Spot w Toruniu 2004.01.11 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A co ma do tego kat?
  
 
Cytat:
2004-01-12 22:02:17, danield pisze:
Cytat:
2004-01-12 22:01:09, Race_D pisze:
A ja kcem zobaczyć filma!



Włącz telewizor


To spoty regionalne już nawet w TV zapodają . Kiedy retransmisja z toruńskiego i na jakim programie

A tak serio to mam nadzieję na szybką (i przyjemną) prace przy montazu .
  
 
Witam

Niestety zmogło mnie choróbsko i nie mogłem się pojawić

Poprawie się na następnym spocie Bydgoskim - jak tylko będzie decyzja kiedy będzie

Pozdrawiam,
Tomek
  
 
Cytat:
2004-01-11 17:44:55, Jeff_Colby pisze:
Widzę, że było fajnie i fajnie Niestety uwidacznia się fakt, że niestety w najbliższym czasie nie będę podnosił frekwencji na spotkaniach lokalnych ze względu na moją sytuację szkolną i materialną (niestety planuję kilka konkretnych wydatków, a w obie strony to ponad 100km, a tyle to robię w 4-5 dni), już nie wspomnę, że ostatnio ten gad zużył mi 18l/100km co jest jego totalnym rekordem w zużyciu, gdyż nigdy nie zużył mi więcej niż 15l/100km. I nic nie wyjaśnia takiego zużycia, gdyż auto w nocy stoi w garażu, a jeżeli stoję dłużej na zewnątrz to odpalam na benzynie (notabene pływak mam chyba źle ustawiony, ale słyszałem, że to się zdarza przy jeździe na LPG)...



Jeff 18 litrów LPG to około 28pln/100km - jeszcze nie jest tak źle
Mój pali w mieście 14 litrów - nie lubię jeździć jak emeryt

Zresztą pewnie średnia wyszła wysoka po tym jak jechaliśmy z Krzychem twoim Poldkiem - tak 30litrów/100km mógł wtedy wziąść

Spróbuj przepalić (nie podpalić ) go z kilkanaście km na benzynie, sprawdź filtr powietrza i filtr gazu - wszystko powinno wrócić do normy.

Cytat:
Cóż mam nadzieję, że był to tylko chwilowy efekt złej regulacji (skręciłem go po tym o jeden obrót, a dzisiaj o kolejne pół, różnicy w osiągach nie zobaczył, a jeżeli była to niewielka). Zobaczymy jak to się dalej skończy, gdyż wcześniej palił mi zawsze 12.5l/100km (odpalanie cały czas na LPG), a latem 11.5l/100km. To oczywiście wartości dla jazdy miejskiej, gdyż jeżdżę głównie w mieście, a to, że jeżdżę spokojnie i nie męcze to wiedzą wszyscy (szczególnie kierowcy Wartburgów Kombi). Sorry, że się rozpisałem, ale ten ostatni incydent bardzo mnie przygnębił, gdyż 18l/100km jest dla mnie niewyobrażalne i z całą pewnością nie normalne...

Pozdrawiam



Nie przejmuj się tamtym pojedynkiem z Wartburgiem
Zdarza się nawet najlepszym.

Mam nadzieję, że na następnym spocie w Bydzi będziesz?
  
 
Ano tak Jeff,tak bywa,że schleje zimą 18...Mi teraz pali wprawdzie ok.13l/100km ale odpalam na benzynie.Choć z drugiej strony ciągle szaleję po śniegu-jeśli tylko jest

Zapraszam do GALERII ZDJĘĆ Z TORUNIA
  
 
Niestety takie spalanie bardzo mnie denerwuje, szczególnie przy moim, raczej umiarkowanym stylu jazdy. W nocy ponadto auto w garażu, a jak niżej -5 stopni to odpalanie na benzynie. Przed kolejny tankowaniem skręciłem instalke i zobaczymy jak będzie teraz. Mam nadzieję, że wróci do normy, czyli około tych 13l/100km...

Jeżeli chodzi o moją ostatnią frekwencję na spotach to przepraszam, ale wiecie jaką mam ostatnio sytuację i niestety do maja, a nawet lipca mogę być zdecydowanie mniej aktywny we wszystkim. Jednak na najbliższy spot postaram się przybyć...

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-01-14 14:22:01, kaovietz pisze:
Ano tak Jeff,tak bywa,że schleje zimą 18...Mi teraz pali wprawdzie ok.13l/100km ale odpalam na benzynie.Choć z drugiej strony ciągle szaleję po śniegu-jeśli tylko jest



U mnie maksimum wyniosło 17 litrów zaraz po założeniu LPG.
Teraz waha się od 10.5 w trasie (około 110/120km/h) do max. 14,5 w mieście. Wydaje mi się, że u Jeff'a coś jest po prostu nie tak z autem.
Nie łam się Jeff
Wcześniej czy później sprawa się rozwiąże.

Cytat:
Zapraszam do GALERII ZDJĘĆ Z TORUNIA



Galeria oblookana