oraz Baru Mlecznego "Apis", a dalej to pewnie będziemy improwizować

Oczywiście to co napisałem powyżej to tylko propozycja, gdyż ja tutaj nie mam wiele do powiedzenia, ale zawsze mogę spróbować trochę pomóc (czyt. namieszać)...

Pozdrawiam
sztywniak Jeff
  
 
Drodzy koledzy z Piernikowa!Co się dzieje?Do planowanego spotu zostało kilka dni,a wciąż brak konkretów A taką ładną zimę mamy...Czekam na szczegóły - kiedy,gdzie i o której godzinie się spotykamy.Do dzieła!
  
 
Cytat:
2004-01-06 11:39:33, kaovietz pisze:
Drodzy koledzy z Piernikowa!Co się dzieje?Do planowanego spotu zostało kilka dni,a wciąż brak konkretów A taką ładną zimę mamy...Czekam na szczegóły - kiedy,gdzie i o której godzinie się spotykamy.Do dzieła!



10 stycznia 2003 godz. 11:00 pod Toritalem. Tam czekamy 20 minut, udajemy się na poligon. Po zlikwidowaniu resztek ciepła w ciałach, miejsca na błonach/kartach pamięci w aparatach oraz paliwa ze zbiorników udajemy się do Sołtysa na Starówkę celem odżywienia się.

Co wy na to?
  
 
W soboty pracuję więc mnie nie będzie

-----------------
Nic ciekawego.
  
 
Cytat:
2004-01-06 12:15:25, D0mel pisze:
Cytat:
2004-01-06 11:39:33, kaovietz pisze:
Drodzy koledzy z Piernikowa!Co się dzieje?Do planowanego spotu zostało kilka dni,a wciąż brak konkretów A taką ładną zimę mamy...Czekam na szczegóły - kiedy,gdzie i o której godzinie się spotykamy.Do dzieła!



10 stycznia 2003 godz. 11:00 pod Toritalem. Tam czekamy 20 minut, udajemy się na poligon. Po zlikwidowaniu resztek ciepła w ciałach, miejsca na błonach/kartach pamięci w aparatach oraz paliwa ze zbiorników udajemy się do Sołtysa na Starówkę celem odżywienia się.

Co wy na to?

Przyjmujemy to jako oficjalny plan spotu