Spot w Toruniu 2004.01.11 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No jest ustalony konkretny plan to można zacząć konkretnie ustalać sprawy. Jak zwykle ostateczna odpowiedź w piątek wieczorem.

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-01-06 12:52:00, Lafaar pisze:
W soboty pracuję więc mnie nie będzie


Ja rowniez najblizsza sobote spedze w pracy
Milego spotowania

pozdrawiam, inS
  
 
Kurcze, a właściwie dalczego robimy spot w sobotę??? Zawsze były w niedzielę i nie było problemu. W soboty jednak jak widać niektórzy pracują i mają kłopot Spotom w soboty mówimy stanowcze NIE !!!
Głupio mi że nie protestowałem na forum wcześniej ale do wczoraj byłem przekonany, że 10 to niedziela...

[ wiadomość edytowana przez: lafaar dnia 2004-01-06 23:02:32 ]
  
 
Cytat:
Głupio mi że nie protestowałem na forum wcześniej ale do wczoraj byłem przekonany, że 10 to niedziela...



Pociesz się - JA TEŻ !!!

Panie i panowie! Może zmiana na 11 stycznia, NIEDZIELA? reszta bez zmian... inna sprawa: czy wojskowi jeżdżą po poligonie w soboty?

Z innej beczki: pada śnieg dosyć ładnie, ocieplenia nie przewiduje się, szykuje się ładna ślizgawka

D0mel

  
 
jestem ZA

-----------------
Nic ciekawego.
  
 
Mnie wsio rybka,może być niedziela.A nawet lepiej by było.To jak-zatwierdzamy?
  
 


-----------------
Nic ciekawego.
  
 
Cytat:
2004-01-06 22:52:15, Lafaar pisze:
Spotom w soboty mówimy stanowcze NIE !!!


  
 
Uch powiem szczerze że nie ułatwiacie wcale mi pracy

Baner na głównej, temat INFO na forum i tytuł tego posta właśnie poprawiłem na właściwą datę - mam nadzieje że ostateczną
  
 
Dziękujemy Ci wodzu i przepraszamy za kłopot.

-----------------
Nic ciekawego.
  
 
Ja wiem na pewno że swoją maszyną się nie przykulam - w ten weekend dopiero będę go robił, wiec musi byc czas na testy.
Jedyna opcja to "na jana" - kto mnie zabierze ewentualnie?? Bo jeśli temp. bedzie na tyle znośna że będzie można pracować i kumpel będzie jechał na działke (garaż+kanał) to jade z nim i działam z Kant'em. Jeśli wrócę wystarczająco wcześnie lub nie pojadę wcale to bym się chętnie do Torunia wybrał. Zgłoszenia o wolnych miejscach najlepiej via gg. Razem zawsze wychodzi taniej
  
 
Pamiętajcie jutro spot o 11 !!! Nie zaspać, nastawić budziki.

-----------------
Nic ciekawego.
  
 
Ja na 95% nie podniose jutro frekwencji - niestety autko zawiodło . Zamarzła pompa wody i jak w końcu odpalił to ślizgający się pasek momentalnie sie przetarł... A dzisiaj miało być zalane Borygo wreszcie...
No cóż, trudno się mówi - miłej zabawy na śniegu! A warunki do zabawy są przednie - sprawdzilem
  
 
ja mam 50% szans na przyjazd, w pozostałych 50% przydreptam.

Wyjaśnienie - mój starszy zastanawia się czy nie jechać jutro na polowanie... Jeśli pojedzie przydreptam, jeśli nie - przyjadę.

Ale samochodu nie chce mi się myć.

Przyjadę brudasem, aha jeśli ktoś będzie się czepiał, że znowu założyłem kołpaki na felgi to muszę wyjaśnić, że zimówki mam.
  
 
Cytat:
2004-01-10 17:16:26, Race_D pisze:
Ja na 95% nie podniose jutro frekwencji - niestety autko zawiodło . Zamarzła pompa wody i jak w końcu odpalił to ślizgający się pasek momentalnie sie przetarł... A dzisiaj miało być zalane Borygo wreszcie...
No cóż, trudno się mówi - miłej zabawy na śniegu! A warunki do zabawy są przednie - sprawdzilem


Nie na 100%, ale prawdopodobnie podobnie jak Jacek również nie uda mi się (pomimo, że się starałem) dotrzeć na ten spot. Szkoda, gdyż byłem bardzo, bardzo ciekaw samego poligonu i do tego warunki są zarąbiste...

ps. Jacek chciałeś się ze mną skontaktować, ale dopiero wróciłem i ponadto to cholerne GG mi nie działa (co ostatnio coraz częście się zdarza)...

UDANEJ ZABAWY

Pozdrawiam
  
 
No i po spocie. Ale była jazda!!!
  
 
Skoro była taka jazda,to czekam na relację.
  
 
Było zajebiście! No i nastąpiła premiera mojego nowego Fiata =))

Zdjęcia wkrótce!
  
 
Takiego spotu jeszcze nie było Było zajefajnie.Szerszy komentarz później,bo nie mam teraz czasu.
Wrzucam fotki na serwer.Zaraz bedą tutaj... Zdjęcia z Torunia


[ wiadomość edytowana przez: kaovietz dnia 2004-01-11 17:03:43 ]
  
 
Relację oficjalną oraz masę zdjęć ma wyslac do prezesa Domel.

A ja w skrócie moge opisać, ze bylo naprawde niesamowice, spot trwal prawie piec godzin, obfitowal w wiele atrakcji takich jak: duzo,duzo slizgania po sniegu, slalom na czas (podobno jeden z moich przejazdow byl tak "fantastyczny" ze sie wszyscy ze smiechu poplakali ), jazda na holu za samochoden na... butach, przeciaganie liny miedzy polonezem Domela i 132 Quatrro (jedyne auta obute w zimowe gumy), pozowanie do wielu zdjec, wizyta w barze mlecznym na zapiekankach i cieplej zupie i wiele innych, ale nie bede odbieral pracy koledze Domelowi... Grunt, ze wszyscy byli zadowoleni (moja malżonka chociaz zmarzla-godnie jako jedyna reprezentowala plec piękną). Do nastepnego spotu

PS. Kao, zdjecia nie dzialają


[ wiadomość edytowana przez: lafaar dnia 2004-01-11 16:50:12 ]